• Spokojenost!

Vše v pořádku.

• Objednávka byla velice rychle vyřízena, a vše v naprostém pořádku...děkuji..
    • žádné....

naprosto 100%.....

• žadne
    • špatna komunikace

nenakupovat špatne zboží

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

Dobrý den,dovolujeme si požádat zákazníky,kteří měli problém se zásilkou,nebo jiný problém k řešení na našem internetovém obchodě, aby nás kontaktovaly přes náš nový online chat kde vyřešíme vše k jejich spokojenosti po provedení personálních změn v naší firmě. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Objednane zbozi bylo zaslano na fakturacni adresu misto na dodaci adresu, prestoze byly obe vyplneny radne a na dodaci adresu byl obchod vyslovne upozornen i v poznamce k objednavce.
    Zbozi dorazilo castecne jine... Clearomizér eGo - čirý CE5+ (5ks) byly 2 ks ruzove

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

Dlouhá dodací lhůta, jinak vše OK

Pokud pominu, co předvedli s dodáním, jako největší problém vnímám fakt, že již před tydnem mi měli vrátit penize, což se nestalo!

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

• Nabízel zboží, které jsem hledal.
    • Objednávka potvrzena 2.7. do 25.7. žádná zpráva ani odpověď na dotaz.

První zkušenost s tímto obchodem je zatím zcela negativní. Objednávku jsem provedl v www.akcenazbozí.cz a odpovídám na nákup v Mp3-a-mp4-prehravace.cz. To je taky takové zvláštní. Který z nich je ten špatný nebo snad oba?

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

• Neposlali vsechno co jsem zaplatil. Neodpovidaj emaily.

Spatne.

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

• Obchod nekomunikuje při dodání dokladu o nákupu zboží.

Obchod dodá to, co si zákazník objednal, ale bez dokladu o zakoupení zboží (na emaily nereaguje).

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

Je to vyhazování peněz z okna podprsenka je absolutně nepoužitelná, prsa vůbec nedrží a když si ji člověk nasadí visí úplně stejně, navíc nehorázně drásají bradavky...radši budu za pitomce s ramínky.

• Rychlost spolehlivost
    • Nevim

Vše v pořádku jen bych uvítal upozornění dodávky na mobil

• hadice mi při prvnim zalívani praskla

Reakce obchodu Mp3-a-mp4-prehravace.cz

Dobrý den,v případě poškození produktu máte samozřejmě možnost hadici reklamovat a ne bezhlavě rozdávat neopodstatněné hodnocení pokud jste se problém s obchodem ani nesnažil řešit. Bohužel realita je již taková že spokojení zákazníci nehodnotí a hodnotí pouze ti kteří jsou nespokojení a bohužel jsou to často ti kteří vzniklý problém nechtějí řešit nebo mají nějaký (nejspíš psychický) problém v sobě. Více k tomu nemám co říct.

• zboží dorazilo v roztrhaném odpudivém obalu, totální EKL!!!
    • nechápu, jak si toto můžou dovolit
    • neberou telefony

Můj dopis dodavateli zboží zasílám níže, hovoří za vše:

Obdržela jsem mnou objednané zboží - děrovací kleště

Možná jsem ráda, že jste mi dnes i přes cca 10x pokusů o spojení s Vámi nevzali telefon. Pokud si myslíte, že můžete lidem zasílat zboží v absolutně odpudivém stavu, pak Váš obchod okamžitě zavřete. Myslíte si, že jsme méněcenní, nebo že Vám budeme platit za zásilky, které by ani nejchudší chudina nepřijala?

Jak si vůbec můžete dovolit mi zaslat zásilku v takovém stavu, že se mi zvedne žaludek a nemám odvahu ji uchopit????

Obratem zasílám nejhorší hodnocení Vašich stránek a pokud obchod chcete i nadále vést, očekávám nejen vysvětlení, ale i odškodnění za doručenou zásilku, ze které se mi zvednul žaludek!!!
    Styďte se!!!!

• Skvělé ceny za zboží
    • Dlouhé dodání 14 dní,ale nakonec dorazilo v pořádku

Pokud se prodejce polepší z dodáním určitě doporučuji všem nakupovat