• Super přístup a ochota

Kupovali jsme elektricke auticko a pravdepodobne vinnou prepravy prislo s ulomenym pridavnym svetlem. Obchod obratem poslal novy dil. Chvalim pristup, vybornou a rychlou komunikaci. Dekuji.

Reakce obchodu Moto Trávníček

Děkujeme za Váš nákup i kladnou recenzi. Budeme se těšit na případný další nákup. Za ulomené světlo se ještě jednou omlouváme. Věřím, že nyní už bude autíčko jen dělat radost :).

Jen připomínka k České poště: Zásilka byla podána jako "balík do ruky", avšak ČP neoznámila doběh zásilky ani její uložení, takže až jsem učinil dotaz, tak se pošta divila, že mám zásilku došlou a nevyzvednutou.

Reakce obchodu Moto Trávníček

Děkujeme za Váš nákup i kladnou recenzi. Budeme se těšit na případný další nákup. Co se České pošty týče, tak se omlouváme za chybu ČP, ale bohužel, jak všichni víme, někdy takové chyby dělají. Je potřeba na to upozornit vedoucí pošty.

• Seženou i to, co ostatní obchody sehnat neumí.
    • Nevím o ničem

Super!

• - bohatá ponuka produktov
    • - solídne ceny
    • - spoľahlivé doručenie
    • - vypredaný tovar opätovne doplnený do ponuky

V tomto obchode som našiel dosť zaujímavých produktov za veľmi solídne ceny. Pri prvej návšteve e-shopu som natrafil na samolepku moto Honda TA. Veľmi ma mrzelo, že už na druhý deň bola označená ako vypredaná. Pri náhodnej ďalšej návšteve stránok som s prekvapením zistil, že je opäť v ponuke, tak som s objednávkou už neotáľal. Kompletná objednávka mi bola doručená na Slovensko do troch pracovných dní - super!!!! Fanúšikom moto športu určite obchod odporúčam. Každý si má z čoho vybrať.

Reakce obchodu Moto Trávníček

Děkujeme za Váš nákup i kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákup u nás tak spokojen. Budeme se těšit na případný další nákup. A určitě později dejte vědět, jak se Vám termoprádlo osvědčilo :).

• Velký sortiment zboží

Jsem spokojen.

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Komunikace se zákazníkem.
    • Výběr zboží.
    • Rychlost vyřízení objednávky.
    • Nic.

Doporučuji.

• SIROKY SORTIMENT ZBOZI ,SLUSNE CENY
    • NEMA

DOBRY OBCHOD..... DOPORUCIM VSEM KOLEGUM....

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Tovar mi došiel ale nie ma moju motorku nedá sa použiť možem to vrátiť?

Reakce obchodu Moto Trávníček

určitě můžete zboží vrátit do 14ti dnů.
    Na mail nám, prosím, napište, o jaké zboží se jedná a jaký máte motocykl. Určitě to vyřešíme.

• vstřícnost

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Jako jediný měl součástku,kterou jsem sháněl
    • pomalejší vyřízení

Reakce obchodu Moto Trávníček

tento sortiment objednáváme z Německa a jeho dodání bohužel trvá déle. Proto jej nikdo jiný nechce nabízet a my máme na e-shopu dodání do 3 týdnů. Smutné je, že místo 3 týdnů se nám je podařilo sehnat za 12 dnů a dnes je budeme odesílat, ale Vy jste již nechal negativní hodnocení, podotýkám neoprávněně, které nám velice škodí.

mohu doporučit

Reakce obchodu Moto Trávníček

Montpáky neodpovídají popisu ani vyobrazení.

Reakce obchodu Moto Trávníček

dle skladových zásob jsme Vám odeslali montpáky správné. Můžete, prosím, popsat, v čem jsou jiné než je popsáno? Bohužel jste nás vůbec nekontaktoval a ani nevyužil vrácení zboží do 14ti dnů.

• Ochotný personál
    • Ne úplně moderní stránky, lehce nepřehledný design.

Doporučuji všemi deseti!

Reakce obchodu Moto Trávníček

Děkujeme za Váš nákup i kladnou recenzi. Budeme se těšit na případný další nákup. O nových webových stránkách již uvažujeme :).

• Dostupni a srozumitelny
    • Vetsi vyber zbozi

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Přehledný web, zboží které jinde není dostupné a perfektní komunikace s osobním přístupem
    • žádné jsem neshledal

Hlavní důvod proč jsem objednal v tomto obchodě byl ten, že jinde nebyla dostupnost ani takový výběr požadovaného zboží/produktů. Trochu jsem se obával zda mi zboží dojde do konce týdne, ale po emailové komunikaci v den objednávky bylo zboží ihned vyexpedováno a druhý den dorazilo. Tudíž nemám co bych vytknul a vřele doporučuji i všem osatním

• xx
    • xx

xx

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Popisek v e-shopu nesouhlasí s parametry zboží. Podle popisku má helma Airoh Rides bradový deflektor proti větru. Přišla mi však helma bez deflektoru. Z tohoto důvodu zboží vracím.

Reakce obchodu Moto Trávníček

ano, měli jsme chybu v popisu za což se velice omlouváme. Jedná se o nový model, který jsme zde měli poprvé a chybu v popisku jsme převzali z katalogu výrobce, kde to mají chybně uvedené. Jelikož jste přilbu potřebovala na dovolenou, tak jsme ji v den příjezdu ani nevytahovali a rovnou ji odeslali směrem k Vám.
    Ještě jednou se Vám velice omlouváme za nedorozumění.

Doporučuji. 100% spokojenost.

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Mají zboží, ktere jinde není.

• rychlost vyřízení objednávky
    • neměl jsem možnost zjistit

zboží bylo nejlevnější, obchod reaguje obratem. Obchod můžu doporučit, ikdyž jsem neřešil reklamaci, vrácení zboží atp.