• Alespoň nějaká komunikace - za ni jedna hvězdička.
    • Dvkarát jsem objednal různé zboží na e-shopu, dvakrát mi později oznámili, že zboží ve skutečnosti nemají.
    • Na e-shopu nabízejí něco, co vlastně nemají. To je zásadní problém.

Obchod možná zavedený a fungující, ale určitě ne dobře. Měli by si udělat pořádek v e-shopu.

Reakce obchodu Moto Trávníček

předpokládám, že se jedná o ty nepromoky, protože nic jiného podobného jsme neřešili, pane "Bille". Příště laskavě napište své jméno a neschovávejte se za anonymní přezdívky při psaní negativů.
    Prvně jste se dotazoval, proč jsou některé velikosti v akci a některé ne. To jste nic neobjednával a vysvětlil jsem Vám, že ty, co jsou v akci, máme skladem a vyprodáváme sklady. Vaše velikost skladem nebyla a neobjednal jste jej kvůli tomu.
    Poté jste si asi za týden objednal dámský nepromok a do poznámky jste napsal, že chcete pánský, ikdyž pánský na e-shopu již ani nebyl zobrazen. Tak jsem Vám napsal, že pánský nepromok nemáme a Vy teď napíšete negativní recenzi...

Dobrý obchod a snaha mi vyhovět i v dodací lhůtě, až byly dovolené o prázdninách.
    Kupoval jsem atypické botky na mé auto (tříválec) a skladem měl obchod jeden kus. Možná by bylo vhodné větší předzásobení a tím ještě rychlejší dodání, protože nejde o nijak drahé zboží.
    Na druhou stranu je téměř nemožné jinde fajfky SAE koupit! Jiný obchod by je dodal do 10i dnů, což pro mne bylo před dovolenou nemyslitelné.
    Možná by bylo dobré, zobrazit foto u některého zboží, kde toto chybí, v mém případu více detailů a náhledů na kontakty botky.
    Jinak celkově SPOKOJENOST!

Reakce obchodu Moto Trávníček

Děkujeme za Váš nákup i kladnou recenzi. Budeme se těšit na případný další nákup. Stejně jako je Vaše auto atypické, tak jsou málo používané i tyto fajky, proto jsme jich skladem neměli dostatek kusů. Fotografie jsme bohužel neměli, ale postupně je doděláme a dáme na e-shop. Jsme rádi, že se vše podařilo vyřešit v tak zúženém termínu, kvůli Vaší dovolené k Vaší spokojenosti.

• rychlá expedice
    • rychlá kumunikace

Rychlou expedici a komunikaci považuji za nejvyšší výhodu v momentě, kdy odejde díl na mašině uprostřed sezony. Kdo jezdí, ví..

• Cena zbozi

Reakce obchodu Moto Trávníček

• V obchodě vždy dobře poradí.

Reakce obchodu Moto Trávníček

Co jsem si objednal, to jsem dostal, dobrý.

Byl jsem velmi spokojený

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Služba poskytnuta včetně kvalitního poradenství

• Dobré ceny

Reakce obchodu Moto Trávníček

Doporučuji bez výhrad rychlost komunikace super

Reakce obchodu Moto Trávníček

Bezproblémový nákup a velký výběr náhradních dílů

Reakce obchodu Moto Trávníček

• nakupoval jsem zde, protože zde to vychazelo nejlevnější a měli více zboží, kterí jsem zrovna potřeboval, nebudu přeci olej kupovat zde a olej. filtr někde jinde, abych neplatil poštovné 2x to, by se mi nevyplatilo.

• rychlost a spolehlivost

• nemá

skvělá spolupráce

• Širší nabídka elektro dílů

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Mají solidní výběr zboží, rychlé služby.
    • Přijatelná cenová úroveň.
    • Obchod mi byl doporučen a jasem spokojen.

Obchod mohu doporučit. Kdo má rád motorky najde zde hromadu zajímavých komponentů za solidní cenu. Obsluha je rychlá, zboží přišlo slušně zabaleno - to není u všech obchodů stabdard.
    Pro mne se jedná o seriózní a profesionálně vedený obchod.

Reakce obchodu Moto Trávníček

• Píšou skladem a skladem nemají

Reakce obchodu Moto Trávníček

ano, této chyby jsme si vědomi a trvá již nějakou dobu. Bohužel zboží prodané přes pult se nám kvůli nějaké chybě neodepisuje z e-shopového skladu. To však vyřeší úplně nový e-shop, který je již připravený a jen se dolaďuje.
    Omlouvám se Vám tedy za tuto nepříjemnost.