Zboží, které proklamují, že mají skladem, skladem není. Objednávku je nutné poté upřesňovat telefonicky. Způsoby dopravy nejsou upraveny na parametry velikosti objednávky - vybraný způsob nelze použít. Takže znovu nutný hovor a upřesnění. A aby toho nebylo málo, zboží bylo posláno na špatnou adresu (úplně jiné město).

Reakce obchodu MTZ Mototechnika s.r.o.

Prověřil jsem stav Vaší objednávky a k Vaší neobjektivní recenzi bych rád napsal naše vyjádření:
    - objednala jste rukojeti PG0717-FL09, u kterých svítí červeně informace o dostupnosti "Na dotaz", tedy nejsou skladem
    - pro objednaná řidítka jste zbytečně vybrala nejlevnější variantu dopravy, u které je jasně napsáno, že rozměry musí být maximálně 30x30x30cm (měla jste nárok na jakoukoli dopravu zdarma, která byla nakonec využita)
    - při změně způsobu dopravy kolegyně chybně použily adresu z Vaší předchozí objednávky, která byla bohužel jiná než aktuální adresa, za tuto chybu se omlouváme a věříme, že jednodenní zpoždění doručení balíku nezpůsobilo vážné komplikace

Chyby samozřejmě také děláme, jsme jen lidi! Ale vzhledem k tomu, že ročně vyexpedujeme více jak 15.000 zásilek, tedy za 7 let existence eshopu kolem 100.000 objednávek, a nyní máme jen 635 recenzí, tak bych tímto chtěl požádat i naše dlouholeté spokojené zákazníky, aby rovněž vyplnili dotazník, který jim Heureka zasílá.
    Hlavně v zájmu kolektivu zaměstnanců, kteří svoji práci odvádějí opravdu dobře, a všechny procesy během vyřizování a expedice objednávky řeší svědomitě, mi tento stav přijde nefér.
    Předem děkuji. S pozdravem, Petr Lukeš - jednatel MTZ Mototechnika s.r.o.

• Celkem rychlé dodání.
    • Kryty páček mi přišli ale jiné než jsem chtěl.
    • Pedál zadní brzdy nepasuje.

Jsem zklamaný.

Reakce obchodu MTZ Mototechnika s.r.o.

Dobrý den, pedál zadní brzdy je vhodný pro starší typy motocyklů Husqvarna, které jsou uvedené v popisu produktu. Pokud Vám pedál nepasuje je potřeba upřesnit model Vašeho motocyklu. Dohledání správného dílu, výměna dílu i vrácení dílu u nás není problém. Pokud o kryty páček v novém designu nemáte zájem, rovněž není problém s vrácením zboží. S pozdravem, MTZ Mototechnika s.r.o. Strakonice

Dodané zboží neodpovídalo popisu na e-shopu
    Drát zajišťovací 0,6mm - nerezový - 500m byl ve finále dodán jako drát 0,7mm - 250m což je výrazný rozdíl.
    Bohužel vzhledem k urgentnosti produktu nebylo možné produkt reklamovat a nákup se nám zbytečně prodražil.
    Reakce obchodu byla pouze, že je to divné a chyba v popisu vznikla nejspíše nepřepsáním...:-(
    Doporučuji si u tohoto charakteru zboží raději telefonicky ověřit.

Věděl jsem, že levná páka nebude nic moc ale že vydrží jen 5 minut jízdy jsem nečekal ani já a šroub na ní není šroub, ale bláto, okamžitě zalomená hlava . Nedoporučuji!

Reakce obchodu MTZ Mototechnika s.r.o.

Dobrý den, řadící páka, kterou jste zakoupil je ŽELEZNÁ, takže jestli Vám vydržela 5minut jízdy, tak to musela být jízda...
    Je nám líto, ale nic pevnějšího než železnou řadičku bohužel nemáme. A vzhledem k tomu, že se prodávají ve velkém množství, tak pro "standardní jízdu" ani pevnější materiál není potřeba. S pozdravem, MTZ Mototechnika s.r.o. Strakonice

Nemůže te si objednat jedenu věc musíte nejméně za 400kč

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednal jsem koš Prox a přišel uplně jiný.Po namontování stejný problém jako předtím.Zřejmě špatný výrobce.

0bjednane zbozi bylo inzerovano skladem....
    Do dnesniho dne nebylo doruceno...
    Ale dataznik o spokojenisti zakaznika mi zasilate?
    TO JE FTIP?

Reakce obchodu MTZ Mototechnika s.r.o.

Dobrý den, to není vtip - to je období vánočních svátků. Objednal jste zboží 22.12. - všechny položky byly sice skladem, ale v daném období bylo zavřeno, což bylo na našich stránkách výrazně uvedeno! Zboží jsme Vám odeslali okamžitě první den po svátcích, kdy jsme měli otevřeno. Všichni ostatní zákazníci situaci opakující se každý rok pochopili ... S pozdravem, MTZ Mototechnika Strakonice

Pro zásilku jsem si musel dojet do 40 km vzdáleného skladu dopravce. Tam mi bylo sděleno , že dodavatel nedovoluje platbu kartou což je neakceptovatelné.

• nulová komunikace při reklamaci
    • neochota řešit problém

Pracovníkem obchodu mi byla vyspecifikována špatná spojková sada. Po řadě urgencí a dotazů mě zaměstnanci obchodu neustále ignorují. Nulová komunikace ze strany prodejce.

Reakce obchodu MTZ Mototechnika s.r.o.

Dobrý den, objednal jste opravnou sadu o průměru 10,5mm namísto 11,0mm, a my jsme Vám vyspecifikovali špatnou sadu?! I tímto způsobem lze interpretovat chybu v měření ... Navíc jste sadu namontoval, takže opravdu nevíme jakým způsobem jsme měli řešit "reklamaci". S pozdravem, MTZ Mototechnika s.r.o. Strakonice

• číslovanie dresov na bicykel

Reakce obchodu MTZ Mototechnika s.r.o.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Informovali jsme již dodavatele (značku Fox), aby zlepšil číslování svých výrobků! Celému problému jsme však mohli lehce předejít, kdybyste nám bývala poskytla rozměry k ověření správnosti velikosti. Tuto službu bězně poskytujeme při výběru oblečení pro děti, abychom dosáhli maximální spokojenosti našich zákazníků