Zboží jsem objednala a přišlo potvrzení o provedené objednávce. Pět dnů se nic nedělo, proto jsem se e-mailem dotázala, kdy bude objednávka vyřízena, dalších 5 dnů bez odezvy a pak mi přišel e-mail, že byla objednávka zrušena.

Není co shrnovat.V pondělí jsem si objednal zboží,obratem mi došla zpráva ,že objednávka je zaregistrována a pracuje se na ní a v pátek mi došla zpráva ,že obchod moji objednávku ruší

• Vůbec nereaguje,po 14 dnech jsem se domohla vrácení peněz na účet.Jako omluvu napsali : z technických důvodů jsme nyní nuceni přerušit vyřizování objednávek a služeb.

Již nikdy více.Obchod nereaguje a po 3 týdnech mi napsali že vracejí peníze na účet,jelikož z technických důvodů jsou nyní nuceni přerušit vyřizování objednávek a služeb.

Reakce obchodu Motorová technika

Vážená paní Valíková, Vaše objednávka byla v systému umístěna 17.10 12:30 hod v sobotu. Jistě se zde nejedná o 3 týdny.
    Bohužel jste nebyla jediná zákaznice, kterou jsme museli řešit. V rámci 10 dnů jsme Vaši objednávku uzavřeli a vrátili platbu. Rozumíme tomu, že si stěžujete, ale prosíme o korektnost i vzhledem k tomu, že náš telefon byl dostupný
    pro dotazy k objednávkám a není pravda, že bychom nereagovali. Přesto se omlouváme za případné komplikace.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nejnizsi cena.
    • Jedna se o garazovy obchod, kde se zbozi nakupuje az ve chvili kdy si jej zakaznik objedna. Na dotaz kdy bude zbozi mi bylo majitelem sdeleno, ze je na poste a bude za 2 hodiny at poslu mail. Poslal jsem, ale odpoved jsem nedostal. Pozdeji dorazilo zbozi. Aspon neco. Usetril jsem par korun, ale za ten pristup bych si radeji priplatil.

V tomto obchode si ja uz nic nekoupim!!

• čekám, zda mi vůbec objednané zboží dorazí, komunikace je nulová

• celkem velký výběr
    • zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje

konkrétně akuvrtačka bosch je to již 9 pracovních dní a akuvrtačka nikde po dotazech žádná odezva obědnávám jinde!! obchod opravdu nemohu doporučit

Reakce obchodu Motorová technika

Vážený pane Štemberku, omlouváme se za případné komplikace, bohužel akumulátorový šroubovák,model který jste si objednal byl na konci čtvrtletí doprodán a čekáme na naskladnění. Ve stejné situaci je i náš dodavatel. Nemáme k dispozici žádný Váš dotaz ani pokyn ke zrušení Vaši objednávky. V každém případě respektujeme Vaši stížnost a ještě jednou přijměte omluvu za pomalé zpracování a vyřízení Vaši objednávky. S přátelským pozdravem Petr Šlajs

• Jste rychlejší, nežli dodavatel.

• Vsude pisou vsechno skladem a nemaj nic cekate 3dny a vic

Inzeruji vse skladem a vsechno obednavaji zadne do do druheho dne az 3 nebo dil

Pane Formane...
    1.Na našem e-shopu neinzerujeme všechno skladem, ani dobu doručení. Zboží, které jste objednal, skladem v tu dobu bylo.
    2.Objednávku jste zrušil, z důvodu, že odjíždíte a nemůžete zboží v dohodnutý den převzít.
    3. Pokud zboží je nedostupné, tak se snažíme se zákazníky včas domluvit na dalším postupu.
    4.Opravdu nevím tedy o co se Vám ve Vaši recenzi přesně jedná ? Pokud žádáte zboží do hodiny, tak je nejlépe si zajít do kamenné prodejny, kterých ve Vašem okolí bude jistě také mnoho, kde si můžete zboží ihned zakoupit a odnésti. S přátelským pozdravem Petr Šlajs, motorovatechnika.cz