• kvalita a rychlost nákupu

Kvalita zboží, přestože jsem nakupoval poprvé bez referencí, jsem s nákupem spokojen. Doporučuji ostatním.

• Dobrá cena.

• Vynikající ceny, okamžitá komunikace, vše uvedeno hned na pravou míru
    • Přehledednost web stránek

Zboží jsem sice nenakoupil ale hodnocení kladné, hned druhý den po objednávce mě volali že zboží nemohou dodat v nejbližším týdnu a vše uvedli na pravou míru. Jiné eshopy nekomunikují a čekají až jim zboží příjde a zákazník který objedná zboží skladem tak čeka 14 dní a více. Tady vše uvedeno na pravou míru a dohodnuto vrácení peněz, které proběhlo okamžite.

• nižší cena, platba přes PayPal
    • velmi omezený sortiment, nepřehlednost obchodu, pomalé načítání stránek

• dobrej sortiment

dobrej obchod. nakoupil bych tam i podruhý. zboží přišlo v pohodě.

• levné zboží
    • problémy s vrácením zboží!

obchod bych doporučil,ale chcete uplatnit 14 denní lhůtu v případě nevyhovujícího zboží,vidím problém

Reakce obchodu Motorová technika

Nerozumím proč tady lžete pane Koubo ? Jestli máte zapotřebí nás poškozovat ? Zboží které jste obdržel, podle Vás vykazovalo závodu, tak jsme se domluvili, že zboží vyzvedne od Vás servisní středisko Bosch v Mikulově(středisko Bosche obsluhující velkou část Evropy), závadu prověří a opravené nářadí obratem vrátí. Tak se i stalo, servisní středisko neshledalo vámi uváděnou závadu a nářadí vrátilo. Následně jste nás požádal, že chcete zboží vrátit a tak jste také učinil, nikdo Vám v ničem nebránil. Kupní smlouva byla ukončena a peníze Vám v plné výši byly proplaceny na Váš účet zpět. Takže nerozumím proč nás zde špiníte? S pozdravem Petr Šlajs - motorovatechnika.cz

• příznivé ceny
    • komunikace
    • krátká dodací lhůta
    • doprava zdarma
    • zatím jsem žádné slabiny nenašel

obchod doporučuji

• dobré ceny

cena zakoupeného zboží

• rychlé dodání zboží

Doporučuji ostatním zákazníkům, po odeslání platby, bylo zboží druhý den dodáno v pořádku.

• Perfektní komunikace, informování o každém kroku vyřizování objednávky.
    • Doprava zdarma.
    • Nic mě nenapadá.

Platba za zboží probíhala předem a i tak jsme měli zboží doma za dva dny od objednání. E-mailové informace o každém kroku vyřizování objednávky fungují perfektně. Zatím zakoupené zboží nepoužíváme, ale e-shop funguje tak, jak by měl fungovat každý internetový obchod.

• nízké ceny
    • výběr zboží
    • rychlé doručení

bezproblémový nákup za zajímavé ceny

• Přehledný web, dobrá komunikace.
    • Chybí mi širší sortiment,objednal bych si další zboží, bohužel jej obchod nenabízí.( hoblovka s protahem )

Obchod můžu ostatním doporučit.
    Doprava v dohodnutém dni.
    Horší je to s prodanou pilou.I když je značková ( Bosch) měl jsem problémy s rovinou pilového kotouče.Nebyl souběžný o 1.5 mm.Při řezání s pravítkem se svíral s obrobkem a následovalo bržďění kotouče a pálení dřeva.Trvalo mi to den a půl než jsem přišel jak to srovnat.Teď pila maká dobře, má spoustu vychytávek které šetří práci.Návod v tomto ohledu je neupotřebitelný.

• vše jak má být...
    • nenarazil jsem na žádné...

doporučuji...

• Nejlepsi cena.
    • Trochu obavy, protoze logo je delane tak jednoduse a stejne tak i system obchodu. A ja konkretne to mam daleko do kamenne prodejny..

Pokud jste presmerovani z Heureka.cz, pak zadny problem s hledanim zbozi.
    Obavy jsem mel, protoze mohlo dojit k zamene za starsi typ (model) objednvaneho vyrobku. Vse ale odpovidalo. Obrazek, popis a v koncenem duslekdu i zbozi, ktere jsem obdrzel.

vše ok

• cena a dobrá komunikace

dobré ceny a informovanost ze strany obchodu

• přehledné stránky
    • Výborné ceny
    • žádné jsem nezaznamenala

nejnižší ceny
    já objednala, v obchodě zabalili a obratem odeslali
    nákup proběhl bez zbytečné komunikace,
    vřele doporučuji

• Je přehledný, nabízí kvalitní výrobky za slušné ceny, ochotný personál ,schopný dobře poradit
    • nevím

jednoznačně doporučuji