když inzeruji, že něco mám, tak to mám mít a ne, že ne

Reakce obchodu MotoRoute

Kde jsme prosím inzerovali zboží, které nemáme? Bohužel jste si objednala zboží, které není skladem, a bylo to u něj i uvedeno...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nedostala jsem ani zbozi, ani informaci i kdyz jsem ihned zaplatila ani odpoved na zaslany dotaz pred 4 dny.

Reakce obchodu MotoRoute

objednala jste si Motoatlas ČR, u kterého je VELKÝM TUČNÝM PÍSMEM napsáno, že je momentálně vyprodaný, chystáme 2. vydání a jedná se tedy o předobjednávku, kterou zašleme, hned jak vyjde. Kromě toho jsme vám ještě i poslali e-mail, kde jsme vám psali totéž. Prosím zkontrolujte si i spam.
    Proto nás hodnocení mrzí, bohužel nám pak kazí průměr, přestože se snažíme všem zákazníkům vyjít vstříc...

Po dvoch týždňoch od objednania tovaru som nedostal ani len vysvetlenie prečo mi ešte nebol doručený.

Reakce obchodu MotoRoute

Dobrý den, objednal jste si ze Slovenska a napsali jsme vám, že vzhledem k ceně poštovného na Slovensko nezasíláme, předali jsme nicméně objednávku k vyřízení na naši slovenskou pobočku, která se s vámi pokoušela komunikovat. Zkontrolujte prosím, zda zprávy nemáte ve spamu.

• Vysoké náklady za dopravu.

Při dnešních možnostech Zásilkovny nebo Úloženky je 130,-Kč za zaslání knížky moc.

Reakce obchodu MotoRoute

Pokud posíláme knížku za řádově 200 korun s tomu odpovídající marží, nemůžeme si dovolit dát poštovné zdarma nebo pod skutečné náklady. Poštovné každý vidí předem při objednávání. 130 Kč je za dobírku, která tolik u ČP prostě stojí, pokud se vám to zdá moc, je možno zvolit platbu předem nebo online a dopravu přes Geis, což je výrazně levnější.

• Nic nedorazilo !!!!!!!

Reakce obchodu MotoRoute

Zásilka byla hned druhý den odeslána a následující pracovní den doručována. Bohužel, adresát nezastižen, zásilka je uložena na poště.

• Po 8 dnech od moji objednávky a "mlčení" ze strany obchodu jsem poslal e-mail s žádostí o podání vysvětlení. Telefonicky mi pracovnice obchodu sdělila, že dodavatel dosud zboží nedodal a není jisté kdy tak učiní. Nabídla mi vrácení peněz(platba předem-převodem z účtu).

Zboží jsem potřeboval na expedici.Raději nakupujte s měsíčním předstihem. 10 dnů předem je pr některé e-shopy málo!

Reakce obchodu MotoRoute

Bohužel se stalo, že u sady výrobků (hotová jídla) jsme neměli 2 skladem a objednali je ihned u výrobce. Došlo však k problémům s výrobou a kvůli tomu jste zboží nedostal včas, za což se omlouváme. Snažili jsme se však toto zohlednit v dodávce (část zboží zdarma).