• zmačkané oblečení jak z výprodeje
  • objednávky na osobní odběr by měly trvat 3-5 dní, za tuto dobu mi nikdy žádná nedorazila, vždycky na zboží čekám daleko déle.

• Boty mi přišly v jiné barvě,než jsem chtěla a než uvádíte.

• dobré ceny
    • relativně dobrá komunikace s eshopem
    • možnost vyzvednutí případně vrácení na prodejně
    • katastrofální eshop ! Zboží udává že je skladem, udává dodání do 2 - 4 dní, ale dodáno za více než 14 dní !

Doručení po 14 dnech

• Reklamace proběhla vcelku v pořádku.
    • Zboží, které jsem objednala dorazilo v pořádku a i celkem rychle, bohužel ale nepřišly boty, které jsem očekávala, nýbrž pánská teplákovka.
    • Slečna ze zákaznické podpory byla velice nepříjemná.

Špatná komunikace.

• Obchod v pohodě.
    • Opravdu mám platit dopravné a nemoct si převzít zboží na prodejně?

• dostala jsem potvrzení objednávky a za 2 dny zrušení ze strany obchodu, že obuv už nemají. Tím jsem propásla šanci v jiném obchodě, kde v den objednávky ještě byly :-(

Reakce obchodu Molo-sport.cz

Velice se omlouváme za zrušenou objednávku. Poslední kus produktu byl poškozený a proto byla objednávka zrušena.
    Informaci o možném zrušení objednávky uvádíme v obchodních podmínkách - https://www.molo-sport.cz/obchodni-podminky/ bod 3.11

Ačkoliv bylo zboží zaplaceno okamžitě,ani po 10 dnech stále nedorazilo:-(

Reakce obchodu Molo-sport.cz

Velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Aktuálně čekáme na doručení produktů na expediční sklad.
    Doba zpracování se prodloužila z důvodu nárůstu objednávek na skladě a zjištěnému poškození produktů při přepravě.

Děkujeme za pochopení a za zpožděnou expedici se omlouváme

• Zboží neodpovídalo skutečnosti. Zboží jsem vrátila

Reakce obchodu Molo-sport.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Bohužel neuvádíte, v čem zboží neodpovídalo skutečnosti, abychom mohli chybu napravit.
    Velice se omlouváme a věříme, že nám tuto špatnou zkušenost odpustíte.

Hezký den přeje tým Molo

10dní od objednávky a zaplacení nemám zboží ani tušení, zda ho vůbec dodají. Na webu je stále psáno vyřizujeme a dost.

Reakce obchodu Molo-sport.cz

moc se omlouváme za komplikace. Objednávky se snažíme odbavovat tak rychle, jak je to jen možné. Standardní doručovací lhůtu nyní bohužel nemůžeme garantovat kvůli současné mimořádné situaci a sní spojenými bezpečnostními opatřeními.
    Vaše objednávka je aktuálně připravená k expedici a dnes by měla být předána přepravci.
    Prosíme o pochopení a trpělivost.

Hezký den přeje tým Molo.

14 dní jsem čekal a boty nikde. Tak jsem zavolal na info linku a paní mi úplně v klidu zdědila že jedny boty jsou a druhé nemají ....tak že asi nebudou....

Reakce obchodu Molo-sport.cz

Velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Zamítnutý produkt v objednávce byl poškozený a nemohl být odeslaný. Poškození produktu bylo zjištěné na balící lince při kontrole.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace

• Přehledný e-shop
    • Dodací lhůta by mohla být lepší. Už čekám 10 dni.

Reakce obchodu Molo-sport.cz

Velice se omlouváme za nepříjemnosti a komplikace, ale Vaše objednávka se stále zpracovává z důvodu velkého množství objednávek.
    Přesný termín expedice v tuto chvíli nemáme k dispozici. Vyřízení objednávky a předání dopravci nyní může trvat delší dobu.
    Po předání dopravci dostanete zprávu e-mailem, kde naleznete i číslo zásilky.
    Děkujeme za pochopení a trpělivost

• Zatím žádné nevím
    • Lákavé nízké ceny, po objednání a zaplacení objednávku zrušily, zboží už prý nemají, nabízejí vybrat si něco jiného.

První nákup a hned velké zklamání, nalakaji vás na slevy a výprodeje a přitom zboží nemaji, objednávku po zaplacení zruší a nabízejí aby jste si vybrali něco jiného, hlavně něco kupte at nemusíme vracet peníze. Nevím jestli ještě někdy do obchodu zavítám.

Reakce obchodu Molo-sport.cz

Velice se omlouváme za zrušení produktu ve Vaší objednávce. Produkt z objednávky mohl být zrušený z důvodu poškození produktu a další kus již nebyl skladem. Poškození je zjištěno až na centrálním skladě před zabalením objednávky. Děkujeme za pochopení, přejeme hezký den tým Molo

Boty jsem objednával už 5x, obchod vždy objednávku zrušil.

Reakce obchodu Molo-sport.cz

omlouváme se moc za komplikace. S ohledem na realizaci nákupů prostřednictvím webu (a také na prodejnách) a aktualizaci příslušných údajů na webu se může stát, že kupujícím objednané zboží je již vyprodáno (přestože na webu je doposud uvedeno jako dostupné).
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den tým Molo

• Zboží, které bylo vystavené v e-shopu jako skladem, asi potom nebylo na skladě. To se může stát, ale trvalo to docela na dnešní dobu dlouho, než obchod napsal do emailu, že objednávka je zrušena .

Reakce obchodu Molo-sport.cz

omlouváme se za zpoždění způsobené velkým vytížením skladu a zároveň děkujeme za zpětnou vazbu. Vámi objednaný produkt byl poškozený a další artikl již nebyl skladem.
    Proto byla vaše objednávka zrušena. Ještě jednou se velice omlouváme a věříme, že nám tuto špatnou zkušenost odpustíte. Hezký den přeje tým Molo.

Objednala jsem si boty po4 dnes jsem psala email jak vypadá moje objednávka bylo mi řečeno že do 2 dnů ji odešlu a další den mi napíši že objednávku ruší že boty nemají 5 pěti dnech...

• po slevě super ceny

1. po zrealizované objednávce a okamžitém zaplacení dorazilo zboží za 5 dní - to je na můj vkus poměrně dlouhá doba, jsem zvyklý z jiných eshopů expedici a doručení do 24 h od potvrzení o přijetí objednávky.
    2. jeden pár bot byl uvnitř špinavý, nejspíš ze zkoušení kamenném v obchodě, navíc kvalita zpracování bot není příliš valná.

Reakce obchodu Molo-sport.cz

velmi se omlouváme za zpožděnou expedici, která je způsobena velkým nárůstem objednávek v období výprodejů. V případě, že Vám zboží z objednávky nevyhovuje, můžete jej vrátit/vyměnit, bez udání důvodu, do 30dní od převzetí zásilky na kterékoliv prodejně SPORTISIMO, nebo zaslat na reklamační adresu:
    E-SHOP - SPORTISIMO s.r.o., Za Panskou zahradou 1018/1, Rudná u Prahy s vaším požadavkem.
    Hezký den přeje tým Molo.

Píšu dodanie do 5 pracovných dni čakám už cez 7 pracovných dni žiadne správy o tom prečo sa to zdržalo alebo niečo . Nemali by uvádzať dobu dodania keď ju sami niesu schopní dodržať . Môj názor . Dúfam že mi zbozi príde vporiadku a viac z tadeto neobjednam