• Obchod nekomunikuje.V telefonu je pouze hlasova schránka.

Reakce obchodu MojeSpani.cz

v tomto datu byla nastavena pouze hlasová schránka, neboť během Vánočního času jsme měli celofiremní dovolenou.

Hezký den Onderovi

• obchod chce hodnocení nedá vědět že zásilku odeslal a zásilka i po 15 dnech nedorazila

dejte si pozor pokud platíte předm

Dodací lhůta je špatná. Na webové stránce píšou mají zboží skladem. Pak týden očekávala jsem, žádné zboží nedorazílo. Až po mém naštvanem dopisu začli mi volat.
    Odesláno bylo část zboží. A pak za týden asi druhou část.

V nabídce byl fusak krásný kožíšek bílý ,ale skutečnost byla jiná barva nebyla bílá a o kožešinku se už vůbec nejednalo je to nějaký plstnatý materiál jsem zklamaná byl to dárek pro mou vnučku jen na naléhání dcery ,že se mám na to s prominutím vykašlat a neposílat to zpět a zase platit za balík nechala si ho..Řekla,že tu jednu zimu to použije.Klamavá nabídka zboží jinak vypadá v nabídce než jaká je skutečnost.S pozdravem Montagová Eva

• Bylo dodáno jiné zboží. PO reklamaci a při výměně mi bylo údajně předloženo zboží správné, ale vůbec neodpovídalo obrázku, který reklamovali na svých stránkách.

Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu MojeSpani.cz

objednávku jste vytvořila 25.7.2018 a od té doby jsme měli celofiremní dovolenou.
    Na webových stránkách jsme informaci o dovolené v datu 25.7 - 6.8.2018 měli uvedenou s předstihem.
    Od doby nástupu se snažíme expedovat, nejrychleji jak jen je v naších silách.

Hezký den Vám přejeme.

• Špatná komunikace

• Neschopnost dorucit zasilku, pouzivaji pouze GLS, ktera bohuzel nefunguje.

• Špatná komunikace. Jediné, co zákazník dostane mailem je potvrzení objednávky. Zboží přijde nečekaně bez aviza, že již bylo vyexpedované. V zásilce není přiložený žádný doklad, faktura. GLS vydá potvrzení o proběhlé platbě pouze na vyžádání.
    • 14 dní a stále nic :-(
    • V balení nebyl obsažen návod v češtině

• Dovoz z Polska

Zjistěte si výrobce