• Rychlé dodání.
    • Na to, že je Dino výrobcem produktu je špatné, že je taky nejdražím dodavatelem ze všech, kteří produkt prodávají.

Výrobky jako takové jsou pěkné a oblíbené. Vadí pouze jejich cena. Proč je jiní dodavatelé prodávají levněji?

Zboží dorazilo poškozené.

Dosud jsem zboží neobdržela.

• Plysak byl o 7cm menší

Věřím, že se tohle stává jednou za desetisíc let, ale stalo se zrovna mě, že objednávku úplně popletli a když jsem jim volala, neřekli nic, jen že se ozvou. Neozval se nikdo. Objednávka došla za pár dní, tudíž už k ničemu, pozdě. Mrzelo mě to, bylo to důležité.. Škoda, ale opravdu nemůžu za komunikaci s obchodem dát pozitivní hodnocení.

Po pokusu objednat podruhé s vyzvednutím osobně obchod automaticky přihodil cenu za dopravu bez výše uvedené možnosti osobního vyzvednutí. Po pěti pokusech bez výsledku jsme to vzdali. Bydlet 2 km od Veselé a platit nesmyslnou dopravu? Díky.

• Zboží přišlo za 9 dní od objednávky, chtěla jsem ho jako dárek k narozeninám a přišlo až po termínu.

• Volila jsem pouze kvuli slevovemu kuponu,uz bych u nich znivu nenakoupila

Firma zapomnela dat dopravni spolecnosti me tel cislo,proto mi nemohli zbozi v dany den dorucit.na me tedy firma cislo mela..ale omluvili se.
    A kdyz isem zasilala email,ze se jedna o darek kdy tedy dorazi,Iva Pomezna jeste kopirovala dve dalsi kolegyne a napsala mi cislo zasilky a at si dopravce kontaktuji sama ! Nechapu jak je v teto firme nastaveny zakaznicky servis..hlavne ze tri osoby musely byt kopirovane v emailu,to iz by bylo rychlejsi zavolat dopravci a jen mi oznamit informace..nikdy vice

Neobjednávejte přes Českou poštu. Měla jsem zásilku objednanou "balík do ruky" a dostala jsem vyrozumění, že si ho mám vyzvednout na poště. Nemohla jsem být nezastižena, protože zásilku jsem si nechala poslat do práce, kde jsem od rána do pozdního odpoledne.