Neobdržel jsem návod v češtině a nebyl mě zaslan ani po e-mailové výzvě!

Kryt na trampolínu bohužel přišel s jinými rozměry, než jsem objednala. Chtěla jsem zboží vyměnit, ale celá věc se řešila 11 dní. Nakonec vše vyřešeno, přijel svoz, nemusela jsem tedy nikde na poštu apod, což je plus.

Reakce obchodu Moje děťátko

dobrý den, došlo k chybě na expedičním skladě. Následná výměna trvala déle, jelikož se mezitím kryt požadované velikosti doprodal a čekalo se na jeho donaskladnění, o čemž jsme Vás informovali.

• - bohatá nabídka
    • - dostatečné informace
    • - rychlé dodání
    • - solidní ceny

Byl to první nákup a jsem spokojena :-).

• Spoustu výběru. Přehlednost. Ochota. Rychlá komunikace. Jsou perfektní.
    • Žádné.

Jsem naprosto spokojená. Medvídka jsem objednala 10.7. s tím, že chci aby byl doručen 20.7. Vše se uskutečnilo podle mých představ. Děkuji mnohokrát.

• Obchod je skvělý i majitelka super komunikace sní. Ale ta doručovací služba firmy IN TimE naprostá katastrofa.Kdybych neobvolal doručovací službu tak to zboží ještě nemám ani dnes. Nakonec majitelka obchodu popohnala dopravní službu IN Time.

• přehlednost webovek
    • rychlost dodání
    • nevím

v pohodě

Příjemná komunikace, rychlé dodání zboží.

• Nákup z pohodlí domova
    • Malý výběr velkých plyšáků

Spokojenost

• nespolehlivost
    • úroveň písemné komunikace

Potřebujete-li dodat zboží dle objednávky a včas, obraťte se na jiný eshop.

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den. Měla jste objednaný domeček, u kterého bylo SKLADEM - ten jsme Vám ihned odeslali. Další položkou byly 2 dovozové hračky - dovoz z Německa. Dodací lhůta u tohoto sortimentu je 1 - 2 týdny. V této lhůtě jsme měli zboží skladem /naskladněno 23.ráno - u Vás by tedy bylo 24.v útery - objednávku jste provedla 10.,což by bylo přesně v termínu/, Vy jste ho však potřebovala dříve. Vaše hodnocení se nezakládá úplně na pravdě. Nehledě na to, že jste o všem dostávala pravidelné informace. O odeslání zboží z Německa i o naskladnění, které bohužel místo v pátek proběhlo v pondělí. I tak by bylo dodáno v uvedené lhůtě 14ti dnů.

• výběr
    • -

• rychlost a profesionalita

Doporučuji, objednané zboží dorazilo v pořádku.

• Ochota pomoci, poradit.doporučuji.

• Nabízí ihned dostupné zboží, které nemá skladem.

V tomto obchodě jsem si objednala skluzavku pro syna s tím,že je dostupnost ihned skladem.
    Objednávka do mailu sice přišla, ale spadla do spamu, takže jsem ji nevěnovala pozornost. Když jsem volala do obchodu pro ověření zda objednávku obdrželi, řekla mi paní, že skluzavku nemají skladem a že "možná" přijde ve zboží příští týden.

Nakonec jsem nákup zrušila a skluzavku koupila jinde. Mimochodem ta přišla hned druhý den a nikdo po mě ani nechtěl 400,- Kč za dopravu

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den, skluzavky máme smluvně od spolupracující firmy,ktera zboží ihned expeduje. Bohužel Vámi vybraná barva byla vyprodaná a poslala jsem Vám osobně nabídku barev skladem. Skluzavky jsou dovážené z Holandska, trh je presycen zbožím z Polska,podminky dopravy nastavené u skluzavek musíme dodržovat. Ohledně chyby v dostupnosti jsme Vas informovali. Dana situace mě mrzí a ještě jednou se omlouvám za vzniklé potíže.

Jednoduše jsem objednal, přišlo to, zaplatisl jsem, žádné starosti, tak to má být ...

• Velky vyber
    • Nulova komunikace (nezvedaji telefon, zadne emaily o pozdnim dodani)
    • Delka dodani nekolikanasobne vetsi nez udavana
    • Slabe internetove stranky

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den,telefony zvedame,musite volat v pracovní době ne ve svátek. Žádný dotaz nemáme nezodpovezeny.

• hodně zboží

• Cena oproti jiným obchodům.
    • Způsob přepravy - In Time
    • Balík byl odevzdán cizímu člověku
    • Dlouhá doba dodání
    • U zboží byla napsaná doba dodání 2 týdny, balík přišel skoro za měsíc.

Způsob přepravy. Nejen že je In Time velmi drahá služba, ale když jsem nemohla kvůli přednášce zvednout telefon kurýrovi, tak předal balík úplně cizímu člověku. Kdybych se nepodívala na sledování zásilky, tak na to ani nepřijdu a stále čekám na domluvu o jiném dni doručení. Ve zprávě bylo, že balík byl doručen a převzala jej jakási paní, nikdo toho příjmení u nás v bytovce nebydlí. Prý rodinný příslušník, to už vůbec ne. Prostě to šoupli úplně cizímu člověku do úplně jiného domu. Ani sousedka to není. Takže jsem pěkně nas...aná. Neprofesionální jednání.

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den,jak jsem již psala emailem, toto bylo hrubé porušení smlouvy pracovníkem firmy intime. Vy I my muzeme na tohoto prepravce podat stížnost. Ale bohužel nikdy nevite,jaky člověk se u jakého přepravce objeví a za to my jako prodejci opravdu ručit nemůžeme. Intime pana vyhodí a on nastoupí napr.u ppl...co pak s tím? Je to bohužel o jedinci,nikoli o firmě jako celku. Dodací lhůta je do 14 prac.dnu. Jak je vidět u recenze,objednano bylo 7.2. Odpoledne. Dnes je 25! Takže určitě neuplynul skoro měsíc od objednávky jak uvádíte. Dodáno bylo v terminu. Díky nespokojenosti s jedním zaměstnancem firmy intime zhodnotite negativem firmu postylky-vybaveni. To je nemile. Pošlete mi jméno ridice,budu to řešit jako stížnost na intime. Dekuji

• perfektní komunikace a hlavně ochota vyjít zákazníkovi vstric

super obchod

• Predaj pre SR 15 eur za poštovné je viac než dosť. Poštovné je drahé.

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den, dopravné na Slovensko se odvíjí od váhy a velikosti zboží dle tarifu daného prepravce. Navíc bylo v dané částce zahrnuto I doberecne.

• Krásné zboží,ochota!!!

Super