Seriozne jednanie, rýchle dodanie tovaru aj ked bol balíček cca 40kg

• Totalni amateri, nevedia pri objednavke presne udat cenu postovneho, pritom platbu dopredu vypytaju a potom napisu ze nevedia tovar dorucit. Potom vyse 2 tyzdne trvalo, kym vratili peniaze spat!

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den, zákaznice si objednala nadměrné zboží na Slovensko, zaklikla dopravne drobného sortimentu po ČR (90Kč) a provedla ihned platbu PayU. Obdržela informaci,že se nejedná o drobné zboží a že zvolená doprava neodpovídá zahraniční přepravě. Platba byla zaslání zpět ihned po vyčíslení přijaté částky od PayU (po připsání na firemní účet). S lenkou bylo vše emailem konzultovano,k žádnému prodlení nedošlo

• Krabice stavebnice byla po rozbalení otevřená.

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den,pokud byl porušeny obal,je potřeba hlásit telefonicky. Žádnou informaci jsme neobdrželi. Dekuji

• velká spokojenost

• doporučuji

Na dodání jsme velmi spěchali, ptž jsme se k zakoupení rozhodli pozdě, objednávka byla včas vyexpedována a předána poště

Skvělá cena, kvalita, rychlost dodání

• Vše v klidu doma, vše lze řešit i po telefonu či SMSkou.
    • Jsem spokojena s obchodem!!!
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Spokojenost

• Velmi příjemné jednání, rychlé dodání, spolehlivost

Jsem naprosto spokojená, jednání bylo velmi milé, zboží dorazilo včas a žirafa měla veliký úspěch nejen u dětí :-). Kéž by takových obchodů bylo více. Dávám 10**********

Nabízí zboží, které nemají. Popisky v názvu nesouhlasí s parametry. Nabízí autíčko pro 2 děti a v podrobných parametrech je autíčko pro jednoho. Pak volám a nakonec autíčko vlastně nemají vůbec.

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den, velice mě mrzí Vaše hodnocení. Popisy aut děláme sami, vše důkladně přeměříme, nafotíme, uděláme fotonávod k sestavení s profi fotografem. Bohužel jste narazila na jediné auto v nabídce (z cca 300 nabízených vozítek), které bylo staženo z prodeje, jelikož bylo továrnou označeno jako auto pro 2 děti. Nicméně popisy a rozměry byly dle skutečného stavu, zjištěného po naskladnění a přeměření.
    Proto jsem auto stáhli z prodeje ze všech složek elektrických aut.
    Kolega přehlédnul zařazení tohoto vozítka v sekci VÁNOČNÍ TIP , kdy se toto auto po roce stažení opět zobrazilo na webu , a to ve chvíli spuštění sekce VÁNOČNÍ TIP.
    Po Vaší objednávce jsem s Vámi osobně mluvila a situaci Vám vysvětlila, zaslala jsem Vám na e-mail veškerou nabídku autíček pro 2 děti.
    Došlo k mýlce z naší strany - spuštění již vyřazeného produktu na webu, bohužel se to může stát, práci provádí lidé nikoli automat, proto k chybě může dojít. Nicméně jsme po jejím zjištění byli s Vámi v okamžitém kontaktu , omluvili jsem se a vše uvedli na pravou míru.
    Tímto tedy ještě jedou omluvte vzniklou chybu. Naďa Pěničková - mojedetatko.cz

• Dokonalá nabídka.

Určitě nakoupím znovu.

Spokojenost, doporucuju, objednavala jsem elektricke auto a je luxusni

• Jsou velmi ochotni

Spletla jsem ve faktuře psč a po telefonicke domluvě vše paní opravila a ještě byla moc ochotna.mohu doporučit.

• bohužel příliš dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Moje děťátko

Dobrý den, neobdrželi jsem od Vás potvrzený souhlas se zpracováním osobních dat, na který jste reagovala s několikadenním zpožděním. Následně se čeká na připsání platby za objednávku. Ohledně úhrady prozatím nemáme informace. Bez připsané platby nemůžeme zboží odeslat. Vámi objednané zboží je skladem připraveno k okamžité expedici - jakmile proběhne úhrada. Pokud jste hradila, prosím o informaci e-mailem na [email protected], z jakého účtu bylo hrazeno a zda byl zadán VS. Děkuji Naďa Pěničková - expediční odd.

• Pomalé objednání.

Reakce obchodu Moje děťátko

Vámi zvolená platba za objednávku byla zvolená NA ÚČET PŘEDEM. Platba od Vás dorazila DNES! na účet. Dříve než je platba připsaná není možné zboží odeslat. Vaše objednávka bude tedy expedována zítra. S pozdravem Pěničková Naďa

plně spokojen

Na můj telefonický dotaz odborně poskytnuté informace a velmi rychlé zaslání zboží