• Pas de communication

J ai effectuer une commande , j ai envoyer plusieurs mail poir comprendre comment je dois payer , on ne m à jamais répondu.. étant de France, les mode de paiement ne sont pas les memes.. donc je ne recommande pas du tt .... aucune communication . Donc je n ai pas finaliser ma commande du faite que je ne sais pas comment payer cette commande donc je laisse tomber vu que personne me répond..

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, bohužel do zahraničí(FRANCIE) nezasíláme, máme to napsané i na eshopu. Psala jsem na email tuto informaci, ale nikdo neodpověděl. Recenze mě mrzí, ale nic s tím nemůžu udělat :(
    Eshop moda-svatava.cz

• mají zboží, které jsem chtěl
    • klamou s dopravou zdarma na Heurece
    • arogantní jednání
    • žádná omluva
    • neseriózní jednání

Dělal jsem objednávku přes Heureku, kde u zboží byla doprava zdarma. Na eshopu v košíku jsem se dozvěděl, že doprava zdarma je až od 2500 Kč (má objednávka 950 Kč). Kontaktoval jsem eshop a dostal pouze arogantní odpovědi. I po mém upozornění, že klamou zákazníky, nikdo dopravu zdarma z Heureky neodstranil. Takto se tedy slušný obchodník nechová!

Reakce obchodu moda-svatava.cz

je pravdou, že jsme měli technické problémy s dopravou, jelikož jsme tam přidávali Balík do Balíkovny a něco jsme špatně zaškrtli a tím nastal problém. Něvěděli jsme co je tam špatně, protože v eshopu jsme poštovné měli správně a na portálech se nám ukazovala nula. Než jsme to spravili byla to nějaká doba. Nicméně jsme vám nabízeli, že vám objednávku zdarma pošleme, ale vy jste to nechtěl. Prostě uděli jsme chybu, nikdo není dokonalý. My máme zboží velmi levné, např. dámské kalhotky 25,-Kč(vyrobeno v EU) neseženete v žádném Českém eshopu. Je tam dalších x věcí výrazně levných a navíc, každý týden slevňujeme zhruba 50 produktů. Myslíme si, že 49,-Kč poštovné je zanedbatelné. Druhé eshopy zvednou ceny a dají poštovné zdarma. My touto cestou jít nechceme. Ještě jednou se vám omlouváme za vzniklé problémy.

eshop moda-svatava.cz

Šaty nejsou vůbec jako na obrázku

Reakce obchodu moda-svatava.cz

děkuji za Vaši recenzi. Je nám líto, že se šaty nelíbí, můžete je vrátit. Nicméně prodáváme je hodně a nikdo je nevrací. Šaty jsem viděla jak je mají slečny oblečeny, protože mám tady zkušebnu, kde si můžete šaty vyzkoušet a vypadají dobře, ale 100 lidí 100 chutí. Nemůžu souhlasit, že je to hadr. Dokonce je u těchto šatů vyfocen reál, tak nevím....

Krásný den

Eshop moda-svatava.cz

Plesové šaty byly patrně použité, zapáchaly cigaretovým kouřem a neměli žádnou visačku výrobce. Trochu drahý secondhand!!!

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, děkuji za recenzi. Co se týče visaček u některých levných šatů visačky nejsou(bereme je, protože nám záleží na ceně, aby byly pro zákazníky co nejlevnější), ale to neznamená, že by to byly šaty nošené. Jak vy říkáte sekondhand, to bych si nikdy nedovolila prodávat jako za nové. Co se týče kouře balila jsem je osobně nic jsem necítila.

Eshop moda-svatava.cz

• Šaty byly účtovány o 60,-Kč drážek, než je uvedeno na stránkách.

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Tímto se chceme omluvit je pravdou, že šaty stály o 51,-Kč méně. Koupili jsme šaty od jiného dodavatele a protože byly dražší, proto se musely zdražit o 51,-Kč. Vy jste to asi zrovna v té době kupovala. Samozřejmně, že za to nemůžete, tak mi pošlete čú a nebo v příštím nákupu vám odečteme 51,-Kč. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Svatava

• Mikina ma rozbity zip.Fa jsem spalil v krbu.Ma chyby,nemohu reklamovat.

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, děkuji za recenzi. Je mi líto, že byla mikina kazová. Nicméně každý kus je kontrolován, ale může se stát, že se něco přehlídne. Je to lidské. Mikina byla od známé značky Koucla a prodala jsem jich hodně - nebyl s nimi žádný problém. Škoda, že jste ji spálil mohl jste ji vrátit já bych vám reklamaci určitě uznala. Nemám zájem, aby ode mě lidé nakupovali špatné zboží.

Svatava

• strašne dlho treba čakať na dodanie tovaru

nevýhoda - neflexibilný obchod

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, nerozumím proč píšete takovou recenzi, když máte platbu na účet a dodnes jste platbu neuhradila, i když jsem vás vyzývala, aby jste platbu provedla, popř. zrušila objednávku.
    Svatava

• došlo úplně jiné zboží než objednané

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, ano je to pravdou poslala jsem vám jiné šaty. Spletla jsem se a ještě jednou se vám omlouvám.

• Výběr z domova.
    • Nedrží slovo.

Koupila jsem dceři dlouhé plesové šaty na maturitní ples. Šaty nešly upasovat, měly špatně vsazený rukávek. Chybu uznala i paní Svatava a protože neměla stejné na výměnu, dohodly jsme se , že požádám švadlenu,která měla krátit délku, zda by to neopravila a bude mi přispěno na opravu. Švadlena měla obavy, aby se krajka s flitry pri párání nerozpadla. Rukavek měl i špatný střih. Po opravě jsem paní Svatavě zaslala doklad na 200,- Kč.Ta se mi ale vysmála a přestala komunikovat. Nechci obchod zavrhovat, ale pokud něco nesedí, určitě to hned vraťte!

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, je pravdou, že jsme se domluvily na opravě rukávu, že se budu finančně podílet na této úpravě, tzn., že zaplatím poměrnou část, ale ne celou částku za zkrácení a přišití poutek, apod. Je pravdou, že jsem šaty neuměla vyměnit, protože byly vyprodány a dodavatel také neměl na skladu. Navrhovala jsem, že vám vrátím peníze za šaty - vy jste nechtěla. Já neumím zaplatit za zkrácení šatů, poutek a jiných nadstandartních úprav, jelikož prodávám šaty velmi levně a já prostě nemám ani po zaplacení DPH a jiných poplatků tu sumu,kterou požadujete po mě. Mám svou švadlenu, která mi to opraví za jinou cenu než jste mi poslala. Co se týče toho, že jsem se vám měla vysmát nevím jak se to dá přes email a co se týče komunikace poslala jste mi pouze jeden email. Já jsem vám na něj odpověděla. Co se týče, že nechcete eshop zavrhovat a napíšete nedoporučuji je zavádějící. Nicméně i přes to vše jsem schopná se podílet!!!!!!!!!! na opravě rukávu. Napište mi do emailu skutečnou cenu za opravu rukávu.
    Svatava

• Nekvalitně ušité. Kvalita jak od vietnamců.

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, děkuji za recenzi. Jsem na trhu několik let a vybírám si nejlepší dodavatele, kteří mají kvalitní zboží, proto si myslím, že mám zboží kvalitní. Samozřejmě můžete mít jiný názor zboží můžete vrátit. Ale zaráží mě, že si stěžujete na všechno, třeba na kvalitu dopravy zboží ohodnoceno číslem 2 z 5. Nevím jakou máte představu v čem to mám posílat. Posílám to tak jak 90% jiných eshopů tzn. v bublinkové obálce nebo plastové obálce. Možná máte jiný nápad, tak mi napište budu o tom uvažovat. Dále si stěžujete na komunikaci nevím jak mám podle vás se zákazníkem jednat, abych ho moc neotravovala tzn., že po objednávce pošlu potvrzení emailem, že jsem objednávku obdržela a potvrdím platební podmínky a potom posílám email o odeslání balíčku se sledovacím číslem. Pokud máte znáte něco lepšího, tak mi napište opět budu o tom uvažovat. Děkuji.

Svatava

• všechny spodní prádlo je totálně nekvalitní, po prvním použití se rozpadlo, nelze vrátit jedná se o spodní prádlo

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, nechápu to co se stalo. Ty boxerky co jste si koupil jsou dovezené z Německa vysoce kvalitní. Prodala jsem jich hodně nebyla na to jediná stížnost, tak nevím kde je chyba.
    Svatava

• Měli by změnit způsob doručování zboží.

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, balíček byl odeslán - pošta se pokoušela doručit, ale neměla kde, jelikož nemáte na zvonku jméno jak jste sama uvedla. Neměli na koho zazvonit, a tak pošta balíček odeslala zpět. Je to celkem logické.
    Svatava

Bohužel objednal jsem košili, ale přišla zcela jiná. Košile bez označení velikosti. Objednal jsem XL a košili nejenže bych nedopnul (to by se dalo čekat, velikost XL není pro všechny výrobce stejná), ale vůbec ji ani nenavléknu. Barva byla oproti obrázku na webu zcela zcela zcela jiná. Vracet zboží rozhodně nehodlám. S takovýmto přístupem již při dodávce by to asi ani nemělo smysl. Jinak přeji hodně zdaru při podnikání. Proto téměř 100%.

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, máte pravdu já jsem se spletla a poslala jinou košili. Pošlete mi ji zpět zaplatím vám včetně poštovného. Tímto se omlouvám.
    Svatava

Uz bych si tam nic nekoupil paní mi sklamala ze začátku příjemný přístup ale pak sem vracel zboží a jasne sme se domluvily ze mi vrátí i poštovné v plné visi a nic pak sem ji kontaktoval a ze prej nemusí a ze je ji to jedno a zboží levnej kšunt.

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, děkuji za recenzi, která mě moc nepotěšila. K tomu můžu dodat pouze, že řetízek je detailně popsán v nabídce na eshopu, včetně rozměrů. Tento křížek se vyrábí ve třech velikostech. Vy jste si vybral velikost sám. Co se týče poštovného vrátila jsem vám ho v plné výši. Nevím co k tomu mám více dodat.

• Zboží,které nabízíte na internetových stránkách ,vypadá úplně jinak než zboží,které mi bylo doručeno . Nepdpovídá velikost ,materiál a ani vzhled . Nejsem spokojena. Zboží vracím a více bych si u vás nic neobjednala !

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Děkuji za recenzi, je mi líto, že vám šaty nesedí, ale šaty jsou úplně stejné jako na fotu.

• slabinay ma na obrazku vypadaly saty fak pekne i s paskem a perlama veskutecnosti hadr potazeny sitkou nic moc a bez doplnku kde to nemaji vubec napsanyyyyyyyyyyyy uz jsi unich nic neobednam

• Prisla mi jina barva hodinek, objednala jsem si zlate a dosli ruzove
    • Rychlá doprava.
    • Nekvalitní oblečení.

Nedoporučuji vůbec nakupovat.

• Objednala jsem si šaty. Merim 160 cm a při oblečeni satu , jsem zjistila ze i tak jsou šaty velmi krátké , ze me lezou kahotky z satu ven.

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit k vašemu hodnocení. Šaty, které jste si zakoupila jsou mini jak je vidět z fotografie na eshopu, tak je i vypsaná délka šatů a to 80 cm - měřím šaty osobně, jsou to krajkové šaty kde doopravdy jdou vidět i kalhotky. Nevím co k tomu dodat, šaty můžete vrátit.
    Svatava

NESTIHLA JSEM OBJEDNANE ZBOZI VRATIT...NA FOTKACH BYLA MOC NADHERNA BARVA SATICEK ALE KDYZ DORAZILI....ZDESILA JSEM SE CO MY PRISLO....BARVA ABSOLUTNE NEODPOVIDA

Reakce obchodu moda-svatava.cz

Dobrý den, je mi líto, že se vám šaty nelíbí. Dle našeho názoru jsou šaty pěkné, barva odpovídající obrázku. Stihnout jste to mohla vrátit v zákonné době nicméně můžete je vrátit i dnes pokud nejsou použité. Děkuji