• Nesouměrně ušité rukávy jeden byl mnohem užší.

Reakce obchodu moda-svatava.cz

děkuji za Vaši recenzi, která moc :-) potěšila - vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

Vyborné

Eshop moda-svatava.cz

• Nadherne zbozi,perfektne popsane velikosti a rychlé vyřízení objednávky

• - šaty, které nemají všude - příznivé ceny - rychlost odeslání
    • - nic

Rychlost, spokojenost

Skvělá komunikace
    Velký výběr zboží
    Při vrácení zboží ochota a rychle vrácení peněz včetně poštovného.

Rychlost, spolehlivost

Eshop moda-svatava.cz

• Velice milá obsluha e shopu

• krásné výrobky
    • rychlost dodání

Velmi spokojena

Eshop moda-svatava.cz

• velký výběr, rychlost doručení

Eshop moda-svatava.cz

Spokojenost s obchodem-velký výběr zboží, odpovídá fotografiím, rychlé dodání.

Eshop moda-svatava.cz

• mají zboží, které jsem chtěl
    • klamou s dopravou zdarma na Heurece
    • arogantní jednání
    • žádná omluva
    • neseriózní jednání

Dělal jsem objednávku přes Heureku, kde u zboží byla doprava zdarma. Na eshopu v košíku jsem se dozvěděl, že doprava zdarma je až od 2500 Kč (má objednávka 950 Kč). Kontaktoval jsem eshop a dostal pouze arogantní odpovědi. I po mém upozornění, že klamou zákazníky, nikdo dopravu zdarma z Heureky neodstranil. Takto se tedy slušný obchodník nechová!

Reakce obchodu moda-svatava.cz

je pravdou, že jsme měli technické problémy s dopravou, jelikož jsme tam přidávali Balík do Balíkovny a něco jsme špatně zaškrtli a tím nastal problém. Něvěděli jsme co je tam špatně, protože v eshopu jsme poštovné měli správně a na portálech se nám ukazovala nula. Než jsme to spravili byla to nějaká doba. Nicméně jsme vám nabízeli, že vám objednávku zdarma pošleme, ale vy jste to nechtěl. Prostě uděli jsme chybu, nikdo není dokonalý. My máme zboží velmi levné, např. dámské kalhotky 25,-Kč(vyrobeno v EU) neseženete v žádném Českém eshopu. Je tam dalších x věcí výrazně levných a navíc, každý týden slevňujeme zhruba 50 produktů. Myslíme si, že 49,-Kč poštovné je zanedbatelné. Druhé eshopy zvednou ceny a dají poštovné zdarma. My touto cestou jít nechceme. Ještě jednou se vám omlouváme za vzniklé problémy.

eshop moda-svatava.cz

Super obchůdek...dodání rychlé a velikosti odpovídají

• Rychlá komunikace

Zbozi jsem nakonec vracela kvuli velikosti a snad hned druhy den mi pani vracela peníze. Hodnotim to velice kladne!snad příště vyberu lépe;).diky

Eshop moda-svatava.cz

Levné zboží a velice rychlé odeslání.S obchodem jsem velice spokojená

• Rychlost, vstřícnost

Eshop moda-svatava.cz

Zboží bylo rychle doručeno.

Eshop moda-svatava.cz

Naprostá spokojenost, velmi rychle doručeno, šaty jako na obrázku a sedí skvěle. S radostí doporučuji, příjemný nákup.