• p. Olbrich, provozovatel eshopu Mobixo, skončil se živností. Datum zániku: 31.7.2015
    • Ti, kteří máte otevřenou pohledávku vůči panu Olbrichovi, pište na:
    • [email protected]
    • - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    • Budeme hromadně vymáhat naše pohledávky!

bez komentáře

• absolutně nic
    • zboží ani peníze mi nikdo nevrátil, na emaily nereaguje, telefony nezvedá, na baterii čekám už skoro 3 týdny

Baterii jsem objednala,zaplatila předem ( jsem na to zvyklá a nikdy s tím neměla problém) poté přišel email že baterie není na skladu, zda mám zájem si týden počkat a poté že jí pošlou. Přišel email, že baterie je odeslaná, čekala jsem týden a psala email, dostala jsem odpověd že ten den baterii odeslali ale bohužel jsem se nedočkala a nejspíše ani nedočkám . :/

• Vzhledem k tomu, že jsem objednala, zaplatila, objednávka i platba byly ze strany obchodu potvrzeny, ale zboží NEDORAZILO, na e-mail mi žádná reakce NEDOŠLA, dovolat se mi na v potvrzeních uvedené číslo ani opakovaně NEPODAŘILO nepodařilo, tak výhodu opravdu nenacházím ŽÁDNOU.
    • I přes to, že jsem objednala, zaplatila, objednávka i platba byly ze strany obchodu potvrzeny, ale zboží NEDORAZILO, a že na e-mail mi žádná reakce NEDOŠLA, dovolat se mi na v potvrzeních uvedené číslo ani opakovaně NEPODAŘILO nepodařilo, tak výhodu opravdu nenacházím ŽÁDNOU.hlavní slabinou je celková nefčnost obchodu, zejména pak nefčnost komunikace - žádná reakce ze strany obchodu na dotaz ohledně toho, kam se podělo moje zboží, když nedorazilo, ani na požadavek vrácení peněz...

Zboží (2 baterie do mobilu) jsem objednala, zaplatila, objednávka i platba byly ze strany obchodu potvrzeny, zboží mělo dorazit do 3 dní, ale zboží NEDORAZILO ani po týdnu, na e-mail mi žádná reakce NEDOŠLA, dovolat se mi na v potvrzeních uvedené číslo ani opakovaně NEPODAŘILO nepodařilo, takže co dodat? Doporučuji tento obchod vynechat z výběru, :-(

• první a taky poslední můj nákup v tomto obchodě
    • za zaslané peníze nic nedostanete

NEDOPORUčUJI

• naprostá nekomunikace (tel,email)

podvodník!!!!!!!!!

• P O Z O R ! ! Neobjednávat na tomto internetovém obchodě zboží,neposílat peníze. Pan Olbrich, nereauguje na telefony a e-maily.Pokud pošlete peníze,už je nikdy neuvídíte a objednané zboží taky ne.

bez komentáře...

• Ti, kteří máte otevřenou pohledávku vůči panu Olbrichovi, pište na:
    • [email protected]
    • - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    • Budeme hromadně vymáhat naše pohledávky!

Pozor na podvodníka

• nevím kdy to přijde

15002567 číslo, které říká že to za tři dny příjde

pro poštu potřebuji číslo nějakého dokladu aby to šlo vyhledat

Zlodeji!!!
    Objednala jsem si baterii do mobilu a nic neprislo.
    Neodpovidaji na email, telefon nikdo nebere!

• Nikdo nebere tel.zbozi jsem neobdrzela ackoli bylo zaplacene predem

• Je to opravdu tak, neodpovídá na email, platbu obdržel, zboží je v háji a asi tam i zůstane. Nevěřím, že něco pošle.
    • Je to zlodějský obchod.
    • Objednávka 27.7.platbu obdržel 29.9., do 3 dnů prý příjde zboží, takhle se vydělává.

v žádném případě nedoporučuji

• Podfuk na lidi - viz. níže
    • Dobrý den pane Olbrichu,
    • opětovně Vás prosím o reakci z Vaší strany na objednávku č. 15002581 ze dne 26.7.2015.
    • V případě, že nebudete do 7.8.2015 reagovat a zboží nedodáte (či nevrátíte platbu zpětně na účet 105738490/0300), budu nucen na Vás podat trestní oznámení na PČR.
    • S pozdravem
    • Hrubý
    • Jestliže se mi pan Olbrich neozve do konce týdne budu jej řešit na PČR.
    • Zatím bez jakékoliv odezvy od pana Olbricha

Má první negativní zkušenost s takovým net obchodem

• Jen zklamání
    • Stejná situace jako u předešlých. 27.7 jsem objednala a zaplatila, přišlo potvrzení o přijetí, zpráva o odeslání do dvou dnů a stále nic.
    • Obracím se na ČOI a myslím že bychom měli podat hromadnou žalobu. To je 200kc od každého a za chvilku několik set tisíc.....

NEDOPORUCUJI NIC NEDOSTANETE A DELA ZE NEEXISTUJE.

Dodam len, ze sa skuste obratit na Vasu banku a niektore vedia vyziadat peniaze prevedene na ucet tohoto podvodnika spat na Vas ucet.

Vela zdaru pri vymahani.

m.

• 27.7.2015 jsem objednala baterii a zboží stále nemám. Dovolat se tomu člověku nemůžu a na e-maily neodpovídá. Potvrdil mi přijetí platby a odeslání zboží. Dnes je 5.8.2015 a stále nic!!!

Pokud nechcete přijít o své peníze - NEOBJEDNÁVEJTE!!!

• Rychlý, levný, spolehlivý

• Níže je uvedena mailová adresa na pána, který se již zabývá shromažďováním podvedených zákazníků. Obracejte se na [email protected]

V žádném případě nenakupovat!!!

• Slibované nízké ceny jsou podvod.
    • Vybere peníze a zboží nepošle.
    • Nebere telefon, ani neodpovídá na e-maily.

Zdaleka se tomuto int. obchodu vyhněte.
    Patrně podvodná firma.

• Vše

Tohohle zmrda je potřeba pověsit za koule do průvanu, aby už přestal okrádat lidi.