• levne
    • ani 14 dni od objednani baterie neprisla. Telefon nikdo nebere a na e-mail nikdo nereaugej

Mozna, ze se to casem zmeni, ale zatim NEBRAT!!!

• NENAKUPOVAT! Zaplacené zboží nepošlou a nekomunikují! Podvodníci!!!

• Termín dodání

Zatím zboží stále nedorazilo a nevím, zda jej vůbec dostanu.

• pan majitel nebere telefony,baterie nokia nebyl original,chyběla orig.zelená nálepka
  • NIKDY VIAC

• Je to podvodník, nekomunikuje, zboží po 14 dnech nedoručil :(

NENAKUPUJTE!!!!!!!

• Zboží nedoručí.

Je to očividně fake shop.

• Levny eshop
    • Nefunkcni
    • Neodesila zbozi
    • Nikdo nekomunikuje

Nikdy zde nenakupujte. Jen prijdete o penize. Z eshopu vam nikdy njc neprijde!

• ?????????????
    • Podvodník!!!!!!!

NENAKUPOVAT!!!!!!!!!!!!!!!

• žádné!!!!!!!!!!!!!!
    • je to podvodník!!!!!!!!!!!!!

NENAKUPOVAT!!!!!!!!!!!!!!

• ????
    • ????

objednáno před 10 dny a zatím jen automatem potvrzená objednávka,na e-mail ani volání na uvedené číslo shop nereaguje !!!jdu udelat storno a nazdar!!!!!

• Levný
    • Je to podvod

Zboží jsem objednala 27.7.15,zaplatila převodem, nic se od té doby neděje, zřejmě ani dít nebude, telefon mají nedostupný.
    Další podvodník, který přispěl k nedůvěře v internetové obchody.

• Neuveritelne nesloventni obchod.Objadnala jsem zbozi.Zaplatila.A prodejce zbozi neodeslal.Nereaguje na zpravy,maily a nezveda telefon.Podam trestni oznameni.Staci kdyz se nas domluvi vic a obchodnik se bude divit.Asi si pan neuvedomuje ze jsou lidi kteri penize potrebuji a nemaji na vyhazovani!!!!

Objednal jsem zboží, zaplatil přes internet a zboží nepřišlo. Na telefon. ani internetovou komunikaci obchod nereaguje

zboží nedorazilo, na email nikdo nereaguje, telefon nikdo nebere, nebo ho mají vypnutý

• Žádné
    • Zboží jsem zaplatil, prodejce nereaguje na mail ani telefon.

Pozor podvodníci!

• Je to podvod.

Je to podvod. Platil jsem předem převodem na účet. Zboží nepřišlo. Obchod z webu zmizel, telefon nikdo nebere, na e-maily nikdo neodpovídá. Podávám trestní oznámení. Oznamuji to tímto také Heurece.cz a doufám, že obchod zablokují a nadále nebudou napomáhat trestné činnosti.

• Málo komunikace - přišlo sice automatické potvrzení objednávky, ale pak nic. Člověk pak neví, jestli se objednávkou někdo zabývá.

Déle jak měsíc obchod nekomunikuje se zákazníky.
    Je to vidět na hodnocení.

žádám všechny okradené zákazníky aby se mi ozvali na mail [email protected], jakmile se nás sejde alespoň 10, dáme dohroamdy podklady a podáme společně trestní oznámení pro podvod.

• Zboží jsem zaplatila a nic jsem neobdržela!!!!!!