Obědnal, čekal, psal jsem mail ohledně objednávky a neráčili ani odpovědět.

• je to jeden velký podvod, vůbec nedorazilo zboží ani potvrzení platby, telefon nebrali, NEKUPUJTE ZDE NIC!

• Absolutní nekomunikativnost obchodu
    • Nezájem o zákazníka

Po objednávce přišla na mail pouze automatická odpověď. Do dnešního dne už se neozvali. Nevím, jestli mám čekat dál, nebo objednávku stornovat. Takhle nějak vypadá e-shop, kterýmu je zákazník naprosto lhostejný. Již sem nikdy nepůjdu.

• Nemám ke své objednàvce žadné informace
    • Je to 11 dní a zboží nikde
    • Kromě prvníhi potvrzovacího emailu již žádná odezva

Upřímně nevím co si myslet.

Rozhodně je to první a poslední nákup.

• Nekomunikace.

Objednal jsem si zbozi,prisel mi potvrzujici email a to bylo z jejich strany asi tak vse.Psal jsem jim dotaz na zbozi,ale opet zadna odezva.Urcite nedoporucuji nakup u teto spolecnsti.

• objednal jsem si pouzdra na mobil.cekal jsem 2tydny nez mi dorazili.za 2tydny jsem tam volal 7x a stale mi lhali ze jsou odeslana tak jsem jeste 5x obvolal DPD a nakonec jsem zjistil podle faktury ze lhali.ve finale byli v balicku 2pouzdra cerny a ja cekal jedno cerny a druhy bily.

nikdy v zivote uz z tohoto obchodu nebudu nic objednavat.stalo me to hromadu casu nervu a penez!

Reakce obchodu MobilTOWN.CZ

musím ač to činím málo kdy zareagovat na tento hanlivý posudek.Ano pán sice volal, jak to vypadá s jeho zásilkou, ale zvolil si způsob platby převodním příkazem a tudíž zboží bylo připraveno k expedici jak jsme mu po telefonu uváděli, ale bohužel zákazník nezaplatil a tudíž jsme čekali až platba bude připsána na účet a až poté bylo zboží DPD službou expedováno.Navíc zákazník od objednání po konečné dodání několikrát měnil svůj požadavek. Nechci nikoho takto soudit jako to činí pán v recenzi, ale jistě si každý udělá svůj názor.

• Kladně hodnotím pouze tuto snahu zjistit mou ne/spokojenost se službami e-shopu.
    • Zboží skladem nebylo dodáno ani po 10 dnech.
    • Žádná zpráva, kde se to zadrhlo.
    • Na e-shopu jsem nedokázal zjistit stav zásilky.

Doporučuji využívat jiné rozvážkové služby, jinak zákazníci začnou využívat jiné e-shopy.

• Celkem slušné ceny.
    • Prezentovaná dodací lhuta absolutně nedodržená.

Před 14 dny jsem objednal a ještě jsem nedostal výzvu k převzetí zboží. 3x jsem se e-mailem dotazoval co je s objednávkou. Výsledek, žádná odpověď, jen tento dotazník.

• Zboží bylo bez daňového dokladu na dobírku. I přes urgence jsem jej do dnes neobdržel. Mají vůbec žl. ? Zboží jsem kupoval na firmu, proto potřebuji doklad. Nelze tedy ani reklamovat, kdyby to bylo třeba.

Obchodů je jako máku, už zde nenakoupím.

• Neserioznost, pomalá reakce shopu.
    • Včasná komunikace se zákazníkem. V případě, že nejsem schopen plnit si to, co avízuji, tak podle toho se potom s pokorou obracím zpět na zákazníka. V tomto případě se tak nestalo ani náhodou.

Z tohoto nákupu si odnáším ponaučení, které mně chybělo a to je, před nákupem se podívat na hodnocení eshopu. Objednávané zboží, jsem měl jako dárek, a ten jsem samozřejmě nestihl dát.

• cenu
    • nepravdivé údaje o dostupnosti zboží, špatná, resp. žádná komunikace ze strany obchodu

nenakupovat

Zboží jsem objednala 4.1.2013, příkaz bance k úhradě jsem dala obratem. Do dnešního dne objednané zboží nedorazilo (přestože v dodacích podmínkách je uvedena lhůta k dodání obvykle 48 hodin), na e-mail ze dne 11.1.2013, kterým jsem se dotazovala na stav ojbednávky nebylo nijak reagováno. Nejsem tedy spokojená s tímto obchodem a doufám, že objednané a zaplacené zboží dorazí.

• komunikace - prodejce mi emailem sdělil, že neví, jestli telefon dorazí a kdy, popř. taky dorazit nemusí vůbec, že to nelze odhadnout, následný telefonický dotaz proběhl ve stejném duchu jako email, takže jsem objednávku zrušila, zrušení nebylo ze strany obchodu dosud potvrzeno

• 10 dní se nic neděje

nedoporučuju

Vzhledem k tomu, že to byla moje druhá objednávka v životě přes internet ta první vůbec nedorazila, neočekávejte nadšení.

• Před 10 dny jsem učinila objednávku, obratem jsem poslala peníze a zboží stále nedošlo :-(

Možná jsem měl smůlu, ale objednal jsem zde kvůli nejnižší ceně kabely, které nabízí řada jiných obchodů, MobilTown mi sdělil, že je nemá na skladě a že to je přece zřejmé ze statusu u zboží (tam byl malý červený čtvereček bez vysvětlivek) a že je shání u dodavatele. Je to už 10 dnů a žádná další zpráva mi nedorazila.

DObrý den,
    musím se ohradit k výše uvedenému nařčení. Nás eshop patří k jedněm z mála, kteří uvádíme u výrobků pravdivé údaje, které kolidují s naším skladem. U červeného čtverečku je na skladové kartě uvedeno, že není skladem. V případě naskladnění zboží se status u výrobku okamžitě změní a zákazníkům, kteří si výrobek objednali obratem posíláme email se skladovou dostupností a zda máme jejich objednávku vyřídit, nebo stornovat.
    To je vše. Děkuji za team MobilTOWN.cz Mgr.Joukal

• Dobré ceny
    • Dlouhá dodací lhůta zboží, které mělo být skladem. Čekám na na zboží 10 dnů přitom mi mělo být doručeno do 48 hodin.

Reakce obchodu MobilTOWN.CZ

na zboží zákazníci čekají jen tehdy pokud si objednají zboží u , kterého je příznak není skladem. Jinak všechno zboží u kterého je zobrazeno skladem máme opravdu skladem a expedujeme jej max. do 48 hodin.Nechápu tedy kde je problém. Jedině,pokud jste zvolil ¨platbu převodem a dosud nám nedorazily peníze na účet.V případě jakýchkoli dotazů jsme dostupni na emailu i telefonu.
    S pozdravem za team MobilTOWN.cz Mgr.Joukal

• xxxxxxxxxxxxxxxx
    • Je drahý.

Nemám.

• levná cena modemu 4G
    • I přes 2 zaslané urgence, jsem nedostala žádnou odpověď

Příjemná cena, ale je to k ničemu, pokud zboží nedostanu a společnost vůbec nekomunikuje