Možná jsem měl smůlu, ale objednal jsem zde kvůli nejnižší ceně kabely, které nabízí řada jiných obchodů, MobilTown mi sdělil, že je nemá na skladě a že to je přece zřejmé ze statusu u zboží (tam byl malý červený čtvereček bez vysvětlivek) a že je shání u dodavatele. Je to už 10 dnů a žádná další zpráva mi nedorazila.

Reakce obchodu MobilTOWN.CZ

DObrý den,
    musím se ohradit k výše uvedenému nařčení. Nás eshop patří k jedněm z mála, kteří uvádíme u výrobků pravdivé údaje, které kolidují s naším skladem. U červeného čtverečku je na skladové kartě uvedeno, že není skladem. V případě naskladnění zboží se status u výrobku okamžitě změní a zákazníkům, kteří si výrobek objednali obratem posíláme email se skladovou dostupností a zda máme jejich objednávku vyřídit, nebo stornovat.
    To je vše. Děkuji za team MobilTOWN.cz Mgr.Joukal

• Dobrá cena
    • Dobrá přeprava
    • Výborná komunikace
    • dobrý sortiment

Vřele doporučuji,nemám jediný problém

• Dobré ceny
    • Dlouhá dodací lhůta zboží, které mělo být skladem. Čekám na na zboží 10 dnů přitom mi mělo být doručeno do 48 hodin.

Reakce obchodu MobilTOWN.CZ

na zboží zákazníci čekají jen tehdy pokud si objednají zboží u , kterého je příznak není skladem. Jinak všechno zboží u kterého je zobrazeno skladem máme opravdu skladem a expedujeme jej max. do 48 hodin.Nechápu tedy kde je problém. Jedině,pokud jste zvolil ¨platbu převodem a dosud nám nedorazily peníze na účet.V případě jakýchkoli dotazů jsme dostupni na emailu i telefonu.
    S pozdravem za team MobilTOWN.cz Mgr.Joukal

• samotné hledání obchodu

výborný

• Objednával jsem sluchátka. Potřeboval jsem jen vršek (sluchátka s konektorem) k originálním bluetoothu sluchátkám Sony Ericsson, tzn co nejlevnější. Fungují jako originální, možná i lépe (bass reflex).
    • Nevím o žádných.

Příjemně mne pekvapila rychlost dodávky. Druhý den jsem měl zboží doma. Do 24 hod.
    Přijatelné ceny.

• Nízké ceny

• Nízká cena
    • Žádné

Nemusím běhat po kamenných obchodech,
    rychlé dodání,

• - dobré parkování
    • - bez čekání

• levná cena modemu 4G
    • I přes 2 zaslané urgence, jsem nedostala žádnou odpověď

Příjemná cena, ale je to k ničemu, pokud zboží nedostanu a společnost vůbec nekomunikuje

• dobrá komunikace

• sklad pro osobni prevzeti zbozi blizko Prahy
    • nizsi ceny

• Objednával jsem ve středu a ve čtvrtek jsem už měl zboží doma. Takže rychlost je velmi příjemná. Navíc jsem zjistil, že jsem si objednal špatný produkt a tak jsem kontaktoval majitele o případnou výměnu. Byl příjemný a vyřešilo se to velmi rychle. Toto si u obchodníků velmi vážím.

• rychlé jednání

supeeer..

• překvapila mě rychlost jednání,
    • ráno jsem si objednal a odpoledne osobně ořevzal
    • nevýrazné označení vstupu do obchodu v Říčanech

doporučuji všem

• Nízké ceny
    • Neinformoval o vypravení zásilky, posláno na fakturační, nikoliv doručovací adresu.

Nejnižší ceny, zajímavé slevy.
    Nutná obezřetnost při domlouvání dodávky.

• Rychlost, kvalitně zabaleným,cena.
    • Zatím nevím

• Dobrá komunikace,rychlost
    • nevím o žádné

Vše v naprostém pořádku

• rychlost dodání
    • přehlednost
    • perfektní komunikace

tento obchod bych doporučila ostatním, byla jsem se vším spokojená

• Dumpingová cena kupovaného výběhového produktu.
    • Nemá výdejní místo ve velkém městě.

V noci jsem objednal zboží na skladě, ráno jsem přijel a opravdu bylo na skladě. To nebývá zvykem u všech prodejců. Spokojenost.