• Rozumné ceny, rychlost dodání

• rychlé vyřízení objednávky

Velice rychlý obchod,pouzdro kvalitní

Už nikdy více!!! Údajně se zboží ztratilo. Domluveno vrácení peněz.
    Z jejich strany vystaven dobropis.3.5.2024.Dnes je 12.5.2024 a peníze stále nemám. Objednávka uskutečněna 28.4.2024. Takže po 14. dnech nevyřešeno.

Reakce obchodu mobilprovás

datum splatnosti vystaveného opravného daňového dokladu ( dobropisu ) bylo 17.5.2024, proplatitli jsme ho již 12.5.2024, s ohledem na to, že se jednalo o částku 238,-Kč se domníváme, že by mělo být již vše v pořádku.

Bohužel za služby přepravců, se kterými spolupracujeme a které pečlivě vybíráme, neneseme odpovědnost. Baliček se opravdu může ztratit i v dnešní době.

Děkujeme za přízeň.

www.mobilprovas.cz

• Poplatek za vyzvednuti na prodejně, jeho důvod jsem jaksi nepochopil. Zboží bylo stavem, jen mi ho podali.

Reakce obchodu mobilprovás

děkujeme za recenzi. Zboží jste koupil za zvýhodněnou cenu, která nezahrnuje odběr na prodejně, který je zde řádně zpoplatněn. Odběr zboží bez poplatku je možný na našem centrálním skladě. V jiných případech považujeme tento za přirozený, protože za ním stojí práce našich kolegů.

Děkujeme

www.mobilprovas.cz

• velký sortiment, výhodné ceny

• Sortiment

Zboží vyzvednuti 1 hodinu po objednání.
    Příznivá cena.

• spolehlivý obchod

Pokud budu příště něco chtít koupit, co bude stejně drahé v obchodě v okolí mého bydliště jako v tomto e-shopu i s dopravou, tak budu volit onu druhou možnost, protože nemusím nikde chodit a rychlý posel mi zboží přiveze až domů... To je výhoda internetu, že si lze ceny porovnat...

• vždy naprosto spolehlivý

• Velmi slušné ceny

• Objednávka jde uzavřít pouze při uvedení č. mobilu. Na pevnou linku to nejde !!!

Reakce obchodu mobilprovás

ano je to tak, mobilní telefony jsou nezbytné pro naše smluvní přepravce i pro komunikaci našeho e-shopu pomocí SMS.

Děkujeme Vám za nákup.

www.mobilprovas.cz

Velice ochotný pan prodavač, platba provedena v hotovosti vzhledem k nefunkčnímu terminálu.

v naprostém pořádku

Nízké poštovné ....

• Dá se na ně spolehnout

Vše proběhlo v pořádku a rychle.

• Dobré ceny a rychlost dodání

• Ceny zboží, rychlost dodání