• S nakupem jsem byla spokojena.
    • Zbozi dorazilo rychle a v poradku
    • kpmunikace se zakaznikem

Velky vyber dopravy, predevsim ulozenka, ktera ma rozsahlou sit pobocek po cele CR

• Že vše proběhlo, jak jsem očekával.
    • Protože jsem výhodnější podmínky nenalezl
    • Přehledná a široká nabídka zboží
    • jedna ze dvou nejlepších cenových nabídek u tohoto druhu zboží

řehledná a široká nabídka zboží
    jedna ze dvou nejlepších cenových nabídek u tohoto druhu zboží

• nepřekonatelná cena poštovného
    • nejlevnější zboží
    • velký výběr
    • speciální i všeobecné zboží
    • rychlost odeslání položky následující pracovní den
    • zatím jsem žádné nezaznamenal

Objednávka zboží proběhla bez problémů, stejně tak jeho doručení, které bylo následující den, po objednání, odesláno. Jelikož přepravce nepracuje o víkendu (PPL), doručení se protáhlo, jinak je do 2 dnů zboží doma. Nákup zde mohu jen doporučit.
    Objednaná položka je zcela v pořádku, druhý kus dobíjecího jsem musel reklamovat kvůli špatnému napájení, ale to byla moje chyba, ale i tak mi bylo zboží vyměněno za nové.
    Nákup tedy mohu jednoznačně doporučit

• Osobni prevzeti na ulozence
    • Cena dopravy
    • Rychlost dodani
    • Kategorie hledani

• Rychlost dodani
    • Komunikace se zakaznikem
    • Prehlednost obchodu a ceny zbozi
    • Nejlevnejsi ceny nahradnich dilu na netu
    • Originalni prislusenstvi

• Velky vyberzbozi
    • Zatim nevim

Web

• Rozmanitost sortimentu, cena
    • Naprosto neprofesionální komunikace.
    • Dlouhé reakce na emaily.
    • Žádná reakce na telefonáty a zmeškané hovory.
    • Žádné informace o půběhu vyřizování zakázky, pokud se sami nedoptáte.
    • Sliby termínů, které nebyly dodrženy jak stran dodávky, tak vrácení peněz.

Nakopil jsem zde, protože měli pohromadě vše, co se mi líbilo za přijatelnou cenu. Taky proto, že jsem fanda lidí, kteří se snaží - a tenhle e-shop je OneManShow.
    Průběh dodávky je však naprostým zklamáním. Myslím, že pokud více než měsíc nemáte, při slíbené dodací lhůtě dva týdny max, ani zboží ani peníze nazpět, dá se mluvit o selhání a neserióznosti.
    Naprosto nedoporučuji, velké zklamání a špatná zkušenost.

Dobrý den pane Janovský,

objednal jste celkem 5 položek. 1 položka ve Vaší objednávce nebyla skladem proto nemohla být dodána. Pro urychlení dodání zboží jsme Vám zaslali tedy 4 položky a a po naskladnění zašleme i poslední položku. Bohužel naskladnění trvalo asi 3 týdny, což jste odmítl a za poslední položku jsme Vám vrátily peníze na účet.

S pozdravem www.mobilni-prislslusentsvi.cz

• Objednala jsem zboží, zaplatila a dorazila jen část. Na emaily moc nereagují, telefon neberou.

Můj názor je takový, že už více jak před měsícem jsem si objednal zboží. Za pár dní mi přišel e-mail že se má objednávka vyřizuje ale doteď mi nic víc nepřišlo. Ani zboží, ani nějaký omluvný e-mail, nic o stavu mé objednávky, tudíž je můj názor na tento e-shop velmi špatný!

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

děkujeme za Vaši reakci. Dívám se na objednávku a objednal jste obě položky co nebyli na skladě. Proto nemohla být objednávka vyřízena. Zboží které není na skladě, nemůžeme doručit včas.

• Velký vyber produktu
    • Rychlost vyrizeni
    • Poměr kvalita cena

www.mobilni-prislusenstvi.cz

• Bohužel díl byl vadný tak jsem musel zasílat na reklamaci. Nevím zda byla při instalaci, nebo vadný díl ale zboží mi bylo ihned vyměněno za nové což oceňuji
    • Nemám výhrad, určitě nakoupit znova
    • Zatím nevim

www.mobilni-prislusenstvi.cz

• Vsechno probehlo v poradku. Potreboval jsem jeste dalsi zbozi, ktere jsem zapomnel pridat a bylo mi zcela vyhoveno.
    • Komunikace byla rychla pozadavek vyrizen
    • Zbozi dorazilo rychle jsem spokojen
    • Zatim nevim

Rychlost
    Kvalita
    A hlavne cena

• - rychlost dodání zboží
    • - cena zboží
    • - neznám žádnou nevýhodu

www.mobilni-prislusenstvi.cz

• špatná komunikace se zákazníkem..,,,,

Nic horšího jsem nezažil....

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

Vaše zásilka byla vpořádku doručena PPL. V době objednávky byla dovolená, která byla uvedena na stránkách. https://www.ppl.cz/main2.aspx?cls=Package&idSearch=80883042606.

S pozdravem www.mobilni-prislusenstvi.cz

• Zřejmě se jedná o podvod. Bohužel jsem se spolehl na poměrně pozitivní recenze na Heureka a zvolil jsem platbu předem. Od té doby e-shop nekomunikuje, nereaguje na SMS ani e-maily, takže nemám peníze ani zboží.

POZOR, v žádném případě neplaťte předem. Dle mé zkušenosti přijdete o peníze, zboží neobdržíte a e-shop nekomunikuje.

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

po uplynutí druhého dne jste zrušil objednávku a požadoval jste vrácení peněz. Objednávka byla tedy zrušena a peníze byli zpět převedeny na Váš účet.

S pozdravem www.mobilni-prislusenstvi.cz

• Mají v nabídce baterii, kterou jsem hledal
    • Nízká cena baterie
    • Velmi špatná komunikace hraničící až s taháním za nos
    • Hra na mrtvého brouka

4.5. jsem objednal zboží, které nebylo skladem. Očekával jsem, že mi bude napsán termín dodání. Jelikož se tak nestalo, tak jsem si o něj napsal po týdnu sám (11.5.). Přišla odpověd, že zboží by mělo přijít další týden.
    Koncem dalšího týdne (po 10 dnech - 21.5.) jsem se tedy opět ozval a přišla odpověd, že termín mi bude hned zjištěn a budu kontaktován. Kontaktován jsem nebyl, tak jsem se po dalším týdnu (28.5.) musel opět připomenout a obratem mi byl potvrzen termín naskladnění 14.6.
    15.6. jsem opět zjišťoval stav objednávky. Odpověd byla, že termín dodání stále není od dodavatele potvrzen (ačkoliv v emailu z 29.5. potvrzen byl). Zároveň mi bylo slíbeno zjištění podrobností během dalšího dne.
    Od té doby jsem napsal ještě tři emaily (18.6., 26.6. a 25.7.) a nedostal jsem ani jednou odpověď.

Dobrý den pane Hubík,

zboží které jste objednal nebylo dlouhodobě skladem. Do dohodě jsem Vám postupně zjištoval termín naskladnění zboží. Bohužel dodavatel nám nedokázal zajistit zboží v uvedených termínech, tak jsme následně objednávku zrušily.
    Z naší strany proběhla snaha dodat zboží, které nebylo na skladě, ale bohužel se to nepodařilo, proto nechápu Vaši nespokojenost.

S pozdravem www.mobilni-prislsuenstvi.cz

• DODACÍ LHŮUTA, NEINFORMOVANOST O DOVOLENÉ A TÍM PÁDEM NEODESÍLAJÍ ŽÁDNÉ ZÁSILKY? PLATBA PŘIJATA A TEĎ ČEKÁM, NA DÁREK K NAROZENINÁM KVŮLI TÉTO KOMPLIKACI ZE STRANY ESHOPU PŘIJDE POZDĚ

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

dovolená byla uvedena na stránkách po celou dobu! Komplikace z naší strany nebyla, dovolená byla uvedena.

S pozdravem www.mobilni-prislsuenstvi.cz

• Komunikace , odeslaní až po 11 dnech.

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

v době objednání byla dovolená, která byla napsána na stránkách. Zboží odesláno po dovolené.

S pozdravem www.mobilni-prislusenstvi.cz

Zboží bylo za výhodnou cenu.
    Vyřízení objednávky podle e-mailu od prodejce bylo rychlé, avšak zboží nedorazilo. Pokus o telefonický kontakt se podařil jenom jednou, opět sliby, že zboží bude odesláno. Poté e-mailem tvrzení, že zboží již bylo odesláno, ale opět nedorazilo. Odstoupení od smlouvy, přislíbení navrácení peněz, peníze na účet do dnes 8.7.2015 nedorazily.Přislíbený výpis o platbě na můj účet též nedorazil.Od té doby obchod nekomunikuje.
    Dle výše zmíněného, bych tento obchod nikomu nedoporučoval.