Zboží bylo za výhodnou cenu.
    Vyřízení objednávky podle e-mailu od prodejce bylo rychlé, avšak zboží nedorazilo. Pokus o telefonický kontakt se podařil jenom jednou, opět sliby, že zboží bude odesláno. Poté e-mailem tvrzení, že zboží již bylo odesláno, ale opět nedorazilo. Odstoupení od smlouvy, přislíbení navrácení peněz, peníze na účet do dnes 8.7.2015 nedorazily.Přislíbený výpis o platbě na můj účet též nedorazil.Od té doby obchod nekomunikuje.
    Dle výše zmíněného, bych tento obchod nikomu nedoporučoval.

• Skvělé ceny
    • Nevím

Skvělé ceny a příjemný přístup

• Rychlost vyrizebi objednavky
    • prehkednost

• Všechno v pořádku

Ok

www.mobilni-prislusenstvi.cz

nelíbí se mi, že sklo je na každé straně cca o 2 mm menší než by mělo být...

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

pokud máte jakýkoliv problém se zbožím, tak ho můžete reklamovat.

Děkuji

Rozhodně doporučuji

www.mobilni-prislusenstvi.cz

• Široký sortiment vyzobeazeny na stránkach.
    • Píse skladem a pritom ho nemají.Nekomunikuji,telefon neberou,nebo ho maji vypnuty.

Jinde je to výrazněji lepší.

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

Vaše objednávka byla druhý den stornována z Vaší strany.

S pozdravem www.mobilni-prislusenstvi.cz

• nedodané zboží

Objednali jsme na firmu pouzdra na Nokie, po urgování nám bylo zasláno číslo PPL, které neexistuje - objednávku jsme stornovali.

• Na dnešní dobu velmi dlouhá dodací doba. Nakonec dorazilo něco trochu jiného, než jsem objednal.

V úterý 2.6. jsem objednal pouzdro Jekod s doručením na Uloženku.cz, pouzdro bylo "skladem". Protože ani ve čtvrtek nebyla žádná informace o odeslání pouzdra, volal jsem do obchodu a bylo mi řečeno, že ho odesíají následující den, tedy v pátek. Ovšem teprve v úterý další týden bylo zboží odesláno (informace v mailu) a převzít jsem si ho mohl až ve čtvrtek. Tedy 9 dní po objednávce! Jiné e-shopy zboží za srovnatelné poštovné doručí do druhého dne.
    Po převzetí jsem zjistil, že pouzdro je transparentní, přičemž já objednal černé... Co dodat?
    Zboží vracet nebudu, protože pro těch pár korun mi nestojí zato se s obchodem dohadovat.

• skvělý přístup k zákazníkovi
    • nízká cena
    • rychlost dodání

zbozi jsem jinde nesehnal za tak priznivou cenu, jak bylo tady. Doruceno velmi rychle

• nulová komunikace

levné

• NIC
    • VSE

NAKUP ZDE NEDOPORUCUJI.
    POUZDRO SICE DOSLO, ALE KDYZ SEM HO REKLAMOVAL A VRATIL (NA MUJ MOBIL BYLO MOC VELKE A ANI NA STRANKACH NEBYLY PARAMETRY) TAK JSEM DOTED NEDOSTAL PENIZE NA UCET. EMAILOVA ANI TELEFONNI KOMUNIKACE ZADNA. OSOBNE SE POSTARAM, ABY SI ZDE LIDE NIC NEOBJEDNAVALI.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• (Ne)poctivost :-) Od 13.04.2015 do dnešního dne nemám ani zboží, ani peníze.

Rozhodně nedopuručuji! Pokud by se našli další okradení klienti, neváhejte se obrátit na PČR. Můžete se přidat ke hromadné žalobě na tohoto nepoctivého obchodníka!

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

Vámi objednaná design gelová pouzdra, které jsme neměli na skladě a s naskladněním jsme již ani nepočítali, proto nemohla být dodána. Pouzdra jsou postupně stahována z prodeje.

• Žádná komunikace
    Po měsíci od obědnání nikdo neodpovídal na email, tak jsem objednávku zrušila.
    Nedoporučuji!!!!!!

• Velký výběr
    • Dodací lhůta

Hlavní výběr při nákupu na internetu je rychlost dodání objednaného zboží.
    Vybral jsem tento obchod z důvodu uváděné informace že zboží v obchodu bylo psáno že je skladem a odeslání do 24h.
    Jako dopravce jsem zvolil "uloženku"
    Když pominu víkendy tak doba expedice (předání zboží přepravci) trvala 168h.

Objednávka vytvořena v neděli 24.5.
    V úterý večer 26.5. jsem se dotazal zda již bylo zboží odesláno, dostal jsem odpověď že bude zítra expedováno, tedy 27.5.
    V pátek večer 29.5. jsem se opět dotázal zda bylo zboží expedováno, dotaz byl večer proto až v pondělí 1.6. jsem dostal odpověď že bylo expedováno.
    Přepravní společnost zboží dostala až v útery 2.6.
    Ve středu 3.6. zboží dorazilo, ihned jsem ho z uloženky vyzvedl.

A nyní 4.6. mi přijde e-mail že před deseti dny jsem udělal objednávku a můžu ohodnotit nákup.
    S délkou dodání zboží nejsen spokojen.
    Velice mě zklamalo když jsem tento obchod zvolil v domění že zboží dorazí rychle.

Pro srovnání, nedávno jsem objednával zboží z Německa a druhý den bylo zboží doma.

Pro mě je hlavní spokojenost s obchodem rychlost dodání zboží.

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

ano omlouváme se ale zboží bylo dočasně vyprodáno a museli jsme čekat na naskladnění produktu. Zboží odesíláme většinou do 24h. - to taky uvádíme.

S pozdravem www.mobilni-prislsuenstvi.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Výběr zbozi které jinde neni
    • Zatim nevím

• Chaos

Nekupovat !!!

• dodací lhůta

Nedoporučuji. Zboží objednané 19.5. dosud nedorazilo.

Reakce obchodu mobilni-příslušenství.cz

ano omlouváme se. Bohužel zboží jsme neměli na skladě. Doba dodání záleží na naskladnění produktu.

S pozdravem www.mobilni-prislusenstvi.cz