• Ceny a výběr mobilních telefonů.
    • Komunikace obchodu, servis, reklamace jednání atd.
    • Podán kontrolní podnět ČOI.

Dobře zvažte váš nákup. Pokud se váš telefon porouchá ještě v záruce bude kolovat po pochybných servisech a bude se vracet s tím že se závada neprojevila. Až vám dojde trpělivost a pošlete ho zpět a bude chtít peníze zpět tak se s váma nikdo bavit nebude. Po e-mailu vůbec. Na e-mail reagují jenom pokud chcete informace o koupi jinak pokud chcete něco řešit s reklamací tak se dozvíte že jim bohužel e-mail nefunguje. Pokud budete volat na zmíněné tel.číslo dovoláte se člověku který všechno ví a všechno vyřeší. Akorát jakmile položí telefon tak na všechno zapomene. Už mne nebaví neustále do obchodu volat a ptát se kde mam peníze, odpovědi tipu: já vím hned to vyřeším ( hned je pojem asi 30-40-50 dní?). Tedy 13.8.2016 podávám podnět ke kontrole České Obchodní Inspekci z důvodu porušení občanského zákoníku. Pokud budete hledat tady na heurece nebo na googlu tak najdete recenze na podobné firmy které navazují na tuto a když se podíváte podrobněji tak tento obchod obejdete obloukem.

Přeji hodně štěstí pokud zde nakoupíte.

Reakce obchodu Mobilihned.cz

odstoupení od kupní smlouvy se řešilo až po skončení reklamační lhůty. Platba Vám následně, netvrdíme že hned, ale v zákonném termínu byla odeslaná. Omlouváme se za komplikace. Mobilihned

• Zboží dorazilo dle domluvení, levná cena a dobra kvalita
    • Nenašel jsem

• velky vyber neokoukanych telefonu
    • nevim - nezjistoval jsem

super svizny a zavola vam v den odeslani

jsem spokojen,doporučuji

• Rychlost, spolehlivost

Vse v poradku, mohu doporučit.

• široký výběr produktů
    • rychlost vyřízení objednávky

poměrně solidní ceny

• Rychlost, přehlednost v obchodě, cena
    • Žádné

• Výpadky a bohužel špatná komunikace

Nikdo není bezchybný

• Žádné
    • nedodá zboží a ani o tom neví

nakupte jinde

• rychlost dopravy
    • skvělá komunikace obchodu
    • nabídka zboží
    • skvělé ceny
    • neupozornily na čínskou distribuci

• velká nabídka,
    • rychlý
    • nepřehledný

Objednávala jsem sice poprvé ale obchod vřele doporučuji,komunikace přes telefon super a dodací lhůta byla ideálná, do 2 dnů jsem měla telefon doma, za mě velmi kladné hodnocení ;)

• Jako největší slabinu bych řek ,že bylo to ,že mi došla jinná barva a ještě mi poslali email že sem si objednal folii na iocean x1 přitom sem nic neobědnával.

• Nízké ceny
    • Vcelku široký sortiment
    • Žádné jsem nenašla

Měla jsem strach protože jsem si do teď všechnu elektroniku kupovala v kamenných obchodech ale jsem velice spokojená, mobil jsem objednala v pondělí asi ve 4 odpoledne a ve středu ho z mobilihned poslali, jen česká pošta nic moc .. Mobil mi přišel až v pondělí . Ale hlavně že přišel.

dobrá komunikace, rychlé dodání

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nevím je to první nákup

Jelikož šlo o můj první nákup a telefon jsem kupoval pro vnučku,obchod doporučuji ostatním.

Zboží dorazilo hned druhý den, mobil je krásný,mám z něho radost, lehký, elegantní.

• Doprava PPL