Nic

Po 4 letech negativní recenze :(
    Pán si objednal mobil 1.11 navečer, my jsem mu ho druhý den ráno expedovali . Poslali email o odeslání. Dopravce mu poslal sms o doručení a po 2 neúspěšných pokusech a kontaktování zákazníka zůstala zásilka na Depu, kde si ji také nevyzvedl ..
    My jsme udělali maximum ...

Link na zásilku : https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=vl265467866cz#VL265467866CZ-detail

Reklama zboží,které nedržíte,dezinformace zákazníků.

Reakce obchodu Mobilfone.cz

Jedná se o 2 roky stary model Vodafone Smart,ktery se ve stejny den prodal na prodejne i na eshopu a dalsi kus samozrejmne nelze objednat. Ano chybu priznavame,ze se zbozi ihned na eshopu nedeaktivovalo.. Zakaznika sme obratem o teto skutecnosti informovali a omluvili sme se mu.. iPhony a Samsungy mame nepretrzite skladem ..

• Dobrá komunikace,
    • Nabídka vrátit telefon
    • finanční kompenzace
    • Nedodržel slib z nabídky.
    • Distribuce CZ byla ve skutečnosti SK,telefon byl evidentně použitý,krabička byla otevřená
    • telefon sloužil podle mého názoru jako model u prodejce ,na zadní straně přilepený štítek zároveň je vidět trasa přilepení zabezpečení proti odcizení v showroomu.Ani si nedali práci to sundat a vyčistit

Byl jsem oklamán,nejedná se o věc za pár stovek,už ten pocit ,že jsem nekoupil novou věc.Dvakrát se telefon vypnul a restartoval,pokud se to ještě stane,vrátím ho.Po tom všem,nemohu jinak než nedoporučit
    tento obchod.Výmluvy ,že expedice udělala chybu neberu.

Reakce obchodu Mobilfone.cz

Jedná se o mobil pro seniory z CZ/SK distribuce,kde balení od dodavatele není zataveno ve folii od vyrobce jako je tomu napriklad u iPhonů.Starší pán byl nespokojen,tak sem mu obratem nabídl vrácení,což nechtěl,protože věděl,že telefon samozřejmně použitý není. Drželi jsme se hesla-Náš zákazník,náš pán a dali mu telefon za nákupní cenu.. Každému se bohužel nezavděčíme.. Tuto značku sme stáhli z prodeje MF

Volal jsem dopředu jestli zboží skutečně je, byl jsem ujištěn že ano. Po vyplnění objednávky v rámci dalších cca 5 minut, my volali zpět, že zboží není :-(( Opravdu nechápu fungování některých eshopů.

Reakce obchodu Mobilfone.cz

Ano,je to naše chyba.Pán volal v době oběda a ptal se na dostupnost Samsung Galaxy S6 Edge a ja sem přeslechl,že chce model Edge a ne normalni Samsung S6,který jsme měli skladem.Pánovi jsem ihned volal,omluvil se mu a vysvětlil situaci.Šlo o první dny prodeje Galaxy S6 Edge.Omlouvám se ještě jednou.Tuhle negativní recenzi si zasloužíme stejně jako všechny předchozí pozitivní. MF

• - Iphone 5 dorazil ROZBALENÝ S NEZATAVENOU FÓLIÍ, nehledě na to, že prodejce na webových stránkách uvádí opak
    • - velmi neprofesionální jednání se zákazníky, prodejce byl na tel. AROGANTNÍ a LHAL

Reakce obchodu Mobilfone.cz

Celá záležitost je naprostá malichernost-zákaznik měl obrovský problém s tim,že FOLIE na krabičce byla naříznutá kvuli potvrzení záručního listu,který byl pod ní..Asi po 10 minutovém rozhovoru o folii,jsme se domluvili na vráceni,čehož zákazník nevyužil a s mobilem je určitě maximálně spokojen.. video jak mu telefon prisel rozbalen je zde Podívejte se na YouTube na video iPhone Folie

• Zbozi bylo o 15% drazsi.

Reakce obchodu Mobilfone.cz

Vážený pane Šroubek z Ústavu Akademie věd. O 15 % procent dražší než u konkurence,která aktuálně iphony 5 vůbec nemá.Ano,s tím souhlasíme,ale cena byla jasně daná a Vy jste si to za ni koupil,tak ted nechapu proč si stežujete a navíc když Vás ten mobil nestojí ani korunu a zaplatí ho danovi poplatnici :( .A Vy pak na telefonu za 20000,- budete dělat testy.. Děkujeme za Váš názor...

zboží dorazilo s porušenou pečetí od výrobce, příslušenství též rozbalené, displej bez ochrané vrstvy. domnívám se tedy, že v žádném případě nejde o nové, nepoužité zboží. tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Mobilfone.cz

Dobrý den,balení se od nějakých výrobců rozbaluje hlavně kvůli vyplnění záručního listu.Kdybych Vám ho nevyplnil,tak je záruka neplatná.Nokia 700 již od výroby nedisponuje ochrannou folii-o tom se můžete přesvedčit na jakékoliv prodejně.Všechny mobily co prodáváme jsou samozřejmně nové.Nechápu tedy proč jste zboží nevrátil.Mobilfone Mikulov