Rychlé dodání.

• chybné popisy zboží

Podle popisu na webu jsem si objednal baterii pro notebook. Dodání v pořádku. Jenže baterie nebyla přesně ta správná a navíc byla totálně mrtvá. Vrátil jsem, dostal peníze zpět, ale je to zbytečná ztráta času.

Ochota pracovníků, doporučuji !

• Rychlost a spolehlivost doručení.

• S objednaným zbožím a i s dopravou do místa bydliště jsem velmi spokojen

• široký výběr baterií
    • výhodné ceny

• V nabídce velký sortiment zboží.

V tomto obchodě se mi podařilo koupit zboží jinde nedostupné. Rychlá reakce obchodu a doručení. Plně spokojen.

• Spolehlivost

Reakce obchodu Mobile Energy

Při objednání zboží byla informace, že baterie není sklade a je na objednávku. Zboží bylo expedováno 6 pracovní den po objednání, což splňuje poznámku E-Shopu, že expedice zboží které není skladem proběhne v termínu 5 až 10 dnů. Na tuto skutečnost byla zákaznice informována i E-Mailem v den objednání.

rychlost dodání, vše v pořádku

• Spolehlivost.

• Rychlost a cena
    • Místo obchodu. Hrozna díra a v tom směru zacpa, snad každý den. Ale i tak bych to priste vydržel.

• Včasná dodávka

Včasná dodávka,-

• nekorektni jednani,arogance,zbozi prislo poskozene.

Vyhnete se tomuto obchodu!!!

Reakce obchodu Mobile Energy

Bohužel musím reagovat na nepřiměřenou reakci tohoto zákazníka. Celý problém vznikl poškozením zásilky v průběhu přepravy - na malý balíček zřejmě spadl při převozu větší a těžší balík. Při telefonického rozhovoru sdělil odesílateli, že zásilka není z venčí poškozená, i když mechanicky byla. Na tuto skutečnost byl předem upozorněn, že je nutno poškozenou zásilku reklamovat na výdejním místě přímo při převzetí. Nicméně přes jím provedenou kontrolu při převzetí údajně nezjistil žádné závady a tudíž zásilku od přepravce převzal bez výhrad, čímž dle obchodních podmínek přepravce stvrdil převzetí bez závad. S takovouto časovou prodlevou již nelze zásilku u přepravce reklamovat a proto odeslal zásilku zpět odesílateli na neoprávněnou reklamaci, která byla logicky zamítnuta.

• Absolutně neschopný dopravce. Bylo by vhodné mít možnost alternativy.

Kdyby byla možnost dodat balík na poštu, tak není žádný problém. Poradenství před objednáním bez problémů, zboží skladem, jen ta doprava kazí celý dojem.

• Všechno bylo přesně tak, jak to obchod nabízel.
    • Ptal jsem se na shodně vypadající baterie, ale s různou cenou. Dostal jsem neprodleně vysvětlení, které mi umožnilo se snadno rozhodnout.

Baterie nebyla k sehnání, vaše služby perfektní, jsem spokojen

rychlost, informace o dodávce

• Odborně poradili.

• Super rychlé dodání zbozi
    • Zboží odpovídalo popisu

• jeden den jsme objednali a na druhy den byl balicek doma super

opravdu velika spokojenost