• výborná a ochotná obsluha
    • naprostá spokojenost

• ochotná a po odborné stránce výborná obsluha
    • dobré ceny

• příjemná obsluha, ochotní, zboží měli skladem jak bylo uvedeno v e-shopu, vše v pořádku.
    • žádná negativa.

chválím...spokojenost.

• Dobré ceny
    • Obsluha mi vše do puntíku vysvětlila

good shop !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Vstřícné jednání a skvěle chování k zákazníkovi,
    • Umí velice dobře poradit a do podrobna popsat,
    • Nejsou zde nijak vysoké ceny a pomoc ohledně koupeného tel. mám u nich zajištěn.

Není si na co stěžovat, vše v naprostém pořádku.

Od personálu až po sortiment za jedna.

• naprostý nezájem o zákazníka

Při koupi telefonu za cca 10.000,- Kč jsem byl nucen neustále volat, zda už je na prodejně. Vždy jsem slyšel: "zavolejte si za dva dny". Na informační email mi nikdo za 10 dní neodpověděl, stejně tak po objednání telefonu v eshopu jsem marně čekal na jakýkoliv kontakt se sdělením, kdy si mám pro telefon dojít (pobočka Nová Karolina Ostrava).

Reakce obchodu MobilCity s.r.o.

V našem eshopovém programu jsme nenašli žádnou Vaši objednávku telefonu za cca 10 000 Kč. Zároveň jsme na mail pobočky Nová Karolína od nikoho neobdrželi mail, na který bychom neodpověděli.

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc, protože naším cílem je telefon prodat, jelikož jsme obchod. Kdybychom nereagovali a prodávat nechtěli, tak jak vy píšete, tak by to bylo nelogické

Bohužel někdy se stává u velmi žádaných telefonů, které nejsou skladem, že nám dodavatelé přislíbí doručení zboží a následně se tak nestane. Toto však většinou nelze ovlivnit, protože oni měli zboží přislíbené od svých dodavatelů a někde - většinou ve výrobě nebo distribuci nastal problém.

Jak už jsme psali výš, vždy děláme vše pro to, abychom prodali k všeobecné spokojenosti naší i zákazníka.

• vyhnout se obloukem

Predrazene sedive dovozovky, co se jinde prodava za cca 4.200,- tam hodne pres pet tisic, no jiste nenazrani majitele a najem prostor v centru a Nove Karoline neni za babku. Neochotny az arogantni personal, neuznavani a cely proces vyrizovani reklamaci, des a hruza, hnus velebnosti. Pokud nejaky blazen u nich nakoupi, nemuze si byt jisty jestli telefon uz nekdo nepouzival, omatlane a osahane kousky po vytazeni z krabice a v jejich sklenenych vitrinach hovori za vse. Mam s nimi kratkou osobni zkusenost, vice zde nebudu rozebirat, ja za sebe rikam tento kvelb nikdy vice!

Reakce obchodu MobilCity s.r.o.

Šedivé dovozy skončily, když jsme v roce 2004 vstoupili do EU.

Dokud budou telefony určené pro evropský trh levnější než pro český, tak je budeme prodávat. Zákazník si může vybrat, kde a za kolik zboží koupí. Jsme schopni zákazníkovi objednat i telefon z české distribuce, ale když zjistí cenový rozdíl, tak si většinou koupí telefon určený pro EU.

Je nám líto, že jste byl nespokojený a že z Vaší recenze čpí tolik negativismu.
    Ceny určuje trh a je na Vás, zda koupíte nebo ne, takže je zbytečné se navážet do naší nové prodejny v nákupním centru Nová Karolína.

Telefony, které prodáváme jsou nové a jsou pouze vystavené ve vitrínkách.

Reklamace vyřizujeme do 30 dnů, tak jak určuje zákon. Telefony posíláme do autorizovaného servisu.

• spolehlivá a ochotná obsluha
    • velký výběr telefonů
    • podle mě jeden z nejkvalitnějších a poctivějších obchodů na mobily

doporučuji!

• +ochotná obsluha
    • +dobré ceny

Ikdyž nebyl telefon cz distribuuce, fungoval jak má, aktualizaci sw mě ochotně do druhého dne zdarma udělali, takže naprostá spokojenost.

• Ochota
    • Výborný přístup

Kupoval jsem u nich podruhé,naprostá spokojenost,zboží bylo skladem,mohu jen doporučit.

• vyšší ceny,než uvádějí v e-shopu
    • arogantní obsluha
    • reklamace vyřizují pomalu
    • bez českého návodu

už bych si zde nic nekoupil a varuji ostatní nakupující

Reakce obchodu MobilCity s.r.o.

U eshopových cen jsou marže snížené na minimum kvůli celorepublikové konkurenci.

My vycházíme zákazníkům vstříc, aby si mohli koupit telefon přes eshop a vyzvednout si ho přímo na prodejně a zaplatit při tom internetovou cenu. Toto bereme jako službu navíc, aby zákazník, který může dorazit na některou z našich prodejen si nemusel telefon objednávat a posílat domů a platit navíc poštovné.
    Internetový zákazník ví, co chce a prodavač mu telefon pouze předvede a prodá.

Zákazníci, kteří nekupují zboží přes internet dostávají za vyšší cenu zboží informace a služby, které při koupi telefonu za internetovou cenu nezískáte. Provoz prodejny a prodavačů stojí vyšší náklady a proto jsou ceny na prodejně také vyšší.

Pokud zákazník požádá o internetovou cenu, tak ji většinou dostane. Pokud nepožádá, tak dostane cenu, která je uvedená v obchodě.

Reklamace vyřizujeme v zákonem dané lhůtě do 30 dnů. Bohužel nejsme schopni ovlivnit rychlost autorizovaného servisu. Pokud se reklamace nestihne do 30 dnů vyřídit, tak má zákazník nárok na odstoupení od kupní smlouvy.

Český návod zákazník dostává na CD.

• V žádném případě nic nekupovat, arogantní, neochotní a telefon byl podle mě z Polska, nefungoval. Nikdy více!

Nekupovat u nich nic!

Reakce obchodu MobilCity s.r.o.

Prodáváme telefony určené pro český trh i trh Evropské unie. Telefony určené pro trh EU jsou levnější a proto jsou u zákazníků více oblíbené. Vždy jsme schopni telefon objednat i ve verzi pro český trh, ale když zákazník zjistí, že by zaplatil vyšší cenu za stejné zboží, tak si vybere levnější variantu telefonu určeného pro evropský trh.

Pokud telefon nefunguje, tak se posílá do autorizovaného servisu. Jsme prodejci, ne výrobci. Snažíme se zákazníkovi vycházet vstříc, ale ne vždy je to možné.

• vše ok, dobrá komunikace

doporucuji

• Ochota

Kupoval jsem Samsung Ace. Musím vyzdvihnout velmi slušné jednání, u vyzvednutí mi ještě sami od sebe poradili ohledně účtu google a doporučili předplacení internetového zvýhodnění nebo naopak jeho zablokování a používání internetu pouze přes wifi. Telefon supr, maximální spokojenost. Firmu doporučuji.

• +dobre ceny
    • - mozna i az podezrele nizke ceny
    • - neni ceska distribuce (v mobilu mam polovinu veci polsky a nic s tim nemuzu delat)
    • - neochotna a arogantni obsluha
    • - T-mobile logo pri zapinani telefonu (zasahujou do Softwaru telefonu a tyto zmeny se nedaji vratit bez straty zaruky)
    • - Telefon mi vubec nepripada jako novy spise jako par mesicu jety a to v cetne dodaneho prislusenstvi (chybejici prirucky atd)

Koupil sem si tam mobil a udelal jsem velkou chybu.Absolutne nulova moznost se na necem domluvit kdyz mam na telefonu nakou vadu.Obsluha je primo strasna a ty ceny jsou opravdu velmi divne.Zajimave jsou uz jen rozdily v cenach na Eshopu a v prodejne ktere jsou v radech nekolika stovek skoro i tisicu korun.Obchod bych v zadnem pripade nedoporucil nikomu a uz nikdy bych unich nic nekoupil.

Reakce obchodu MobilCity s.r.o.

Ceny - vycházíme zákazníkům vstříc, aby si mohli koupit telefon přes eshop a vyzvednout si ho přímo na prodejně a zaplatit při tom internetovou cenu. Toto bereme jako službu navíc, aby zákazník, který může dorazit na některou z našich prodejen si nemusel telefon objednávat a posílat domů a platit poštovné. Zákazník ví, co chce a prodavač mu telefon pouze předvede a prodá.

Zákazníci, kteří nekupují zboží přes internet dostávají za vyšší cenu zboží informace a služby, které při koupi telefonu za internetovou cenu nezískáte. Provoz prodejny a prodavačů stojí vyšší náklady a proto jsou ceny na prodejně vyšší.

U většiny telefonů umíme přehrát software bez ztráty záruky, aby se nestávalo, že na vás telefon v některých aplikacích mluví i jinak než česky.

Telefony jsou nové a pokud se zákazníkovi cokoliv nezdá, tak uvítáme, když se ozve přímo na prodejně, abychom to s ním mohli vyřešit k spokojenosti všech.

Návod na použití dostává zákazník na CD.

• nej mobil

vše good

• Skvělá komunikace
    • Telefon byl ihned k odběru

Vyzvednutí bez nutnosti objednávky na internetu

Kvalitní obchod, reklamace bez problémů.

• Perfektni ceny v ostravě.
    • Prijemna obsluha.

Pri koupi telefonu budu vzdy volit firmu s dlouholetou tradici a dobrou cenou.
    Tento shop splnuje vse.