• Nechala jsem vyměnit displej na telefonu, bohužel mě obsluha zapomněla upozornit, že nepoužívají originální náhradní díly. Neoriginální displej má cca 60 % jasu původního displeje a hodně zkreslené barvy. Za 2300 Kč to vážně nestojí. Velké zklamání. Jsem poučena.

• ihned skladem

Dobrá cena.

• Nepřišla SMS ale zavolali mi. Kdybych patřil mezi ty co neberou cizí čísla tak bych čekal na SMS.

Zboží jsem ještě nerozbalil, je to dárek tak uvidím v úterý.

• na prodejně vše podrobně vysvětleno
    • ceny

Obchod jsem objevil na doporučení známého, vstřícný přístup, prodejce trval na extra výhodné ceně, kterou uvedli na eshopu omylem :)

• dobře situovaný
    • více se zaměřit na zákazníky
    • neochota

Po příchodu s vytopeným telefonem (kdy hraje čas důležitou roli) mi bylo řečeno, že servisák je na dovolené bude tam za týden. S prosbou o odkaz na jiný servis mi bylo řečeno, že se o jiné servisy nezajímá (což chápu - konkurence), ale poradit mi, že telefon se má třeba vypnout, jelikož opravdu nejsem specialista na telefony mi mohl. Už bych se na tento servis neobrátila.

• Rychlost.

• rychlost ,dobrá cena kvalita

výměna baterie na sony z1 za 30 minut .naprostá spokojenost ,kvalita a ochota.Hned jsem u nich koupil manželce nový telefon.

Děkujeme

• Servis děs běs.Mobil neopravili a ještě jsem musel čekat asi měsíc než se mobil vůbec našel.

Nikdy více.

Reakce obchodu MobilCity s.r.o.

Dobrý den, Vaše recenze nás mrzí, nicméně část viny leží i na Vás. Po vašem neodborném domácím pokusu o opravu displeje jsme usoudili, že takto poškozený telefon nebudeme opravovat. Bohužel Vámi popsané závady byly o mnoho větší, než jste přiznal. Časový rozsah byl způsoben pozdním dodáním potenciálního náhradního dílu, který jsme objednali dle Vašeho popsání závady. Bohužel, nakonec závada byla o mnoho větší. Poučili jsme se, a nahlášené závady kontrolujeme raději ihned. Omlouváme se, nelze vyhovět všem.

• Cena a rychlost

Děkujeme :-)

• Vynikající přístup, ochota s nastavením telefonu, objednávka proběhla dle dohody. Maximální spokojenost

Prodejna mi byla doporučena od známé, byla jsem mile překvapena přístupem a proto doporučuji vřele všem.

Děkujeme :-)

• Po napsání negativní recenze (objednávka odeslaná a dodnes nemám vyjádření obchodu zda zboží dorazí nebo jak se bude dále řešit) mě obchod ihned kontaktoval s tím že se mi omlouvají, uznali chybu v objednávce a ihned se semnou domluvili na dalším řešení. Tímto obchodu mobilcity děkuji za rychlou reakci a nápravu. A s čistým svědomím můžu napsat že jsou vstřícní a nákup zde můžu doporučit i ostatním nakupujícím.

Doporučuji svým chováním dali jasně najevo že jim na zákazníkovi záleží.

Děkujeme :-)

objednávka odeslaná a dodnes nemám vyjádření obchodu zda zboží dorazí nebo jak se bude dále řešit.

Reakce obchodu MobilCity s.r.o.

Dobrý den, o jakou objednávku se jedná ?

MobilCity

• Jediné pro je, že telefony jsou o 1000 kč levnější, ale přečtěte si také mé mínusy.
    • Nikdo vám neřekne že telefony nejsou určeny pro českou distribuci.
    • Při první reklamaci tvrdí že je vše opraveno a ono ejhle stále ty stejné problémy.
    • Už 4 měsíce jsem bez telefonu jelikož reklamace se stále prodlužuji.
    • Obchod má do 21:00 a telefonní číslo uvedené u kontaktu na firmu už v 18:00 nikdo nezvedá.
    • Pří první reklamaci jsme požádal o zaslání dokumentace opravy a fotodokumentace, na což má každý zákazník právo, po 3 měsících jsem nic nedostal.
    • Za ušetření 1000 kč tento obchod opravdu nestojí!!!

Už ani obal na telefon bych si tam nekoupil !!!
    A jelikož mě tato stránka nepustí bez uznání 10% musím dát aspon těch 10% ale jinak bych dal - 1000%.

Milý pane M.
    musíme reagovat k vašim nepravdivým negativním záporům
    - u všech MT je jasně definováno z jaké distribuce pocházejí
    - při Vaši reklamaci jste zapoměl napsat, že servis Vám závadu neuznal z důvodů oxidace
    - přístroj jsme se Vám snažili na vlastní náklady opravit
    - jelikož Váš přístroj již nešel po oxidaci opravit, přesto jsme Vám maximálně vyšli vstříc a darovali Vám jiný telefon, ikdyž jsme nemuseli.

• Rychlost opravy a komunikace
    • Oproti jiným společnostem nejnižší cena za opravu displeje
    • Vstřícnost

S celkovou obsluhou jsem byla velmi spokojena. Oprava proběhla do 24 hodin. Telefon naprosto v pořádku i s vysvětlením a nabídkou dárku, který jsem odmítla - a teď se biju do hlavy :-D
    Řešila jsem opravu dispeleje, který stál všude jinde od 3500 výše. U této společnosti jsem se dotala k částce 2300.
    Kluci jsou moc milí.
    Jediná vě co mi jen trochu schází je možnost platit kartou :-)

• místo bydliště :
    • okamžitost případné reklamace
    • návštěva kdykoliv ohledně otázek, oprav, odborné pomoci apod.

• -Velice vstřícný a příjemný personál
    • -Dobré ceny
    • -Ochota
    • -Domluva, komunikace
    • -Dobře situovaní prodejci(po technické stránce)
    • Nic!

Skvělý a příjemný obchod s dobrými cenami. Doporučuji.

• Vždy ochotný a vstřícný personál
    • Pomohou poradí, opravdu se vyznají ve své práci
    • Skvělý pozáruční servis

Z Mobilcity mám již 3 telefon a jsem naprosto spokojen.

• nákup v kamenném obchodě Karolína Ostrava bez problémů
    • personál ochotný a vstřícný
    • dovedou poradit a doporučit
    • nabídnul slevu
    • dostatek informací o výrobku i příslušenství
    • nabídka servisu

Nákup v obchodě v Karolíně Ostrava byl naprosto v pohodě, personál ví co prodává, umí doporučit a je ochoten nabídnout slevu. Mám z MobilCity Karolína Ostrava již druhý telefon a jsem spokojen. I se servisem a opravou prvního telefonu nebyl jedniný problém. Mohu jen doporučit

• ceny na eshopu neodpovidaji realite, na prodejne je to víc

kouknul jsem na eshop a poslal ženu koupit drzak telefonu do auta a nabijecku.

na prodejne rekli ze to je omyl, nabijecka byla drazsi o 50kč a držák o 140kč, takže místo 600 to stalo 790,-, zena mi to rekla az po koupi, jinak bych ji poslal jinam :(