Vše OK doporučuji!

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu a jsme rádi , že jste byli s nákupem spokojeni. S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky

• Pozor nabízejí levnější dopravu pro malé balíky ale musíte si nějak zjistit,jak je velkké vámi objednané zboží. Moje zásilka byla o 5 cm větší,což jsem nevěděl a tak se na mne sleva nevztahovala a zaplatil jsem plnou dopravu,s čímž jsem nepočítal

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Dobrý den , rozměry malé zásilky jak uvádíme jsou 35x50x5cm.Pokud tato zásilka tyto rozměry přesahuje , vždy je zákazník informován o navýšení ceny dopravy.V případě , že zákazník nesouhlasí s cenou dopravy může objednávku bez problémů stornovat.Snažíme se vyhovět zákazníkům aby cena dopravy byla pro ně co nejvýhodnější.Ne ve všech případech můžeme každému vyhovět.S pozdravem Kozák MK-autodoplňky

Rychlost a kvalita služeb vynikající

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme a vážíme si vaší recenze a jsme rádi , že jste byli s nákupem spokojeni.Kozák MK-autodoplňky

• ceny

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme vám za vaší recenzi a jsme rádi , že jste byli s nákupem spokojeni.Kozák Mk-autodoplňky.

• Jako jedni z mála jste měli požadovanou velikost

Velice ochotní,profesionální přístup - spokojenost.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaše hodnocení a vážíme si vaší kladné recenze Kozák Mk-autodoplňky.

• Přehledný obchod, příjemná komunikace,rychlost dodání.

Tento obchod vřele doporučuji pro jeho přehlednost, kvalitu a rychlost dodání a profesionální komunikaci.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme,vážíme si vaší recenze a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena.Kozák Mk-autodoplňky

• Komunikace a rychlost dodání.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaši reakci a jsme rádi , že jste byli s nákupem u nás spokojeni.Kozák MK-autodoplňky

• Cena, kvalita potahů autotrika.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaše hodnocení a jsme rádi , že jste byl s nákupem v našem e-shopu spokojen s pozdravem Kozák MK-autodoplňky.

• Velký výběr a ceny
    • Žádné

Doporučuji všem

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste byli s naším obchodem spokojeni.Kozák Mk-autodoplňky

• Komunikace a vstřícný přístup. Rychlé dodání zboží
    • žádné nevím

Hodnotila jsem již v předchozím - obchod spolehlivý

S obchodem jsem spokojená, ovšem zboží vracím z důvodu větších rozměrů.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za reakci našeho obchodu , bohužel u některých univerzálních autopotahů se může stát ,že nejsou uplně ideální na některé typy vozů.Po zaslání zboží zpět vám částku zašleme na uvedený účet s pozdravem Kozák MK-autodoplňky.

• Žádné

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme , za vaše kladné hodnocení a jsme rádi , že jste byli s nákupem u nás spokojeni.Kozák MK-autodoplňky

• dobrý přehled zboží a cen
    • ochota
    • 2 poklice prasklé, zalité v obalu, vada zřejmě už od výrobce, zboží nevracíme, manžel slepil

obchod funguje dobře

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaše kladné hodnocení a i když zboží pečlivě před odesláním kontrolujeme tak poklice zabalené v igelitu od výrobce nevybalujeme.Mrzí nás že mohla být na pokli cích výrobní vada a v případě zaslání zpět bychom vám zaslali poklice nové bez poštovného .Jinak nabízíme slevu při dalším nákupu abychom vám alespoň nějak vyšli vstříc. S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky.

dobrá cena
    přehledné stránky
    tento obchod doporučuji
    velice spokojena

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaší recenzi a jsme rádi , že jste byla s nákupem spokojena.Kozák Mk-autodoplňky

• Kvalita a rychlost
    • Nemá

Podle recenzí byla tohle jediná volba. A oprávněná.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za hodnocení a velmi si vážíme vaší recenze.Kozák Mk-autodoplňky.

• Rychlost vyřízení objednávky.

• doré ceny, bohatý výběr zboží,
    • poštovné

spokojenost

• Dobrá komunikace

• lokalita
    • výber zboží

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaše kladné hodnocení.Kozák Mk-autodoplňky

• Profesionalita

DOPORUČUJI ! ! !