Zbozi jsem dostal brzy,ale zabalene jen do folie a papiru a Posta to svoji praci pomackala a dodala v mizernem stavu doporucuji balit do kartonu. Dekuji.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Omlouváme se , za českou poštu i za naše balení a již jsme objednali nějaké kartonové pevné role , do kterých budeme folie balit.Bohužel se tímto navýší i přeprava o 50-60kč , ale folie již budou řádně zabaleny.Pokud by jste si zboží znovu objednal ozvěte se mi na tel.777662248 a pošleme vám folii za náš nákup abychom alespoň nějak kompenzovali vaší objednávku.S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky.

zboží uvedené skladem, skladem neměli!

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Bohužel , jsme měli skladem již poslední kus , který jsme prodali v průběhu vaší objednávky a o dalším naskladnění jsme vás ihned informovali.Mrzí nás vaše záporná reakce ale snažili jsme se vás alespoň co nejrychleji informovat o dalším naskladnění tohoto zboží.Kozák Mk-autodoplňky

• Obchod nekomunikuje a neplní dodací lhůtu

Tento obchod už nikdy absolutně nekomunikují se zákazníkem a neplní dodací lhůtu už přes dva týdny čekáme na zásilku která měla přijít do 3 dnů

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Dobrý den , zkoušeli jsme vás na uvedený telefon několikrát kontaktovat, že uvedené zboží není skladem jak bylo uvedeno u tohoto produktu avšak bezvýsledně.Proto nás mrzí vaše recenze i když jsme se nakonec dovolali a vše vysvětlili.

Spodní vrstva potahů je z tenoučkého molitanu, který je flekatý, místy
    vydřený, chybí a zcela nedostatečný. Realita neodpovídá popisu zboží při jeho nabízení na e-shopu.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Dobrý den, pokud jsou autopotahy nějak flekaté musel nám je takto zaslat již výrobce.V tomto případě nabízíme vrácení peněz po zaslání zboží zpět a omlouváme se za vzniklé potíže.Bohužel nemůžeme kontrolovat a rozbalovat všechny autopotahy.Jinak samozřejmě cena odpovídá kvalitě za částku 399kč na celé auto je podlaminace u tohoto autopotahů slabší než u jiných autopotahů vyší řady.S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky.

• inzeruji nejakou cenu kterou nejsou schopni dodrzet.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Dobrý den , je nám líto vaší záporné reakce na náš obchod.Bohužel jste nejspíš přehlédl , že cena vámi objednaného zboží je při osobním odběru jiná jak je uvedeno u tohoto produktu.S pozdravem Kozák MK-autodoplňky

S tímto obchodem jsem poprvé a naposledy komunikoval.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Bohužel nás mrzí vaše recenze , která v tomto případě nebyla z vaší strany objektivní. Objednal jste si nosič na tažné zařízení , které bylo na 3 kola a to jsme vám také zaslali ,proto nechápeme vaše špatné hodnocení.S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky

Špatné balení lehce zničitelného zboží (fOlie balena pouze do papiru nikoliv do kartonového tubusu)

Folie přišla poničena. balíček byl viditelně pošlatpaný pravděpodobně kurýrem. Výsledkem byla folie v některých částech zlomená, tedy po nalepení vyditelné poškození)

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Dobrý den , bohužel se nám zatím nic podobného nestalo a chyba zřejmně byla u našeho dopravce, který se zásilkou špatně manipuloval.V případě viditelného poškození je třeba zásilku nepřebírat nebo sepsat s řidičem reklamační protokol.Děkujeme za připomínku a zkusíme zboží balit do silnějšího kartonového obalu a tím ho ochránit proti možnému poškození.Jako náhradu nabízíme slevu při dalším nákupu a omlouváme se za vzniklé komplikace. S pozdravem Kozák MK-autodoplňky.

• špatná komunikace

objednal jsem zboží a přišlo velmi rychle ale ne to co jsem chtěl

Na stránkách obchodu bylo psáno zboží skladem,dodání 1-2 dny.po dvou dnech mi bylo
    sdělené,že zboží bude dodáno za 10-12 dní.Je sice skladem,ale v Maďarsku,takže mi bylo dodáno za 12 dní.
    Pokud se týká kvality materialu je shodná s
    kvalitou běžně prodávaných v každém obchode s autopotahy za cenu do 800.-Kč.Pokud jsou shodné
    s typem vozu zatím nevím.Rozhodně doporučuji
    se takové koupi vyhnout.Byl to můj první nákup
    a také poslední.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Dobrý den, bohužel nechápeme vaší reakci.Zboží sice bylo uvedeno ,že je skladem ale v den vaší objednávky jsme vás okamžitě informovali, že zboží dovážíme z centrálního skladu což trvá cca do 10dnů jak je uvedeno u tohoto produktu s čím jste byl obeznámen a s dodáním jste souhlasil.Dodání 1-2dny jsme schopni dále zajistit po doručení zboží do našeho obchodu.Cena smozřejmně odpovídá objednanému zboží v této cenové relaci a pokud nejste s výrobkem spokojen máte nárok na vrácení zboží v zákonné lhůtě.V naší nabídce jsou i autopotahy vyšší cenové relace a lepších materiálu samozřejmně je u těchto látak i vyšší cenová relace.Pokud se vám nelíbí materiál nabízíme vrácení peněz případně výměnu za jiný typ autopotahů.S pozdravem Kozák MK-autodoplňky.

• + rychlost dodání
    • - kvalita výrobku

výrobek (Chlupatý potah volantu - made in China) příšerně zapáchá takovým chemickým zápachem.

Nevím jestli to je kvůli nekvalitnímu materiálu nebo to Číňané napouštějí nějakou chemikálií, ale úplně to dráždí nos.

Ani po skoro dvou týdnech za oknem to nevyčichlo. Radši si koupím rukavice na řízení a smraďoch poputuje do popelnice.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Bohužel , omlouváme se musíme uznat, že je trochu cítit chemikálie ,kterou je potah lepen.Zatím je to jediný dodavatel , který tento zateplený potah volantu nabízí a doposud jsme žádnou podobnou recenzi neobdrželi.Děkujeme za přípomínku a zkusíme výrobci navrhnout aby používal jiné typy lepení , které nebudou cítit.Jako kompenzaci nabízíme vrácení výrobku i s poštovným nebo slevu při příští objednávce. S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky.

• Výborná komunikace a ochota..
    • Po tel. domluvě mi bylo řečeni, že řadící páka je z kovu a nakonec je z plastu. A to je docela velká chyba, nevědět, jaké prodáváte vyrobky. Posílat zpět nebudu, nevyplatí se to, drahé poštovné..

Pokud něco kupujete, nemáte jistotu, že výrobek bude vyroben, z materiálu, který Vám bude po tel. domluně zdělen.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Dobrý den , bohužel nás mrzí vaše recenze.Chyba bohužel vznikla na straně našeho dodavatele , který nám sďelil ,že je řadící páka kovová.V tomto případě nabízíme možnost vrátit zboží zpět i s uhrazením veškerých nákladů za poštovné z naší strany a ještě jednou se vám za toto nedorozumění omlouváme. Kozák Mk autodoplňky

• Koupil jsem autopotahy pro Fabii II. Potahy nesedí přesně, hlavové opěrky nesedí vůbec.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Zákazník nebyl s výrobkem spokojen a bohužel nás ani nekontaktoval abychom mohli nabídnout jiný produkt popřípadě najít jiné řešení, tak aby byl zákazník spokojený.U tohoto typu auta v daném roce výroby se dělali 2typy hlavových opěrek , které jsou součástí autopotahů a občas se nám stává , že zákazník použije ty nesprávné aniž by odzkoušel ty druhé. Kontaktovali jsme ho a nabídli jsme mu autopotahy premium u kterých máme nejlepší zkušenost a stouto variantou nakonec pán souhlasil a věřím ,že napodruhé bude spokojen..Proto budeme rádi , pokud nebudete s výrobkem spokojeni zkuste nás nejdříve kontaktovat a najít tak pro vás nejlepší řešení,před tím než napíšete recenzi , která poškozuje náš e-shop tím ,že nám nedáte možnost sjednat nápravu tím ,že zboží vrátite nebo vám ho vyměníme za jiný lepší produkt.Hezké vánoce s pozdravem Kozák Mk-autodoplňky.

• Rychlost dodání.
    • Zboží bylo zaměněno za jiný, ale použitelný typ. Rozhodl jsem se, že zboží si ponechám a nebudu reklamovat.

Překvapilo mě jednání ze strany obchodu, že zboží je prakticky hodně podobné, ale to není omluva za dodání jiného výrobku. Očekával bych kontakt ze strany obchodu a případnou změnu v objednávce.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Zákazník si objednal udržovací nabíječku u které bohužel dodavatel změnil kod jinak se jednalo o téměř stejný výrobek.Zakaznik nás kontaktoval a dohodli jsme se, ze se stavi v našem obchode a výrobek mu vezmeme zpět.Bohužel to zákazník vyresil po svém a napsal spatnou recenzi což nás trochu mrzí , jelikož z naší strany bylo uděláno vše aby byl zákazník spokojen. Z naší strany samozrejme stále plati vrácení penez pokud nám výrobek se kterým jste nebyl spokojen zašlete Kozák Mk-autodoplňky

• Kvalita folie je nedostatečná, odlepuje se již po prvním dni. Folie od jiné firmy krásně držela a byla za stejnou cenu

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Bohužel, zatím máme s těmito foliemi opačnou zkušenost a většina lidí si je chválila.Proto nás mrzí vaše zkušenost a vaše hodnocení.V případě dalšího nákupu u nás vám dáme dodatečnou slevu na zboží abychom vám alespoň nějakou cestou nahradili vaší nespokojenost.Ale jak říkám zatím jste první kdo byl s tímto výrobkem nespokojen.S pozdravem Kozák Mk-Autodoplňky

• myslel jsem, že prodáváte originál potahy a jsou to univerzály, to mě překvapilo po výběru přesného typu

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Dobrý den, bohužel nevím jaky typ potahu jste si objednal a jestli jste při objednávce vyplnil spravny typ výbavu i rok vyroby vozu.Pokud vam autopotahy nesedi můžete nás kontaktovat a připadne zboží vyměníme nebo vám vrátíme peníze opravdu máme zájem o spokojene zákazníky a pokud by jste nám dal vědět, že vám potahy nesedi je samozřejmostí je ,že vám peníze vrátíme. S pozdravem Kozák Mkautodoplnky