spolehlivě

Rychlé dodání

žádný problém, všechno v pohodě

• Úkzoprofilové zboží, velký výběr rozměrů rolet - spokojenost.

Rozhodně doporučuji

moc fajn

• Vietnamská komunita...
    • Nelituji, že jsem objednávku zrušil.
    • Na Storno objednávky reagují, příjde Vám email, že objednávka byla stornována, tak alespoň nejaká snaha.
    • Na emailovou komunikaci nereagují a jste v nejistotě co dál... ŽÁDNÉ ŘEŠENÍ ze strany obchodu, protože neumí šešky (česky)
    • Proto jedině řešení je - Stornovat celou objednávku.
    • Toto byl můj první nákup a poslední ...

Měl jsem mít dopravu zdarma. Chyběla jedna položka, né mojí vinou, která měla být skladem, ale skladem nebyla, do dopravy nad 1000,- Kč zdarma. Nereagovali, nekomunikovali a čekali až nákup stornuji. Příšerná komunikace a to žádná, na e-maily nereagují.

Rozhodně nedoporučuji.

Objednání, nákup i dodání zboží bylo bez problémů.

Objednávku jsem zrušila, zboží jsem si objednala jiné v jiném obchodě. Se zrušením nebyl žádný problém a peníze mi byly hned druhý den vráceny na účet.

Po tel. rozhovoru vše zkontrolováno,potvrzení na mail o expedici zboží

Objednala jsem si zboží a v krátké době mi bylo doručeno.

Dobrá komunikace a rychlé jednání, bleskurychlé odeslání je předností tohoto obchodu. Byla jsem velmi spokojena.

• Zboží neměli skladem, tak záměrně zaslali jiné, aniž by zavolali nebo se dopředu domluvili
    • Zašlou email, že je zboží k vyzvednutí, přitom ho ještě neodeslali
    • Strašná komunikace po telefonu, děsně neschopni
    • Už nikdy víc, strašné starosti okolo vrácení zboží, protelefonovala jsem víc, než stalo zbozi

Když zboží nemají, proč ho uvádějí na svých stránkách, že je skladem. A když už zjistím, že zboží nemám, zavolám to zákazníkovi a ne že mu zašlu úplně jiné zboží. Asi mají zákazníky za blbce, mysli si, že je člověk tak blbý, že se spokojí i s jiným zbožím. Nakupují přes eshopy neustále, ale s takovým chováním jsem se ještě nesetkala. Bohužel jsem platila předem.

• Rychlé vyřízení objednávky, spokojenost

• KVALITNÍ ZBOŽÍ

Zboží mi bylo doručeno, moc za to děkuji a bylo perfektně zabalené.

Rychlé dodání,zboží odpovídá fotografii.

pěkné zboží za rozumnou cenu, rychlé dodání

Byla jsem naprosto spokojená, není třeba dále rozepisovat. Kupujícím vřele doporučuji.

Obchod má jednoduché, přehledné stránky. Zboží mi přišlo dobře zabalené, bez jediného poškození. Některé věci mi tedy připadaly trošku dražší než jejich ekvivalenty na jiných stránkách, na druhou stranu je zboží hezké a záleží na každém, zda se rozhodne maličko připlatit. Jedna věc, kterou jsem si objednala, nebyla na skladě, ale i to se může stát a bylo pro mě důležité, že to se mnou zaměstnanec eshopu řešil. Celkově jsem byla s obchodem spokojená.

• Rychlost vyrizeni objednavky