• Objednal jsem službu: Výměna tlačítek mobilu nebo tabletu (kód: MTBUT) za 300,-Kč. Nedošlo mi oznámení od obchodu. Šli jsme na prodejnu v Praze 4, kolem 15:30 ve všední den, ač má být otevřeno do 20 hodin, nám řekli, že musíme na servis, ale že už tam nikdo není - prý jsou maximálně do 14 hodin, spíš do 13:30 hodin a ať si předem zavoláme. Následující den jsem volal a bylo mi řečeno, že požadované tlačítko zapínání stojí 900,- Kč a práce by byla za dalších 1.500,-Kč. Tak jsme to odmítl. Za několik dní mi volal někdo jiný ohledně mé objednávky, s tím, že cena by byla celkem asi 1.500,-Kč. Řekl jsem že to nechci, navrhli mi stornování objednávky.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Skutečně opravy tabletů, telefonů či počítačů není možné dělat přímo na počkání.

Cena je pouze za výměnu samotného dílu (práce, bez materiálů)a to přímo uvedeno cena od 300,-. Pokud je nutná případná demontáž a výměna dalších komponent, jelikož dosti tabletů dneska má nutnost i výměnu zad apod. je nutné s těmito náklady případně počítat. Samotné tlačítku může být součástí log. boardu a v takovém případě se též cena může poměrně vysoko vyšplhat.

Osobně vždy doporučujeme právě přesnou kalkulaci, kdy si klient může zvolit zda ve výsledku není ekonomičtější zakoupit jiný tablet.

Děkujeme moc za Vaší trpělivost, tým Mironet.

• centrála má otevřeno i o víkendu
    • vyřízení vratky na centrále bylo rychlé a bezproblémové
    • nedostatečné popisy a fotografie zboží
    • dodání se zpozdilo, musela jsem objednávku urgovat telefonicky

Mironet původně prodával počítače a příslušenství. Nevím kdy, ale rozšířili prodej i do oblastí jako hračky, hoby, dům a zahrada atd. Bohužel s tím šla dolů kvalita eshopu, protože u zboží je naprosto nedostatečný popis a velmi matoucí fotografie. Zakoupené zboží jsem musela vrátit, protože k zamýšlenému účelu nešlo použít. Obchod byl vždy solidní a spolehlivý, avšak nakupovat tam dle popisu a fotografie je riskantní, proto nedoporučuji.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu.

Velice se omlouváme za případně nedostatečné fotografie u produktu typu "Karlie Drátěná klec dva vchody 77x47x54cm" Přebíráme popisek čistě od výrobce a distributora PetCentrum, který je znalcem v oboru a věříme, že po našem upozornění případný Vámi nalezený nedostatek v popisku doplní.

Určitě se budeme těšit na Váš případný budoucí nákup, děkujeme tým Mironet.

• Velký výběr zboží, bohužel ale s nereálnou skladovou dostupností
    • Termín dodání nedodržen o týden

I přes vyšší cenu objednáno u Mironetu, protože dle eshopu bylo zboží skladem a termín dodání uvedený na eshopu byl tak u zabezpečovacího zařízení důležitější než cena. Bohužel reálně objednávka dorazila s týdenním zpožděním proti původnímu termínu dodání (10 dní od objednání). Zboží (konkrétně bezpečnostní kamera) je přitom o půl roku starší, než ta samá zakoupená před měsícem v jiném eshopu (dle výrobního čísla i firmwaru), tedy určitě se nečekalo na výrobu nové od výrobce. Ke zpoždění přišlo pouze jedno emailové upozornění, že bude opožděna dodávka o 1-2 pracovní dny (reálně o 5 pracovních dní). U Mironetu tak pro mě a rodinu poslední nákup. Sázka na větší společnost se zde vůbec nevyplatila.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Velice se omlouváme za prodlevu u Vaší objednávky. Bohužel skutečně jedna z položek "Tenda TEF1105-4-63W / 5-Port switch / 10-100 Mbps / PoE 63W" byla opožděna. Nikoliv kamera, ale samotný switch v přesunu na expediční sklad.

Určitě v případě potřeby doporučujeme vybírat z produktů skladem přímo na hlavním skladě v Nupakách, kde expedujeme ihned po přijetí objednávky. Věříme, že u následující objednávky by jste již byl maximálně spokojen jako ostatní klienti.

Děkujeme moc, tým Mironet.

Mám Mironet osobně rád, ale nestalo se poprvé, kdy zbozi, které bylo skladem bylo k dispozici až za dlouhou dobu. Špatný system skladových zásob očividně

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Skutečně pokud se jedná o produkt, který není skladem ihned na expedičním skladě v Nupakách, dochází k mírnému opoždění dodávky.

Vždy v případě nutnosti dodání ihned druhý den či po Praze tentýž, doporučujeme vybírat z Nupak.

Věříme, že u následující objednávky již budete maximálně spokojena.

Budeme se těšit, tým Mironet.

• Plzeňská pobočka je vždycky super
    • Jakýkoli jednání s pražskou stranou je příšerný

Jdu si sem jen vyléčit frustraci z toho, že jsem u RA24C01334 nedostal dokument ze servisu, takže až příště budu po AMD něco chtít, vysere se na mě.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. U Vaší reklamace RA24C01334 je možné protokol k reklamaci zobrazit přímo v Můj Mironet. Nevidíme důvod proč by Vám byl jakkoliv odmítnut či nedodán.
    Veškeré reklamace jsou transparentně evidovány v systému a je možné se k ním kdykoli přes Váš login dostat.

Reklamace grafické karty AMD byla z důvodu neprojevení závady zamítnuta. V případě, že máte se sestavou problém doporučuji využít možnosti placeného servisu a diagnostiky skutečné příčiny problému uvnitř Vašeho PC.

Děkujeme moc za pochopení a jistě se budeme i v budoucnu těšit, tým Mironet.

Zbozi, ktere je inzerovane dorucime zitra, ve skutecnosti nemaji skladem a po 6 dnech stale nic nepřislo.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Skutečně u Victron produktů došlo k opoždění díky pomalému přesunu přepravcem na expediční depo v Nupakách.

Vaší objednávku 23490234 ze dne 24.01.2024 11:40, expedujeme skutečně na 2x
    1240029396 25.01.2024 17:39
    1240033565 30.01.2024 13:37

Věříme, že dnes již budete mít vše u sebe a budete nyní již maximálně spokojen.

Určitě v případě objednávání maximálně doporučujeme vybírat produkty skladem v Nupakách, kde expedujeme cca do hodiny od objednání.

Děkujeme za trpělivost a budeme se těšit, tým Mironet.

Před 4dny mělo dorazit, nic, pak jen zpráva, že se prodlužuje... od té doby nic..

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu, kde nás velice moc mrzí jakékoliv opoždění.

Nejspíše Vám musel skočit email o expedici do SPAMu či nevíme co se mohlo stát. Aktuálně Váš balík je dle přepravní společnosti na doručení viz. https://www.dpdgroup.com/cz/mydpd/my-parcels/incoming?parcelNumber=23615032444910

Celý případ předáváme nyní na naše Callcentrum, aby s Vámi prověřilo.

Budeme se moc těšit i v budoucnu, tým Mironet.

Objednaná zboží bylo z obchodu odesláno jinam než na mou adresu, čímž se opozdilo dodání. S omluvou mi bylo poté doručeno zboží které neodpovídalo objednaným parametrům (velikost). Naštěstí jsem ho prodal a koupil si odpovídající zboží na Alza o 200 Kč levněji.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu.

Velice se omlouváme avšak zboží expedujeme vždy na definovanou adresu přímo při vytváření objednávky. u Vás evidujeme ze systému "Prachatice, pošta, Pivovarská 1118, Prachatice II, 38301, P, Prachatice, 38301"

Určitě pro přesný výběr můžeme doporučit využívat i možnosti objednávky přímo na našem webu, kde se i dočtete přesnější popis produktů nežli na Heuréce.

Zde očividně jste objednat obal na Lenoto tab M10 avšak pozor, zde jsou již 3 generace a může dojít právě k omylem objednání špatného. Vždy takový nákup doporučujeme konzultovat s našimi odborníky na +420 234 700 800.

Jsme velice rádi, že se podařilo nakonec objednat a prohodit ikdyž od konkurence a bez ztráty peněz a věříme, že v budoucnu se podaří i přímo u nás vybrat právě to co potřebujete.

Budeme se moc těšit, tým Mironet.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží v pořádku ale nemá to český návod.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Návod jsem Vám nyní poslal přímo do emailu.

Budeme se těšit i v budoucnu, tým Mironet.

Objednaná Witcher:Old World deeskovka lacne zabalená, krabica poškodená..u zasielok za 3500+ kč by človek očakával trošku viacej zodpovednosti....

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Velice nás mrzí případné poškození zásilky směrem k Vám. Určitě je dobré takovou věc ihned reklamovat přímo u nás na reklamacích.

Předáváme ihned kolegům ke kontaktování a jistě najdeme řešení, aby jste byl maximálně spokojen.

Děkujeme a budeme se těšit, tým Mironet.

• Lži
    • Mironet zboží označené "skladem" doručil za 12 dnů...

Mironet - recenze. Obchodník 2x posunul dodání zboží, i když zboží bylo označeno "skladem". Dárek k narozeninám jsme prošvihli. Nakupování u Mironetu nedoporučuji a platbu předem určitě také ne.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Je nám velice líto zdržení Vaší objednávky. Skutečně u Vaší objednávky došlo k opoždění několik dní z důvodu problému transferu Vámi objednaného produktu na expediční sklad v Nupakách. Velice nás tato situace mrzí.

Určitě v případě nutné rychlé objednávky a dodání, doporučujeme vybírat produkt přímo na expedičním skladě v Nupakách s dodáním do druhého dne.

Děkujeme moc za pochopení a jistě věříme, že v případě budoucí objednávky již budete maximálně spokojen. Tým Mironet.

Odesláno se sladu později než plánováno, je to byl dárek který dorazil později, a člověk který musel ho dostat už odjel

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Skutečně nás opoždění Vaší zásilky mrzí. Bohužel se skutečně jednalo o produkt, který nebyl skladem přímo na expedičním skladě a jeho přesun se opozdil.

Určitě v případě nutnosti mít produkt následující den doporučujeme využívat produktů skladem přímo v Nupakách, kde expedujeme každý den až do 19:15.

Ještě jednou se velice moc omlouváme a jistě v případě potřeby od Vás produkt vezmeme zpět včetně veškerého poštovného.

U následující zakázky budete již jistě maximálně spokojen. Děkujeme moc, tým Mironet.

• E-shop tvrdí, že zboží mají skladem, zaplatím on-line a druhý den přijde mail, že zboží nemají.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Skutečně se velice omlouváme, avšak se jednalo o velice horké zboží ve výprodeji, kde došel volný kus téměř pár sekund před dokončením Vaší objednávky.

Aktuálně pracujeme na vylepšených aktualizacích, aby se toto neopakovalo. V případě, že by se nám zadařilo získat od Victronu další kusy takto ve výprodeji, budeme Vás jistě kontaktovat.

Budeme se těšit, tým Mironet.

Zboží uváděné na eshopu skladem nemají skladem. Stále nedodáno.

Reakce obchodu Mironet.cz

děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Skutečně Vámi objednaný produkt bylo nutné převést na expediční sklad, kde byl již v pátek expedován. Velice se omlouváme za opoždění 2 pracovních dní.

vidíme již doručováno dle https://www.dpdgroup.com/cz/mydpd/my-parcels/incoming?parcelNumber=23615026891542

Určitě v případě potřeby dodání do druhého dne doporučujeme využívat primárně produktů skladem na expedičním skladě v Nupakách, kde expedujeme dokonce až do 19:15.

Budeme se moc těšit, tým Mironet.

• Objdnávka nešla zaplatit, chyba na jejich straně.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Je nám velice líto pokud jste měl s platbou jakékoliv komplikace. Určitě v případě, že Vám například neprochází platba kartou doporučujeme se obrátit na naše callcentrum, které Vám se vším pomůže.

+420 234 700 800

Budeme se zajisté těšit v budoucnu, tým Mironet.

• zboží nedorazilo v termínu

zboží nepřišlo, koupil jsem to jinde

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Skutečně u Vaší objednávky z přelomu roku došlo k logistickému opoždění v důsledků opožděných doprav.

Velice nás tato situace mrzí a jistě se za ní velice omlouváme.

Věříme, že u budoucí objednávky již budete maximálně spokojen. Děkujeme, tým Mironet.

Zatím čekám

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu a velice se omlouváme za komplikace s doručení jednoho z produktů Vámi objednaných "Honor SuperCharge 66W bílá / Nabíječka / USB / 66 W"

Bohužel tento produkt skutečně byl doprodán a prozatím nebyl doskladněn.

Určitě u budoucí objednávky vřele doporučujeme vybírat z produktů skladem buď na Vaší pobočce či na hlavním skladě v Nupakách, kde expedujeme ihned tentýž den.

Věříme, že u následující objednávky budete absolutně maximálně spokojena. Děkujeme za důvěru a trpělivost, tým Mironet.

Opět dalsi výrobek, ktery neodpovida specifikaci... objednane sklo na telefon, ktere nepasuje.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu u nákupu SWISSTEN Ochranné temperované sklo 2.5D pro REALME 7.

Velice se omlouváme, avšak vždy vycházíme z popisků výrobků od výrobce. V případě, že se jedná o více variant pro celý svět vždy doporučujeme ověřit např. LTE verze, Dual SIM apod., aby skutečně sedlo tak jak si představujete.

Případně využít možnosti prohlédnutí jako sám využíváte přímo na provozovně před samotnou koupí.

Děkujeme za trpělivost a jistě se budeme těšit i v budoucnu, tým Mironet.

• > Vámi objednané zboží kód: 90522014 Beyerdynamic DT 900 Pro X / Otevřená sluchátka / 3.5mm jack / 3m je bohužel aktuálně nedostupné - vyprodané.

> Naše nákupní oddělení se snažilo sehnat zboží u jiných dodavatelů, ale bohužel se to nepodařilo. Nedostupné zboží stornujeme.