• nevím

chodí mi nabídky na email

• Vybrané zboží skladem, za přijatelnou cenu
    • a ihned k osobnímu odběru.

Vybrané zboží skladem, za přijatelnou cenu
    a ihned k osobnímu odběru.

• - ne moc přehledné vyhledávání na webových stránkách obchodu
    • - oznámení o vyzvednutí zakázky je nepřehledné (např. není zde např. číslo zakázky která byla mi byla oznámena při zadání nákupu..)a vůbec mi připomíná éru textového editoru T602

Dobrý den.
    Děkuji za upozornění, Váš podnět předám na příslušné oddělení, kde zjednají nápravu. Na zlepšení e-shopu, popisků i technických specifikací neustále pracujeme. Případné konkrétní připomínky uvítáme na fóru připraveném pro naše zákazníky.

• Nízké ceny
    • Pěkný eshop
    • Neaktualizovaná nabídka na eshopu.

Dobrý den.
    Děkuji za Vaší zpětnou vazbu na naše služby. Jelikož si podnětů našich zákazníků velice vážíme, prosím o bližší informace k problému s kterým jste se u nás setkal, popřípadě návrh řešení. Celou záležitost důkladně prověřím a Váš návrh se pokusíme zaimplementovat tak, abyste byl příště maximálně spokojen.
    Velice děkuji za Vaše podněty.

• - výhodná cena
    • - rychlost
    • - příjemmné jednání
    • - a pro mě osobně-je odběrné místo v Holešovicích výborně dostupné
    • subjektivně nevím o žádných

- výhodná, rychlá a dostupná koupě

• aktuálnost nabídky
    • dobrá komunikace po telefonu
    • rychlé řešení reklamace
    • horší přehlednost nabídky výrobek - příslušenství (některé eshopy jsou v tom lepší, ale není to zásadní)

doporučuji, zejména na centrále je odborný a schopný personál a jde se operativně domluvit.

• Je blízko centra, má vlastní parkoviště pro osobní odběr. Ceny jsou přijatelné.
    • 1. Nečitelné tisky potvrzovacích mailů, zasílaných zákazníkovi. Zřejmě generovány velmi starým systémem (Win2000), jsou kódovány v proprietátní stránce Win CP1250, jsou jen v html formátu, kde v hlavičce chybí definice velikosti fontu, takže při tisku se dosadí defaultní velikost písma připomíná příbalové letáky léků.
    • 2. Akční html nabídky zboží jsou divné, generované patrně pro starý Windows Explorer. Např. ve Firefoxu se otevírá pouze frame a obsah zcela chybí. Pritom Mozilla je dnes nejrozšířenější prohlížeč.
    • 3. Arogantní blbec v reklamačním oddělení. Výměna toneru Xerox s prokazatelně vadným válcem mu trvala 3 týdny ! Jinde je to kus za kus. Nemluvě o jeho jednání. Bohužel nevím jméno...

Dobrý, dobrý, ale ne moc !
    Doporučuji s velkým váháním.

Adresa: http://info.mironet.cz/forum.
    Prosím napište mi číslo reklamace, záležitost prověřím a ozvu se Vám.
    [email protected]

• je blízko, večer delší pracovní doba
    • uvítal bych větší servis - opravy a určitě posílení zaměstnanců, kolem páté fronty a jen jeden člověk obsluhuje zákazníky

Naprosto OK

Dobrý den.
    Prosím o zaslání informace kterou naší konkrétní pobočku máte na mysli. Příslušnou věc budu řešit s
    odpovědným vedoucím prodejen, abychom tým posílili a byl jste příště spokojen.
    Velice Vám děkuji za Vaší zpětnou vazbu na naše služby. Tyto informace nám pomáhají ke zlepšení.

• Je v místě bydliště.

• velké slevy
    • rychlé vyřízení objednávky
    • dárek zdarma

• 1) Vyhledávání podle kritérií je pomalé, při složitějším filtru začne vracet zmatené výsledky.
    • 2) V případě rozhodnutí o anonymním nákupu není možné nastavit, lze dohodnout na místě.

Adresa: http://info.mironet.cz/forum.
    Objednávat anonymně případně můžete na adrese [email protected]

• Osvědčený dodavatel

• Nevím, kde parkovat. Na vjezdu je zákaz.

OK.

Dobrý den.
    Prosím o zaslání informace na které naší pobočce jste měl problém s parkováním. Příslušnou věc budu řešit s odpovědným vedoucím prodejen ke zlepšení stavu.
    [email protected]

• Cena, osobní odběr bez poštovného

žádný problém

• Je při cestě a má možnost parkování.

• Přehlednost

naprostá spokojenost

• Dobrá cena, dostupnost zboží.
    • Obchod je daleko. Obsluha je příjemná, ale není rychlá.

Dobrá cena, průměrný servis.

Dobrý den.
    Omlouváme se za čekání, naši prodejci se každému zákazníkovi maximálně věnují pro splnění jeho
    potřeb. Prosím o zaslání času, kdy jste byl na prodejně. Na základě Vašich informací bychom mohli do budoucna posílit inkriminovanou prodejní dobu dalšími prodejci.
    Děkuji za Vaše podněty.

• Kvalita

Spokojen, obchod funguje tak jak má.

Vstřícnost prodejce, zboží bylo vadné reklamoval jsem ho, na prodejně mně vyšli maximálně vstříc. Rozhodně obchod doporučím.