• mám ho nedaleko bydliště
    • rychlá a ochotná obsluha
    • vše na jednom místě, bez nutnosti někam přecházet
    • v případě většího počtu zákazníků najednou,
    • by pomohlo,operativně přidat pracovníka na výdej zboží

Jsem spokojen s cenami a rychlým nákupem

Dobrý den.
    Prosím o zaslání informace o kterou naší konkrétní pobočku se jednalo. Příslušnou věc budu řešit s
    odpovědným vedoucím prodejen, tak aby již k čekání na výdeji nedocháželo.
    Velice Vám děkuji za Vaší zpětnou vazbu na naše služby. Tyto informace nám pomáhají ke zlepšení.

Dobrý obchod, doporučuji.

• Velmi dobrá otevírací doba, existence kamenné prodejny v centru Prahy.
    • Výrazně komplikovanější a znepříjemňované vyřizování reklamací/vracení v zákonné lhůtě oproti blízké konkurenční Alze.
    • Stalo se mi, že při oprávněné reklamaci v záruce bylo odmítnuto vrácení plné ceny.

Při nákupu bez uplatňování reklamace nebo bez vracení zboží jsou zkušenosti výborné.
    V případě reklamace nebo při vracení zboží lze čekat komplikace a průtahy.

Dobrý den.
    Děkuji za Vaší zpětnou vazbu na naše služby. Jelikož si podnětů našich zákazníků velice vážíme, prosím o bližší informace k problému s kterým jste se u nás setkal, popřípadě návrh řešení. Celou záležitost důkladně prověřím a Váš návrh se pokusíme zaimplementovat tak, abyste byl příště maximálně spokojen.
    Velice děkuji za Vaše podněty.

Standardně spolehlivý obchod
    Zavedená firma se širokým sortimentem
    Umožňuje osobní vyzvednutí v Praze, umí i zaslat na specifickou adresu.

• je v mém bydlišti

spolehlivý

• Parkování
    • servis
    • ceny
    • Nefungující platební automaty
    • Nesmyslné poplatky při použítí platební karty

Obchod bych doporučil ostatním, avšak když budou nakupovat za větší obnos a budou chtít použít platební kartu, pak asi jinde !!!

Dobrý den.
    Děkuji za Vaší reakci k poplatku platební kartou. Rád bych vysvětlil důvod zavedení tohoto poplatku. Díky oddělení poplatku za placení kartou od standardní ceny produktu můžeme být pro naše zákazníky platící hotově levnější. Pro nejlepší cenu tedy doporučuji vybrat hotovost. Pokud si
    přesto přejete platit kartou, je to možné s uvedeným příplatkem.
    Děkuji za pochopení.

• rychlost, sortiment

• Kamenné pobočky s kvalitním personálem, dodací lhůty, vstřícnost k zákazníkovi, někdy ceny.

Kvalitní obchod, doporučuji.

Doporučuji, spolehlivý e-shop, skvělé ceny!

• Nepřišlo mi upozornění do mailu, že zboží je expedováno, a že dojde tehdy a tehdy. I když teda na objednávce bylo, že dorazí 10.4. a opravdu na toto datum dorazilo.
    • Děkuji

Dobrý den.
    Velice se omlouvám za komplikace způsobené s dodáním Vaší objednávky. Jelikož neustále pracujeme na
    zlepšení termínu dodání pro své zákazníky, velmi nám pomůže zaslání čísla objednávky. Budeme moci
    blíže lokalizovat chybu a tak do budoucna tento problém odstranit k Vaší plné spokojenosti.Velice
    děkuji za následné zaslání bližších informací.

• V centru Brna

• Osobní odběr, slušné jednání atp.
    • O žádných nevím.

Doporučuji.

• Mironet nikdy nezklamal. Vždy za 1*.
    • Žádné

Ve všem naprostá spolehlivost.

• jsem sporadický kupující

nakupuji jen u vás

• solidní obchod
    • přehlednost
    • bezproblémová reklamace
    • rychlý servis

V Mironetu už nakupuji pěknou řádku let. Nikdy jsem neměl problém s vrácením zboží. Zboží dojde spolehlivě v termínu.
    A servis je opravdu výborný - objednám, sami si pro zboží přijedou, nic neplatím, a do týdne jsem měl většinou zboží opravené.
    Takhle to má šlapat.

• profesionální přístup
    • spokojenost s předchozími nákupy

obchod kde se nemusíte bát podvodníků

• Rychlé vyřízení objednávky. Obchod v Praze 7 perfektnĕ vybavený. Vše je možnè si vyzkoušet.
    • Nevím.

Doporučuji.

Příznivé ceny, možnost osobního převzetí zboží bez přirážky nedaleko bydliště. Kromě toho dárek za nákup.

• jednání prodeje a servisu

Dobrý den.
    Velice děkuji za Vaše podněty.

• - nízká cena
    • - hrozný web
    • - zmatek v komunikaci - přišel mail, že přijde informace o doručení, pak už nic nešlo a přímo se ozvala přepravní firma (takových věcí bylo více)

Vadila mi nepřehlednost webu a po celou dobu nákupu - od vstupu na web po doručení - jsem byl pořád v nejistotě, co se děje, jestli je objednáno, atd. Nakonec vše v pořádku proběhlo, ale zážitek z obchodu byl s přehledem nejhorší ze všech e-schopů, které jsem kdy využil.

Dobrý den.
    Děkuji za upozornění, Váš podnět předám na příslušné oddělení, kde zjednají nápravu. Na zlepšení e-shopu, popisků i technických specifikací neustále pracujeme. Případné konkrétní připomínky uvítáme na fóru připraveném pro naše zákazníky.
    Adresa: http://info.mironet.cz/forum.