Dodáno obratem

• Dostala jsem toner, ale nefunkční. Jestli byl prázdný nebo zaschlý, nevím.

Dobrý den paní Kaniová,

skutečnost, že Vám tiskárna odmítala tisk, není způsobeno cartridgí zakoupené u naší společnosti, nýbrž tím, že barevnou cartridge (zakoupenou jinde) máte prázdnou a tiskárna bez ní odmítá tisk. Tuto informaci jsme ověřili, i díky Vám, ihned, co jste nám poslala celou Vaší tiskárnu i s cartridgemi, která nebyla předmětem reklamace. Obsah u nás objednané a obdržené cartridge, dle aktuálně hlášeného stavu kazety Vaší tiskárnou je nižší než plný, tuto cartridge jsme pro jistotou zaslali k reklamaci výrobci. Jestli byl obsah kazety od výrobce nižší či nikoliv tedy zatím nemáme ověřeno.

Velmi nás mrzí tato neoprávněná recenze, ani jednu závadu Vámi zmíněnou jsme nijak nemohli ovlivnit a o všem jste byla informována.

• široký výběr
    • dlouhá doba doručení
    • nekompatibilní náplně

Obchod má očividně špatný přehled o tom, co skladem mají a co ne. Doručení nebylo do dalšího dne jak je uvedeno o produktu, ale 4 prac. dny. Kupoval jsem kompatibilní náplně do tiskárny Brother MFC J5330DW. Kompatibilní nejsou. Tiskárna je nedetekuje, bere je jako neoriginální. Pro reklamaci po Vás žádají odeslání náplní na vlastní náklady. Oproti GigaPrint - který si aspoň sám v případě problému objedná svoz. Další mínus.

Reakce obchodu Miroluk

velmi nás mrzí tato Vaše zkušenost. V době Vaší objednávky bohužel došlo k momentálnímu vyprodání zásoby požadovaných cartridgí. Ihned jsme je objednali u našeho dodavatele. Bohužel došlo ke zpoždění zásilky o jeden den z jeho strany. Expedovali jsme zásilku v nejbližší možné době. Co se týče nekompatibility s Vaší tiskárnou nemůžeme zatím vyhodnotit, jelikož od Vás zatím nemáme zásilku k reklamaci. Poštovné zaplacené za zaslání výrobku k reklamaci v případě uznané reklamace proplácíme přesně tak, jak je uvedeno v našich obchodních podmínkách a reklamačním řádu, se kterými jste souhlasil při vytváření objednávky, nerozumíme proto části Vaší recenze se zasláním na vlastní náklady.

bez připomínek

• Zboží nedorazilo , člověk na telefonu mě ubezpečil, že přijde následující den, ale zatím opět nic!

Příště budu objednávat v jiném obchodu...

Dobrý den pane Novotný,

za tuto situaci se samozřejmě omlouváme, bohužel došlo k aktuálním vyprodání zásoby lepících pásek. Bohužel došlo ke zpoždění dodání od našeho dodavatele. Dnes nám dorazily a Vaší objednávku zítra obdržíte.

• Solidní ceny
    • Velký výběr
    • Dobrá komunikace
    • Nevím

Nakupuji zde již opakovaně a ráda se vracím. Za mne spokojenost. Fakt doporučuji.

Dlouhodobá spokojenost s kvalitou produktu, cenou a rychlostí dodání

Kvalita, rychlost, doručení na domluvenou adresu.

• Velmi rychlé dodání, výborná komunikace, poradenství

• velmi rychlý obchod

Zboží, které firma inzeruje jako "skladem", na skladě nemá. Po zaplacení mě firma informovala, že zboží musí někde objednat. Dostupnost neznámá. Poté vrátily peníze zpět. Klamavá reklama.

Reakce obchodu Miroluk

velice nás mrzí vzniklá situace. Bohužel aktuální zásoba byla vyprodána a náš dodavatel nám podal informaci o aktuální nedostupnosti daného zboží.
    Omlouváme se.

vynikající obchod

Rychlost, spolehlivost

• Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání zboží.

solidní jednání a včasná dodávka, nevýhody obchodu žádné

• Rychlé jednání, perfektní přístup

• velmi rychlé dodání

• rychlé a spolehlivé doručení

• velmi rychlé doručení, 1 den objednáno, 2. den doručeno