• predovsetkym nizke ceny.
    • neviem o ziadnych, navstivila som stranku prvykrat.

skvely vyber a skvele ceny, urcite nakupim znovu a znovu :)

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím i službami. Velice rádi Vás opět obsloužíme.

• Je možný osobní odběr

S pozdravem Minišatník.cz

• Krasne veci za bezkonkurencni ceny

S pozdravem Minišatník.cz

• Nesedí velikosti punčocháčů. Deklarovaná vel 98/104 přišla s nálepkou pouze vel. 98 a dceři, která měří cca 100cm nejsou ani náhodou. Po vyprání jsou tak akorát mladší dceři (80cm).

Reakce obchodu minisatnik.cz

punčocháčky na webu jsou značeny vel. 98-104 jak uvádí výrobce,na štítku punčocháčků je stejná informace vel.98-104.Punčocháčků jsme již prodali mnoho a nikdo neměl problém-jste první. http://www.minisatnik.cz/mimibazar-le-ka/eshop/24-1-detske-puncochace/255-2-detske-puncochace-vel-98/5/21107-detske-puncochace
    Pokud by jste se ozvala,že Vám velikost nevyhovuje - vždy se dá vše vyřešit. Bohužel je pro vás jednodušší napsat mylnou informaci.
    S pozdravem Minišatník.cz

Vřele všem mohu jen doporučit !!!!!!!!!

S pozdravem Minišatník.cz

• kvalitní zboží za rozumné ceny

• velký výběr

seriozní jednání, velký výběr

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Na přehlednosti eshopu pracujeme.Dodací lhůta...platba za zboží dorazila 7.1.2014 dne 8.1.2014 byla vaše objednávka odeslána a 9.1.2014 vám byla doručena. Rádi Vás opět obsloužíme.

S pozdravem Minišatník.cz

• obleceni za priznive ceny

pozitivni

S pozdravem Minišatník.cz

Co bylo objednáno dorazilo. Výhodná cena. Jen způsob zabalení trochu "kulhá". Jinak doporučuji. Osobně zde nakoupím znovu.

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím. K balení zásilek používáme obaly určené k zasílání oděvů,zatím jsme s tímto neměli žádný problém. Budeme Vás kontaktovat emailem,abychom zjistili konkrétně jaký byl problém.Děkujeme a velice rádi Vás opět obsloužíme.

S pozdravem Minišatník.cz

• Krásné oblečení za pár korun, ocení hlavně matka tří dětí :)k tomu ještě možnost ušetřit na poštovným je super. Oblečení je v pořádku,vyžehlené,krásně poskládané....
    • je tam málo krásného oblečení,toho co vypadá jako nové. Ráda bych i nakoupila vic,ale není tam,co by se mi líbilo,klidně bych si připlatila. hlavně u vel.: na 18 měsíců - 86-92 na kluka a na holky 152,134.

Obchůdek je skvělý, ráda bych nakupovala víc hlavně na klukavel.: 86-82

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím i službami. Bohužel při nakupování second handu ve velkoobchodu není možné kupovat podle velikostí.Snažíme se nakupovat jen nejlepší kvalitu. Ve velikosti 86-92 máme na skladě celkem 756 kusů-second hand oblečení + nové. Ve velikostech 134 a 152 je to opravdu slabé a jsme si toho vědomi,ale podle zkušennosti o tyto velikosti není moc velký zájem a náše prostory také nejsou nafukovací :-)Doufáme,že při dalším nákupu budete opět spokojená,velice rádi Vás opět obsloužíme.

• Některé fota

Určitě si každý vybere.

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení i upozornění,že některé fota,nejsou moc kvalitní,určitě se to budeme snažit do budoucna zlepšit.

S pozdravem Minišatník.cz

• Že to mužu vyzvednout i osobně.
    • O žádných nevím

Byl to můj první nákup a byla jsem velmi spokojena.ceny jsou přijatelné.A je i výhoda osobniho odběru a i komunikace byla rychla.

S pozdravem Minišatník.cz

vše bez problému, zboží přišlo v pořádku, přesně odpovídalo popisu. Bez žádných nepříjemných překvapení.

S pozdravem Minišatník.cz

Oblečení je moc krásné, v perfektním stavu...opravdu jako nové.

• dostupnost
    • Jediná nevýhoda je, že cena narustá díky poštovnému.

Je možné nakupovat pěkné zboží za rozumné ceny.

Reakce obchodu minisatnik.cz

Dobrý den,jsme rádi,že jste s obchůdkem spokojená.
    Poštovné se snažíme účtovat co nejnižší.Umožňujeme osobní vyzvednutí,kdy je poštovné zdarma.Objednávka nad 1500,-Kč má také poštovné zdarma.U objednávek placených převodem je 2% sleva včetně poštovného.
    S pozdravem Minišatník.cz

Všem vřele doporučuji :) zboží je čisté a krásné

S pozdravem Minišatník.cz

• pěkné skoronové oblečení za přijatelnou cenu

S pozdravem Minišatník.cz

• Prehledne rozdeleni zbozi dle velikosti / veku. Vyhoda zvlaste pro chlapy.
    • Zatim zadne.

Doporucuji, i po prvnim nakupu.

S pozdravem Minišatník.cz

• Pěkné web. stránky - přehledné, snadno se v nich hledá, komunikace a dodání zboží.
    • Žádné sem nenašla.

Prostě perfektní e-shop, takové stránky by mohlo mít víc obchodů s kojeneckým oblečením. Málo kdy se stane, že by je měly rozdělené na chlapecké, dívčí, unisex, tady ano,velice urychlí výběr.

S pozdravem Minišatník.cz

• Libila se mi skvela komunikace obchodu pri objednavce zbozi a dodrzeni dodaci lhuty.
    • O zadnych nevim.

Rozhodne bych se zde nebala nakupovat, zbozi prislo presne takove, jake bylo v popisku na strankach, coz se nedeje vsude a dorucene bylo, kdy melo.
    Urcite obchod zase vyuziju pro nejake nakupy.