• hezké a levné oblečení pro děti

Za mě mohu určitě jen a jen doporučit! Můj první nákup v Minišatníku dopadl na výbornou. Zboží bylo obratem odesláno. Věcičky jsou moc pěkné, vše souhlasilo dle popisu...možná i hezčí než na fotu :- ) Už pravidelně sleduji další nabídky, které mi zasíláte na e-mail. A zvažuji další nákup :- ) Určitě ráda opět v Minišatníku nakoupím!

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím i službami. Velice rádi Vás opět obsloužíme.

• Rychlost, přehlednost
    • Na bundě byly flíčky, nebyly popsány a na fotografii nebyly patrné, vyprat nejdou

Dobrý, spolehlivý

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice rádi Vás opět obsloužíme.
    V případě problému,je důležité v první řadě kontaktovat prodejce. Vždy se dá vše vyřešit ke spokojenosti zákazníka.

S pozdravem Minišatník.cz

Kvalitní zboží za skvělé ceny, opravdu výhodná koupě.

• ok

ok

• Osobní odběr v Brně.
    • Neobjevila jsem.

Doporučuji, paní prodávající a zřejmě též majitelka je příjemná, zboží nachystala úhledně srovnané a čisté, v perfektním stavu. Má v nabídce i spoustu nových věcí, takže se určitě vrátím, 27 věcí na 1600 korun je nádherné.

S pozdravem Minišatník.cz

• - jako jeden z mála nabízí i kojenecké oblečení v nejmenších velikostech (vel. 50)
    • - velmi příznivé ceny
    • - dobrá kvalita zboží
    • - uvítala bych rozšíření nabídky o oblečení pro nedonošené děti (od vel. 44)

- dobrá kvalita za přijatelnou cenu
    - rychlé vyřízení objednávky
    - bezproblémová komunikace

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nabízeným zbožím i službami. Budeme se snažit vyhovět a zřídíme kategorii pro nedonošené děti. Velice rádi Vás opět obsloužíme.

S pozdravem Minišatník.cz

• Možnost nakoupit více druhů zboží na jednom místě.SUPER.
    • Vůbec žádné!

Super obchůdek,vše k dokonalé spokojenosti.Děkuji.

S pozdravem Minišatník.cz

moc hezké zboží, jsem moc spokojená

S pozdravem Minišatník.cz

• pěkné zboží za super cenu a velký výběr oblečení pro malé děti

pěkné zboží, dobré ceny, rychlost dodání, rychlá a dobrá komunikace, flexibilita při řešení změny objednávky, doporučuji

S pozdravem Minišatník.cz

• široký sortiment, skvělá komunikace, přehlednost stránek, skvělé ceny a kvalitní zboží

Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem byla moc spokojená, rychlá dodací doba, krásné zboží, moc děkuji.. je radost zde nakupovat..

• Přehledný e-shop
    • Velký výběr za přijatelné ceny pro každého
    • Dobrá komunikace

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé. Určitě nakoupím zase. Líbí se mi přehledný e-shop, rozdělený na kategorie chlapecké, dívčí a unisex. Dají se tu nakoupit kvalitní a pěkné oblečky za nízké ceny.
    Oceňuji soutěže a výhody pro registrované zákazníky.
    Komunikace s obchodem je příjemná, odbavení objednávky rychlé. Uplatnila jsem i reklamaci, dá-li se to tak nazvat, nepřišel jeden obleček, který mi byl obratem zaslán.
    Vše jsem kupovala z kategorie 1-jako nové a věci vypadají opravdu jako nové. Jen je škoda, jak už tu někdo uváděl, že v popiscích nejsou uvedeny fleky na zboží, což v mém případě je na dvou oblečcích, ale nic hrozného, když je to oblečené, není to vidět. Celkově jsem s obchodem a nákupem spokojená.

S pozdravem Minišatník.cz

• perfektní zboží, cena odpovídá zboží

doporučuji obchod, naprostá spokojenost, perfektní výběr.

S pozdravem Minišatník.cz

• zboží dorazilo v pořádku a rychle.
    • Bohužel, některé velikosti uvedené u zboží neodpovídají.Objednala jsem dvoje punčocháče ve velikosti 68/74 a jedny jsou příliš veliké, velikost bych odhadla na 80/86

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Punčocháčky jsou od jednoho výrobce,originál zabalené-není možné punčocháčky rozbalovat,to by se zákazníkům také nelíbilo.Velikost punčocháčků uvedená výrobcem 68/74 nevíme kde se tedy stala chyba.

• Velký výběr pro všechny
    • za super ceny
    • věci jako nové

obchod jsem objevila náhodou
    super komunikace a dodání
    velký výběr za rozumné ceny

• slušný výběr
    • nízké ceny
    • zboží bylo v poněkud horším stavu než jsem dle popisu očekávala (více seprané)

Reakce obchodu minisatnik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Polovinu zboží jste objednávala v kvalitě 2,3 i 4 - hodnocení kvality je na našem webu popsáno.
    Rádi Vás opět obsloužíme
    S pozdravem Minišatník.cz

• Nemusím nikde jezdit a v pohodlí domova si vyberu zboží pro vnoučata.
    • Prozatím neznám slabiny. Nakupovala jsem 2x.

S pozdravem Minišatník.cz

• přehlednost, velký výběr,kvalitní oblečení za výhodné ceny, výborná komunikace

velký výběr oblečení za výborné ceny, kvalita zboží, určitě doporučuji všem maminkám......

S pozdravem Minišatník.cz

• Kvalitní oblečky za dobré ceny.

Kvalitní oblečky za dobré ceny. Líbí se mi pravdivé uvedení kvality zboží, uvedení rozměrů i materiálu. Oceňuji soutěžní akce a výhody pro registrované členy. Uplatnila jsem i reklamaci, která byla rychle a kladně vyřízena.
    Maximální spokojenost s obchodem.

S pozdravem Minišatník.cz

Objedla jsem si věci na miminko. Jedny dupačky, které jsou otřesné. Dvě trika, která jsou dost použitá a další dvoje dupačky, které použiji. Ale byla jsem dost překvapená. Jak zboží vypadalo. Hanba by mě fackovala tohle někomu darovat natož nabídnout k prodeji. Všude samozřejmě poznámka jako nové...

Reakce obchodu minisatnik.cz

Dobrý den, zboží které paní objednávala nemělo označení jako nové,ale kvalitu 2...není uvedena pravda,což paní po telefonickém rozhovoru uznala. Pokud se zbožím není spokojená může ho samozřejmě vrátit a budou ji vráceny peníze ...5ks oblečků v celkové hodnotě 192,-Kč - víc nemám co dodat.
    Minišatník.cz

• Levné

Vím,že to není vina obchodu,ale přece to tady napíšu měla jsem zboží objednané na dobírku abych nemusela na poštu a kurýr české pošty mě neinformoval kdy přijede a měl tu drzost na mě ani nezazvonit divím se že mi hodil papír do schránky dva dny jsem čekala doma a stejne jsem na tu poštu musela a zbytečně zaplatila dobírku.

Reakce obchodu minisatnik.cz

Dobrý den,děkujeme za Vaše hodnocení...víte,že to není vina obchodu...ale přesto zde hodnotíte DOPRAVCE...bohužel toto ovlivnit opravdu nemůžeme...
    Minišatník.cz