• rozsáhlý sortiment
    • ochotná a milá komunikace
    • flexibilita
    • kamenný obchod

Vážená zákaznice,

děkujeme Vám za objednávku i kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• dobré ceny
    • -

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

Udělala jsem zatím první nákup v tomto obchodě a s věcičkami pro dcerku jsem velmi spokojena. Doručené zboží odpovídá popisu na webu. Paní je komunikativní, obchod rozhodně doporučuji!

• rychlost, kvalita

Ochota, kvalitní zboží, rychlost zaslání

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Kvalitni zbozi a prima ceny

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Velmi dobrá komunikace, ryhlá odpověď, zda zboží je nebo není a nabídka alternativního zboží.

• přijatelné ceny, dostupnost

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Velký vyběr a dobrá komunikace.
    • Nevím o žadné

Byla jsem spokojená

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

S nákupem jsem spokojena.

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• rychlost poslání zboží přes poštomat.

• Perfektní komunikace

Vřele doporučuji!

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Super obchod! Doporučují!

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• výborná komunikace, krátká dodací lhůta

mohu jen doporučit!

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Perfektní komunikace, rychlá dodávka objednaného, zboží odpovídá popisu a fotografii = doporučuji !!

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Rozmanitost zboží, čisté, voňavé, jako nové a vřelá, ochotná prodávající. Dodání obratem.

V obchodě je radost nakupovat, oblečení je krásné, kvalitní, je vidět, že prodávající si hlídá co prodává. Naprostá spokojenost, za mne DOPORUČENÍ pro všechny. Já sama se určitě vrátím.

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

Byla jsem s nákupem a komunikací s prodejnou velmi spokojena rada se na obchod zase obrátím. Doporučují obchod dalším novým zákazníkům.

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Pěnkné zboží, nové i bazárkové, za dobrou cenu
    • Příjemná majitelka a bezproblémová komunikace

• Rozmanitost
    • Zadne

Spokojenost, doporucuji!

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Perfektni a rychla komunikace, ochota

Velmi doporucuji

• komunikace