• dobrá komunikace

Bohužel jsem měla špatnou zkušenost - došlo k záměně zásilek při expedici a bohužel svou zásilku již nedostanu a jinde není k sehnání.
    Jinak by asi byly zkušenosti pozitivní.

Reakce obchodu Mimisvět u červíčků

Děkujeme za Vaše hodnocení, problém jsme s Vámi řešili telefonicky i písemně. Omluvit jsme se Vám omluvili několikrát, chápu, že jste velmi naštvaná a vrácení rozdílu v penězích nepomohlo.
    Hra za 99.-Kč byla odeslána na špatnou adresu,Vám byla zaslána hra za 59.-Kč a další bohužel už nemáme.
    Došlo k omylu a objednávky byly zaměněny, omluvila jsem se Vám telefonicky i písemně při každém emailu....... Červková

• dobrá cena
    • zboží kvalitní
    • dobrá komunikace
    • nevím

objednávala jsem dětskou bundu (bazar), zboží dorazilo dle avizované doby dodání, žádné skryté vady, dobrá cena

Spokojenost, rychlost, osobní jednání.

Bez problémů

• Ochota při změně objednávky

• K produktu nebyl návod a zdá se že nefunguje pořádně. Jedná se o hračku pro dítě k Vánocům a tak není čas na něco jiné.

Zjistěte si předem zda je tam návod na obsluhu a i tak hrozí,že věc nebude funkční.

Reakce obchodu Mimisvět u červíčků

Hezký večer, zboží bylo před odesláním vyzkoušené a bylo v pořádku. Návod na použití máte v popisu výrobku. Nekontaktovali jste nás, že máte s výrobkem problém - výrobek se zapíná zatřesením ..viz návod
    Pokud Vám výrobek nefunguje, máte přeci možnost reklamace .Nevím proč hned hodnotíte negativně a nekontaktujete nás. Věrka

• přehlednos

pěkné zboží,doporučuji ostatním.

Vážená zákaznice,

děkujeme Vám za objednávku i kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• pohodlí nákupu z domu
    • výběr z velkého sortimentu zboží
    • dobrá komunikace s prodejcem
    • neshledala jsem žádné

dobrý nákup produktu ,který jsem potřebovala
    dobrá komunikace s prodejcem

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Výhoda je v tom, že člověk pěkně z domova si zboží vybere a objedná. Hlavně nemusí obejít xobchodů.
    • -Mé rozhodnutí bylo z nouze, protože jsem ho nemohla nikde sehnat, a pěší obcházení je pro mne nemožné.

Já jsem nadmíru spokojená. Konečně jsem objevila vhodný obchod pro kutily a navíc jsem zde sehnala co potřebuji. Co jsem nenašla na netu domluvila jsem si telefonicky.

• cenově dostupné zboží

• spousta výdejních míst

• Nabízí kvalitní zboží

Super nákup, doporučuju:-)

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Nejsem si vědom žádných nedostatku.

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

Super Super a super příjemná komunikace a zboží rychle zasláno a odpovídá jak vypadá na obrázku:)Za mě veliká spokojenost Děkuji

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Všechno na jednom místě.

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Hodně přijatelné ceny za velmi pěkné věcičky....

Můžete být jak nároční tak nenároční a nikdy neodejdete s prázdnou :-). Už jen pro příjemný přístup majitelů...

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Nepříliš přehledné stránky, náročnější vyhledávání zboží.

Vážená zákaznice,

Na vylepšení stránek stále pracujeme .

DOPORUČUJI

S pozdravem za eshop Mimisvět u Červíčků, Věrka

• Vstřícnost a maximální ochota.
    • Nemá:-)))

Vše na 1*