• asi neexistují

• Možnost individuálního střihu
    • Vlastní možnost barevných kombinací
    • České produkty
    • Velmi vysoká kvalita - materiálů i švů
    • Pro někoho možná vyšší cena, ale za násobně vyšší kvalitu

Osobně jsem u nich kupoval kalhoty a jsem spokojen. Bylo mi řečeno, že kdyby mi nesedly velikosti, není problém udělat individuální střih. Vybíral jsem si barvy materiálů, ze kterých jsem ty kalhoty chtěl. Vše, prosím, s původní cenou. Do týdne byly ušité, v takových barvách, jaké jsem zvolil. Kvalita je úplně jinde, vydržely hodně hrubé zacházení, a stále drží. Nikde se nic nepáře, barva jako nová (nežloutne). Materiály jsou pohodlné, velmi pevné. Teď si jdu pro 3/4 kalhoty. Netuším, proč je zde tolik lidí nespokojených. Za mě maximální spokojenost.

Po několika urgencích, ač bylo přislíbeno, objednané zboží nedorazilo.

• Absolutně žádná komunikace

• Vyřizování objednávky (osobní zkušenost) je nepřiměřeně dlouhé.

Doufám, že ostatní mají lepší zkušenosti...

• Firma MHsport se zabývá především výrobou,možná nejsme tak dobří prodavači jako ostatní pře-prodejci zboží na internetu o to však lepší výrobci, prosíme o vaši schovívavost a nežli udělit negativní komentář radeji kontaktujte naši výrobu,určitě vám vyhovíme a jako standart čekejte kvalitu a originalitu vašeho outfitu.
    • s pozdravem váš MHsport
    • Omluváme se nespokojeným zákazníkům,jsme objektivní a přiznáváme z minulosti nekvalitní logistiku expedice zboží.
    • na problému se pracuje.
    • děkujeme za pochopení.

vyrobeno v ČR,podporujte české výrobce podporujete tím sami sebe :)

Nechci být nějak tvrdý,ale zatím my objednávka nedorazila, takže těžko říct jestli vás lze doporučit. Širší sortiment by nebyl na škodu,např. kalhoty ve dvou barevných kombinacích ve všech velikostech.

• Výběr zboží
    • Dodací termín

Spokojenost

Objednala jsem si kalhoty, které dle informací byly skladem. Obchod udává doručení do dvou prac.dnů.Já jsem objednávku provedla před 2 týdny a zboží nedorazilo. Obchodem mi byla objednávka potvrzena ,ale od té doby se neděje nic. Na meily mi obchod neodpovídá.Takže já mám zkušenosti špatné.

• Kvalitní zboží

• Rychlost,spolehlivost.

rychlost a jednání

Zboží jsem objednala, psala maily s dotazy na zboží (zda je na skladě). Nikdo nereagoval. Až jsem zavolala na telefonní číslo, které mimochodem není asi ani moc aktuální tak mi pán řekl, že Doldy již neprodávají a dohodli jsme se na stornu objednávky.
    Cena byla velmi výhodná, ale v podstatě je to jen klamání spotřebitele.

• zboží nedodáno, žádné informace

doufám, že zboží dorazí, bohužel to bude asi až po mojí dovolen, kde jsem chtěla zboží užívat.

Objednal jsem si batoh s dodací lhůtou 3 dny. Po 5 dnech jsem psal e-mail s urgencí ale nikdo deodpověděl. Objednal jsem proto jinde.

• Naprostá nesolidnost a nekomunikace.

Nedoporučuji nákup,zboží objednáno po třech týdnech zboží nepřišlo,po 2 dotazech e-mailem,žádná odpověď,telefony v kontaktu nejsou funkční až u posledního z kontaktů konečně svitla naděje,bohužel po ujištění zaměstnance,že se mi ozve,se tak opět nestalo,proto jsem objednávku stornoval.

• Kvalitní zboží
    • Výborná komunikace
    • O žádných nevím

• nemám žádné zprávy o tom, zda zboží mají na skladě, nebo zda je na cestě, či zda vůbec dorazí....

• snad jen tu prehlednost zbozi
    • nema silne stranky, takze bych snad ani nenazyval obchodem ale vystavkou zbozi

hledejte a nakupujte jinde, tento obchod nefunguje a spolehnout se na nejake vybaveni pred vyletem je pak velkym zklamanim