• Od objednávky 24.2.2016 dodnes nedodali zboží ani nezaslali vysvětlení.

• Špatná komunikace s obchodem při reklamaci.
    • Nedostupný telefon.
    • Neodpovídání na emaily.
    • Nelze se spojit s obchodem a řešit reklamaci.
    • Vrácení peněz bez odpovědí.

Tento obchod nedoporučuji, vyhození peněz.
    Velmi špatná komunikace, spíše žádná, po několikátém volání se ozve majitel a odkáže vás na email na který neodpovídá. Poté se opět telefon odmlčí.
    Zboží nekvalitní třetí jakost z Číny.

• Žádné.
    • Velmi špatná komunikace,ne-li žádná.Již několikrát jsem zboží urgovala,a nic.Ani po měsíci a 5dnech nedorazilo.Žádám o vrácení peněz.

Nedoporučuji.

• -
    • nedostatečná komunikace
    • na MAIL nedorazí přihlašovací údaje, když se zaregistrujete

-zapomněla jsem svůj nick do obchodu, psala jsem tedy na jejich email-neodpověděli,
    -zboží jsem si zakoupila cca před 11dny-ani nevím, zda dorazilo či ne..

• ŽÁDNÉ
    • NĚJAK ZAPOMÍNÁ DODAT OBJEDNANÉ ZBOŽÍ

ŠPATNÉ

• absolutně žádná komunikace

Prodávající ani neví co prodává
    Při reklamaci zboží nulová komunikace

• delší dodací lhůty
    • dodáno něco jiného, než jsem objednal
    • horší komunikace při řešení problému

Dodací lhůta byla avizována až 25 denní, připraveno k vyzvednutí bylo 27.den. Prodejce dodal jiné, pro mě zcela nepoužitelné zboží. Na mailový dotaz, jak je prodejce schopen situaci řešit, prodejce dosud nereagoval, telefonický kontakt je neúspěšný, prodejce je buď nedostupný nebo telefon nezvedá.
    Je tedy otázkou, jak bude jednoduché z prodejce vymáhat zaplacenou kupní cenu a zda nebude jednodušší věc řešit prostřednictvím právního zástupce.
    Každopádně tak jsem si nákup nepředstavoval a proto ostatním ani nedoporučuji.

• Pošle Vám jinou barvu zboží než si objednáte.

• komunikace

• tovar ktory som objednavala bol v ciernej farbe, ja som obdrzala tovar vo farbe bielej(alebo kremovej), prisavky na obale, ktore maju drzat mobil su velmi slabe, mobil sa zosuva, smyka sa, obal je veli nekvalitny.

Reakce obchodu MG shop

zákazník nezvolil jakou chce barvu, proto byla odeslána černá, kterou chce 90% ostatních zákazníků.
    Nezvolit si požadovanou barvu, tím pádem dát na vědomí, že na barvě nejspíš nezáleží a pak poškodit obchod negativním hodnocením je ubohé.
    Ohledně kvality, všude můžete koupit zboží jak kvalitní, tak nekvalitní a my takové zboží alespoň rozlišujeme cenou. Na tento typ telefonu jsou jen nekvalitní pouzdra za pár korun a my jsme jen umožnili zákazníkům jejich nákup.
    Mg shop

• Zasílám e-mail, který si mi dovolil zaslat tento obchod po tom, co jsem objednal zboží,
    které nepřišlo, následně ho telefonicky bezvýsledně kontaktoval a 2x se nedovolal.
    Nepřišel ani žádný e-mail, na který se odvolávají. Takovou drzost v komunikaci jsem nikdy nezažil a to opomíjím to, že mi pašák tyká a uráží mne. Profesionalita obchodníka se nějak vytratila.
    Je to pro mne nejhorší zkušenost s nákupem po netu a výslovně nedoporučuji!!!

Odpovědět na email neumíš a ohodnotit negativně obchod ano? Proč jsi neodepsal, jestli ten telefon chceš, nebo ne?
    Nechápu tu tupost lidí jako jsi ty! Ty si vůbec neuvědomuješ, jak jsi náš obchod poškodil! A hlavně neprávem!
    Psal jsem email, jestli chceš opravdu tu sračku, co jsis objednal, nebo nějaký jiný a nejsi schopný napsat ani polib mě prdel.

Reakce obchodu MG shop

No to si děláte srandu ANONYME!

Vytváření účelových objednávek k poškozování obchodu je důkazem hanebnosti a nevyzrálosti!

Myslím že není potřeba jakkoli tato tvrzení recenzenta vyvracet, naši zákazníci vědí své...

S pozdravem MG shop

• Objednané zboží za 11 dnů zatím nedorazilo.

Objednávka nebyla vyřízena.

Reakce obchodu MG shop

vůbec nechápu potřebu některých lidí neprávem poškozovat reputaci obchodů.
    Dostupnost objednaného zboží recenzentem je 10-14 dnů, což neznamená, že zboží dorazí za 10 dnů, ale v rozmezí 10-14 dnů.
    Je pravdou, že stíháme dodání i dříve a někdy nastanou problémy, kdy to bohužel nestihneme. Ale tady podle mě proběhlo vše z naší strany korektně.

Paní si zboží objednala 7.5.2014, my jsme jej odeslali 16.5.2014 zvoleným způsobem dopravy cenným balíkem na dobírku se sledovacím číslem BX0489757435X, které jsme kupující poskytli emailem.

Z takových zákazníků je mi vždy smutno, bohužel ...

Martin Gärtner - Mg shop