• absolutně žádná komunikace

Prodávající ani neví co prodává
    Při reklamaci zboží nulová komunikace

• Komunikatyvost

• delší dodací lhůty
    • dodáno něco jiného, než jsem objednal
    • horší komunikace při řešení problému

Dodací lhůta byla avizována až 25 denní, připraveno k vyzvednutí bylo 27.den. Prodejce dodal jiné, pro mě zcela nepoužitelné zboží. Na mailový dotaz, jak je prodejce schopen situaci řešit, prodejce dosud nereagoval, telefonický kontakt je neúspěšný, prodejce je buď nedostupný nebo telefon nezvedá.
    Je tedy otázkou, jak bude jednoduché z prodejce vymáhat zaplacenou kupní cenu a zda nebude jednodušší věc řešit prostřednictvím právního zástupce.
    Každopádně tak jsem si nákup nepředstavoval a proto ostatním ani nedoporučuji.

Byla jsem spokojená, rychle prodávající reagoval na mé dotazy, snažili se mi vyhovět a poradit.

• bohatý sortiment

Rychlé dodání, bohatý sortiment

• Zboží které nelze zakoupit v kamenných obchodech.
    • Nevím. Vše OK.

OK. Jahol.

• dobrá komunikace

Byl to jediný obchod, kde měli zboží, které jsem chtěla na poslední chvíli před Vánoci objednat.
    Aby zboží dorazilo včas, poslali mi ho přes kurýra IN-TIME, namísto ČP.
    Určitě doporučuji.

• Pošle Vám jinou barvu zboží než si objednáte.

• Zajímavý obchod nabízející celkem zajímavé telefony, vzhledově asi každý pozná, které modely připomínají :-)
    • Občas trochu nepřehledné, kdy je k prodeji pouze jedna barva a v popisu je napsáno více barevných variant, které si bohužel nelze hodit do košíku.
    • Naopak zboží přišlo velmi rychlé od objednávky a přišlo kompletní vč. správně dodané barvy.
    • Zboží odpovídá nejspíš ceně, kvalita zpracování je slušná, co se týká systému a některých funkcí celkem zaostává.
    • U mého zakoupeného výrobku chyběla notifikační ikona, nepodsvícená tlačítka, čeština rozhodně není kompletní.

Telefony jsou velmi podobné vlajkovým lodím známých značek. Každý rozumný člověk pochopí jaký je vlastně účel těchto telefonů a proto také toto zboží koupí:-)
    Kvalita je již na posouzení každého. Dnes je možné sehnat značkové telefony do 4500 Kč a nejspíše toho nabízí více, hlavně co se týká systému, nastavení, kompletní češtiny a také softwarové podpory a updatů od výrobce.
    Je to spíše určené pro lidi, kteří miluji design vlajkových lodí, ale nechtějí utrácet spousty tisíc za značku. Jeden telefon jsem zakoupil do 3000 Kč a žádná hitparáda to není, pro osobu které je určen dostačující. Rozhodně telefony nedoporučuji hnidopíchům a lidem, kteří jsou zvyklí na značkové telefony. Nevýhodou jsou drobnosti, např. nekompletní čeština, celkem osekaný systém nastavení (na druhou stranu čistý android), žádná softwarová podpora a updaty, slabší foťák a slabší výdrž baterie kvůli špatné optimalizaci systému.
    Pokud jste nenároční, píšete smsky, voláte, používáte online appky jako viber, whatsapp, icq, skype, facebook, sledujete internet, videa, youtube, fotíte atd. postačí. Pokud si rádí hrajete a očekáváte váce funkcí a trochu propracovaný android neosloví vás to

• Dobrá komunikace,ochota
    • Neznám žádné

Vynikající obchod

• V pátek sem objednal zaplatil přes PayU,bohužel zboží už nebylo v mé požadované barvě.Pan majitel mě kontaktoval přes e-mail a dal na výběr jiné barvy,vybral jsem si a potvrdil objednávku a zboží v pondělí dorazilo.Rychlost+super ceny.
    • Nemám nic proti

Objednal jsem,zaplatil jsem a zboží přišlo.A co nejvíce oceňuji je okamžité info ze strany mg-schopu o objednání a provedené platbě to některé e-schopy moc dobře neumějí.Chválím

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Doporučuji, abyste přikládali řádný daňový doklad. V balíčku byl jen detail objednávky.

Reakce obchodu MG shop

na dokladu je uvedeno vše, jak má být. Kdo koupil co, za kolik a od koho. Jen nám to systém e-shopu tiskne s názvem "detail objednávky".
    Hezký den Gartner - MG shop

• ceny,a zboží které jinde neseženete
    • žadne

všem doporučuji

• Koupě telefonu a dodání proběhlo v pořádku
    • Pozáruční oprava displeje, kdy nám byl dodaný "opravený" ovšem opět s prasklým displejem a to vše od 19.10. bez návrhu řešení.

Zaplatili jsme za nový displej a jeho výměnu a dostali jsme zpět telefon opět s prasklým displejem

• komunikace

• Bez starosti
    • Dlouhá dodací lhůta.

Dobrý.

• Všechno v nejlepším pořádku

• tovar ktory som objednavala bol v ciernej farbe, ja som obdrzala tovar vo farbe bielej(alebo kremovej), prisavky na obale, ktore maju drzat mobil su velmi slabe, mobil sa zosuva, smyka sa, obal je veli nekvalitny.

Reakce obchodu MG shop

zákazník nezvolil jakou chce barvu, proto byla odeslána černá, kterou chce 90% ostatních zákazníků.
    Nezvolit si požadovanou barvu, tím pádem dát na vědomí, že na barvě nejspíš nezáleží a pak poškodit obchod negativním hodnocením je ubohé.
    Ohledně kvality, všude můžete koupit zboží jak kvalitní, tak nekvalitní a my takové zboží alespoň rozlišujeme cenou. Na tento typ telefonu jsou jen nekvalitní pouzdra za pár korun a my jsme jen umožnili zákazníkům jejich nákup.
    Mg shop

v denšní době ocenuji rychlost vyřízení :-)