• Nemají věci skutečně skladem

• Ponúkate tovar ktorý nemáte na sklade

Nech sa skôr informujú či je tovar na sklade,alebo vy by ste mali mat v ponuke len to čo momentálne máte na sklade.

• Tovar, ktory som si chcel objednat bol dočasne nedostupny. Po komunikacii s obchodom mi oznamili, ze tento tovar dostanu do konca februara, tak som ho objednal. Objednavku mi potvrdili, ale objednavku nevybavili. Po telefonickej urgancii som dostal info, ze mi ani nevedia povedat kedy tento tovar dostanu.

• Veľký vyber tovaru
    • Nespoľahlivosť, slabá komunikácia zo strany obchodu

Objednávku som uskutočňovala týžden pred Vianocami. Po objednaní mi síce pán volal. Jeden tovar mali na sklade, druhý nie. Dohodli sme sa, ze jeden tovar mi pripraví a druhý si prevezmem po sviatkoch. Potom sa už nikto neozýval a nevedela som sa ani dovolať. Napokon som sa vybrala na pobočku. Tam sme sa cez kolegu dohodli, ze tovar si možem príst vyzdvihnúť na druhý deň. Na druhý den tovar nebol pripravený. Napokon sme sa dohodli na prevzatí oboch tovarov po Novom roku. Už ubehla väčšina januára a nikto sa mi neozval. Obchod nepovažujem za spoľahlivý.

Reakce obchodu Meraj.sk

Velmi ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu, ktora vznikla v predvianocnom obdobi. Zial problem nastal aj na strane dodavela, ked sa mu tovar tiez vypredal a Vasu objednavku sme nevedeli v danom case vybavit.

• Dobrý den

Neodporucam nakup cez tento obchod, tovat dorazil po niekolkých urgenciach a nebol to tovar ktorý som si objednal

Objednavka č. 201601956

objednal som si tovar Moultire M880i Black a dosiel mi slabsi model M880, ktorý budem reklamovat a žiadat tovar ,ktorý som si objednal.

Verim, že tato chyba sa už nebude opakovat a nebola umyslena.

Tovar zasielam na reklamaciu cez predajcu .

• dodacia doba 5 dní na web stránke,
    • v skutočnosti 4-6 týždňov

• Obchod neudava aktualne informacie o dostupnosti tovaru.
    • Nekomunikuje so zakaznikom, na stav objednavky som sa musela pytat po 10 dnoch od objednanie.
    • Objednavka bola zrusena kedze tovar nezohnali u dodavatela.
    • Predali rozbalený produkt.

• meraj kúpil tovar od IBO a ani si nedal námahu, aby strhol nálepku, len to jednoducho prebalil

sú rýchli, komunikatívni,držia lehoty a ceny

• U zboží bylo uvedeno, že je skladem a už čekám více než dva týdny a nic.

• Dobre ceny
    • Dodacia lehota . Komunikacia

Tyzden som cakal na tovar ktory maju skladom .. vobec ma neinformovali ze to bude tak dlho trvat . slaba komunikacia .Neodporucam nakupovat v tomto obchode

Reakce obchodu Meraj.sk

Dobry den obj. bola prijata 7.6 odoslana 10.6. Ospravedlnujeme sa za mierne omeskorenie suvisiace s nutnostou doobjednania tovaru kedze sa vypredal.

• Slaba komunikacia a neschopnost dodat objednany tovar.

nekupovat

• Žiadne výhody som nepostrehol.
    • Obchod na internetovej stránke ponúka tovar, ktorý nevie zabezpečiť.

Informácie na internete sú neaktuálne.

• široký sortiment
    • nabízíte v češtině a poté fakturujete v eurech , neoznamujete převzetí zboží do přepravy, po dlouhé době a po mém dotazu na dodávku je informace že se zboží ztratilo dost nepravděpodobná, spíš budí dojem že nabízíte zboží které nemáte skladem a musíte čekat na dodání, uvešdl jsem při objednání že na zb. spěchám, nyní ho již vlastně nepotřebuji, nebude li dodáno v příštím týdnu,ruším objednávku?

rozporuplné pocity z přístupu k zákazníku