Děkuji za promptní vyřízení, stihli jsme to na dovolenou s plavkami a vše funguje jak má!

Velmi dobré zkušenosti.

• Rychlé doručení

vše proběhlo v pořádku, dodání zboží rychlé a bezproblémové

Uvítala bych možnost osobního vyzvednutí zboží ve městě, kde má obchod sídlo.

Podle recenzí jsem objednala o číslo větší velikost než dcera nosí a plavky sedly perfektně. Za nás naprostá spokojenost.

• Velký výběr, rychlé dodání.

Má první zkušenost.
    Obchod není ničím výjimečným, nezklame.

• Spolehlivost
    • Dobrá komunikace

Zboží bylo doručeno bez problémů, rychle a zboží dorazilo vpořádku .....
    Obchod doporučuji.

Rychlé dodání, možnost zaslání do Alzaboxu.

• Rychlé doručení
    • Zboží je krásně zabaleno a v pořádku
    • Dobrá komunikace obchodu
    • Doručení přes zásilkovou by mohlo být levnější (zvláště při osobním vyzvednutí bez dobírky).

Velmi dobré zkušenosti.

• Velký výběr zboží
    • Přijatelné ceny

Sháněla jsem menstruační plavky pro dceru, což v sezóně je problém. Tady měli v požadované velikosti i střihu a za přijatelnou cenu. Plavky naštěstí sedí. Velmi rychlé dodání.

Doporučuji, rychlost dodání, vše perfektně zabalené.

• Vše v pohodě, rychle dodané
    • Nevím

Zatím bezva

• Rychlé vyřízení a dodání
    • Velký výběr
    • Kvalita

Vše v pořádku, spokojenost, doporučuji !

• Dobrá komunikace, zapomněla jsem napsat číslo domu do adresy, napsali mi zprávu i email,tak jsem mohla údaj hned doplnit.

Rychlá dodávka zboží,už za dva dny.

Rychlost dodání.Jediný obchod, který tento produkt nabízel.

• Cena dobrá ale...

Objednávala jsem velmi narychlo. Dcera dostala svou druhou menstruaci v životě po 23 dnech a jelikož by se na dovolené nevykoupala, slíbila jsem jí pořídit menstruační plavky. Vědoma si toho, že si lidé v tuhle dobu vybírají dovolenou, jsem si zkontrolovala hlavní stránku eshopu i FB a vzhledem k tomu, že v eshopu uvádí, že odesílají do 24hod., jsem objednala větší velikost s tím, že kdyžtak budou starší dceři a stihnu objednat i velikost menší. Když se 4 dny nic nedělo, tak jsem začala zjišťovat, co se děje. Telefon nebrali, na mail, kde jsem vylíčila, v jaké jsem situaci, odpověď, že toho mají hodně a že to odešlou příští týden a že pokud nebudou sedět, další objednávku od odjezdu nestihnu. Druhý den přišla zpráva od eshopu, že je zásilka na cestě, ovšem další týden se nic nedělo, zpráva ze Zásilkovny žádná, tak jsem objednávku zrušila. Peníze mi vrátili obratem, ale pachuť zůstává. Paní mi napsala dva dlouhé vysvětlující a omluvné maily, ale přestože jsem jí psala, že by bylo fajn, aby o jejich problémech věděli klienti dopředu (stačí krátká věta na eshop a FB), že bych si tím ušetřila nervy a rovnou objednala jinde, tak mi vysvětlovala, že se to netýká všech klientů a dodnes nikde ani čárka. To nepochopím, spokojenost klientů by měla být na prvním místě, protože nespokojení jako já už zde nenakoupí, i když je cena poloviční, než u konkurence. Kdybych si přečetla, že se objednávka může opozdit, tak bych plavky objednala jinde a menstruační kalhotky objednala zde, protože na ty jsem nepospíchala.

Reakce obchodu Menstruační kalíšek

velmi nás nastalá situace mrzí, několikrát jsme se omluvily a peníze obratem vrátily, vzhledem k situaci bohužel jiné řešení nebylo.
    Za 10 let provozu se nám nic podobného nestalo, není to žádná omluva a velice nás nastalá situace mrzí, pochopení od zákazníků nečekáme, chyba je na naší straně.
    Řešily jsme technické problémy, situace se netýkala všech zákazníků. O problémech které nastanou dopředu nevíme a tedy nemůžeme dopředu zákazníky informovat (jak zmiňujete).
    Jednalo se o chvilkovou situaci, zboží již odesíláme jako obvykle během 24h.

menstruacni-kalisek.cz

• Zboží doručeno až za dva týdny bez zprávy o odeslání.

Reakce obchodu Menstruační kalíšek

Bohužel jsme byli nuceni řešit nenadále nastalé technické problémy což zpozdilo doručení některých objednávek.
    Situace je již vyřešena a objednávky jsou odesílány standardně do 24h.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace.
    menstruacni-kalisek.cz