• Málo informací o stavu objednávky od prodejce, kam jsem si nakonec volala sama, v jakém stavu vůbec moje objednávka je. Původně mi měla dorazit po 14 dnech, i když tam píšou dodání do 7 dnů a nakonec mi volali, že zboží není na skladě a oddálí se to o další týden. Nevím, co si mám o tom všem myslet a zda zboží vůbec dorazí.

• Široký sortiment, příznivé ceny
    • Zboží nabízené "skladem" skladem není, chybí jistota, že se zákazník zboží dočká.

Objednala jsem dvě položky, které byly dle eshopu skladem, přišel mi mail, že budou obratem expedovat. Po několika dnech jsem se se v eshopu informovala, kdy zboží dorazí a dozvěděla jsem se, že jedna položka není skladem a druhá je rozbitá. Ani po více jak třech týdnech e-shop neměl zboží k dispozici. Objednávku jsem zrušila a objednala na prověřeném eshopu. Komunikace jakž takž funguje, telefonistky jsou milé, ale označení výrobku "skladem", i když skladem není, je dle mého názoru klamavá konkurenční výhoda.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nízká cena, ale za jakou cenu???
    • objednala jsem autosedačku 30.3., bylo mi slíbeno dodání do poloviny dubna, byť na stránkách mají do týdne. 18.4. jsem se dotazovala, slíbili, že zboží ten týden dodají, dodnes zboží nedodali, tak jsem objednávku zrušila.

Nedoporučuji, nedodržují termíny, sliby a odpověď, že vyřizují objednávky staršího data spíše budí velkou nedůvěru... Jak dlouho ti chudáci již čekají???

Reakce obchodu Megashop-Praha.cz

Dobrý den. Paní si objednala autosedačku Cybex u které bylo uvedeno dodání do měsíce. Nebyly skladem v celé ČR ! Již jsme Vám také volali, že zboží dorazilo do Česka a můžeme obratem odeslat. Vy jste byla proti, že si ji objednáte jinde. Do dnes ji nemáte doma a věnujete se raději negativním věcem. Děkujeme za každý názor

• Nabízí zboží,které vůbec nemá

Strávila jsem dost času výběrem kočárku a nakonec na mou objednávku obchod odpověděl,že kočárek nemá...

• Zboží nekvalitní
    • Zboží poškozené
    • Zboží velmi špatně zabalené
    • Špatná (žádná) komunikace, telefon uveřejněný na webových stránkách nikdo nebere (ani po opakovaném volání)

Reklamovaný díl (rošt) přišel opět poškozený, navíc nepatřil k zakoupené postýlce. Původní díl jsem si nakonec opravil sám.
    Byl to můj první a poslední nákup zde. NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu Megashop-Praha.cz

Vážený zákazníku, moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Špatná komunikace ze strany e-shopu.Kdyby nepřišel e-mai od PPL tak ani nevím že zasilka byla vyexpedována. Delší dodací lhůta cca dva tydny a zboží prý bylo skladem. zboží nakonec přišlo z jiného e-shopu.U objednaneho zboží byl dárek zdarma měl to být kapsář a dárek nedorazil coz mi moc netrápi důležité že dorazilo objednané zboží.za co davam plus jsou nízké ceny

Reakce obchodu Megashop-Praha.cz

Dobrý den. Paní byla odeslána sedačka šestý pracovní den a hned další den byla doručena PPLkem. Spíše jde o to, že paní objednávala sedačku na poslední chvíli, kdy ji prcek vyrostl z malé sedačky. Ale, ano, mohli jsme odeslat dříve, ale informovali jsme zákazníka, že bylo toho před Vánocemi opravdu hodně a že bude menší zpoždění.

• Žádné
    • Dodává poškozené zboží a nekomunikuje o možnosti reklamace

Nedoporučuji

• Doba dodání
    • Nemožnost platit kartou
    • I když je tam napsané že je zboží na skladě tak není, musíte hodně dlouho čekat

Tento obchod nikomu nedoporučuji, nejhorší zkušenost, mizerná dodací doba, i když je u zboží napsané že je na skladě, tak není a musel jsem na něj hodně dlouho čekat. V obchodě není možné platit kartou. Lidi jsou tam VELMI neochotní a nepříjemní. Jejich stránky jsou pomalé a nepřehledné. Nejhorší e-shop, ve kterém jsem kdy nakupoval.

• Velký výběr
    • nulová komunikace se zákazníkem.

ale ale

• nabizi zbozi, ktere nema vubec k dispozici, na eshopu maji uvedeno ze zbozo je skladem

• Levnej
    • Dlouhá dodací doba,komunikace,nemožnost zjištění doby dodání zboží

Ceny dobré s velkou dodací dobou doporučuji pouze těm co si mohou počkat a nedoporučuji kupovat to co není skladem nemusí se to dostat nám se to stalo při první objednávce

Nevím, proč jsem si vybral zrovna tento obchod, asi proto, že požadované zboží (dětskou autosedačku) nabízel skladem. Ovšem když doručení trvá už 12 dnů, tak nevím...

• špatná komunikace a dlouhá čekací doba na dodání

Zboží jsem objednala ve čtvrtek a došlo až za týden. Kdybych si nevolala tak ani nevím kdy by dorazilo. Navíc zboží vyprodaly a ani neposlaly email že zboží není na skladě a že dodání bude trvat delší dobu. V emailu vám jen pošlou že balík odesílají ale žádné číslo zásilky takže nemáte šanci ani zboží dohledat. Zboží co jsme si objednaly je ale kvalitní a to co sme chtěly

• Špatná komunikace, nemají zájem o prodej.