Zboží došlo rychle

• Peníze strženy okamžitě a zakoupená věc došla za týden po velkém urgování, že pokud nedorazí odstupuji od smlouvy.

Reakce obchodu megadarky.cz

objednávka nám zapadla v systému a pak jsem si špatně rozuměl s kolegou a oba jsme měli za to, že Vaší urgenci řeší ten druhý. Zásilka tak byla bohužel odeslána s několikadenním zpožděním.

Omlouváme se.

Paráda!!!

• Žádná.
    • Druhý den po objednání mělo být zboží doručeno. Jinak bych neobjednavala. Bohužel zpráva o doručení na zasilkovnu přišla až třetí den, kdy už bylo pozdě. Stejné zkušenosti má i známá, které zboží ani nedorazilo.

Reakce obchodu megadarky.cz

omlouváme se za jednodenní zpoždění doručení zásilky.
    Většinu zásilek skutečně zvládáme doručovat následující pracovní den.

tým Megadárky.cz

dobrá práca, rýchle doručenie.

• Rychlost,zboží odpovídá nabídce.
  • K 11.7.22 byla potvrzena objednávka. K dnešnímu dni zboží nedorazilo. Na dotazy nikdo nereaguje.

Reakce obchodu megadarky.cz

objednávka se nám chybně propsala do systému a ten ji posléze automaticky zrušil. Všimli jsme si toho bohužel až po Vaší negativní recenzi zde na heuréce.

Omlouváme se za komplikaci.

tým Megadárky.cz

• PŘI PRVNÍM OBJEDNÁNÍ JSEM NEDOSTAL ŽÁDNÉ VYROZUMĚNÍ O PŘIJETÍ OJEDNÁVKY. AŽ JSEM OBNJEDNAL ZBOŽÍ ZNOVU, BYLA MI DORUČENA ZÁSILKA Z PRVNÍHO OBJEDNÁNÍ. DRUHOU OBJEDNÁVKU ( STEJNÉHO ZBOŽÍ) JSEM BYL NUCEN STORNOVAT. TO PROBĚHLO BEZ PROBLÉMŮ.

NEBÝT VÝŠE NAPSANÉHO SKUTKU, SPOLUPRÁCE DOBRÁ

• JEŠTĚ ZBOŽÍ NEMÁM, NEMOHU HODNOTIT OBCHOD ANI ZBOŽÍ

• Dárkový půllitr má jen 400ml.

• Precizně zabaleno.
    • Komunikace obchodu v pořádku.

Garantované do dodání do dvou dnů se nevyplnilo. Obj. v úterý, doručeno v pondělí.

Nemohu hodnotit produkty - kupováno jako dárky.

Reakce obchodu megadarky.cz

zásilku jsme podle záznamu odeslali následující den po objednání. Dopravce nám ale zásilku následně vrátil pro její poškození (chladící půllitr praskl a unikla tekutina). Odesílali jsme proto náhradní zásilku a proto došlo k prodlení s doručením.

Omlouváme se za komplikace.

tým Megadárky.cz

Objednáno v polovině prosince, stále žádný produkt a ani informace o objednávce v půlce ledna.

Reakce obchodu megadarky.cz

zásilka se nám po svátcích vrátila jako nevyzvednutá.
    Pokud ji chcete znovu odeslat, dejte nám, prosím, vědět na email [email protected]

Hezký den,
    tým Megadárky.cz

Po týdnu od obědnání bez reakce sem psal na web odpověděli že se to seklo v systému...a predaji dopravci.. Nic 2 pracovni dny a nic... 12 dni od zaplacení myslel že to dorazi do vánoc... Za 12 dni to dorazí z asie ale z Prahy neni možné...V dnešní době je to nepřijatelné tak to dlouho čekat.

Reakce obchodu megadarky.cz

omlouváme se za komplikaci s objednávkou. Objednávka se nám skutečně v systému automaticky nespárovala s platbou, čehož jsme si bohužel všimli až po Vašem upozornění.

Zásilku jsme předali dopravci následující pracovní den (Vaše upozornění přišlo dopoledne, svozový vůz u nás ten den již byl).

Zásilku má od té chvíle v přepravě Zásilkovna, té se v tomto předvánočním týdnu bohužel o den prodlužuje doručení.

Zásilka by k Vám měla ale do Vánoc určitě dorazit.

Krásné Vánoce,
    tým Megadárky.cz

• Objednávka byla přijatá, zboží nebylo doručeni, ani se nikdo neozval v jakém stavu se nachází, hlavně, zě chtějí hodnocení. Zatím - 10.

Reakce obchodu megadarky.cz

objednané zboží bylo označeno jako "na objednávku", v takovém případě je třeba počítat s trochu delší dobou dodání než u skladových položek.
    Zboží jsme odesílali ihned po jeho naskladnění, zásilka již byla v pořádku převzata. Nedoporučení nás mrzí.

Krásné vánoce,

• blizko dostupna

vyhoda

Zbozi nemam,po 11 dnech mi na muj dotaz sdelili,ze bude buhvi kdy. Jinak aktivitu nevyvijeli sami zadnou. Komunikace tedy nulova.

Reakce obchodu megadarky.cz

objednané zboží bylo označené jako "na objednávku". Ihned po jeho naskladnění jsme ho odeslali.
    Včera již bylo na cestě na Vámi vybranou pobočku Zásilkovny.

Hezký den,
    tým Megadárky.cz

• Hlídáček zafungoval, zboží jsem objednal, obraten mi bez zbytečných keců (tím myslím takově ty e-maily s mizivou informační hodnotou typu "předali jsme zásilku přepravci", "přijali jsme data o zásilce", "převzali jsme zboží do přepravy", "přendali jsme to zprava doleva", "čekáme až zahřmí" aj.) došlo.

• komunikace, supr servis

Naprostá spokojenost. Jedna položka z objednávky nebyla na skladě, pan mě obratem kontaktoval a domluvili jsme se na posunutí datu doručení, aby vše přišlo v jednom balíku. Vše jsme v klidu vyřešili a o týden později zboží přišlo, vše bylo v pořádku.

• Myslím že mají slušné ceny .
    • Odešlete objednávku a nic se neděje. Není možné sledovat stav ani nic co by člověku dalo jistoto že to jako dárek přijde .... Nevím zda si příště nepřiplatím. Až když jsem psal zprávy a recenze na facebook se vše po dvou dnech pohnulo .... Nepotřebuji to do druhého dne ale je dobré vědět v jakém stavu je objednávka !!! Tady můžete jen čekat ...

Kdyby mě někdo napsal kdy to cca přijde tak je vše v pořádku ale tady obchod do urgencí zákazníka mlčí :-((((