Velmi rychlé vyřízení a doručení, za mě spokojenost.

• Vše bez problémů.

Rychlé jednání, dobrá cena, vše bez problémů.

• Zboží přišlo v pořádku a rychle.

Vždy rychle vyřízená objednávka. Když naaahodou vznikne problém, tak je hned vyřešený. Super komunikace. Objednávám zde pravidelně.

Velice dobrá zkušenost. Děkuji

Vše OK.

• kvalitní,účinné preparáty ,možnost zásilkovny

• rychlé doručení

• Do 1 týždňa od objednania doručené .

• vstřícná komunikace

• Produkty
    • Dlouhá čekací doba
    • Předraženo- cena primo od dovozce o 50% nižší!
    • Eshop neodpovídá na email

Reakce obchodu Medicatus.cz

Dobrý den, je nám líto, že se o Vaší nespokojenosti dozvídáme až zde na Heuréce. Dovolím si reagovat, velmi poškozuje náš obchod a nechtěla bych, aby se čtenáři domnívali, že se jedná v naší práci o pravidlo. Hodnocení zákazníků na našem e-shopu vykazuje vysokou spokojenost a dobré jméno si budujeme už 8 let. Zde na Heuréce se setkáváme v poslední době s hodnocením, která jsou pouze negativní. Domnívám se, že se jedná o jev, který je spojený s domnělou anonymitou pisatele. Mezitím nám na e-shop přicházejí desítky pozitivních reakcí pod jmény našich zákazníků, viz zde: http://www.medicatus.cz/hodnoceni-obchodu/ Sděluji Vám i všem čtenářům, že Vaše recenze neodpovídá realitě a týká se jediného výrobku. Dlouhá čekací lhůta ve Vaší zásilce nenastala, balíček byl odeslán do 3 dnů od objednávky. Na e-maily odpovídáme, pokud je obdržíme, jsme denně na chatu a na telefonu. Naše cena u tohoto výrobku není vyšší o 50%. Dovozce, který tento jediný výrobek dováží, není plátcem DPH a neprovozuje internetový obchod, nemá tedy náklady spojené s dopravou a NEÚČTUJE tedy DPH 21% , neboť není plátcem DPH. Je to důsledek nerovnosti v daňovém systému a pro nás trest za úspěšnost, protože jsme se stali povinně plátci DPH při určitých obratech. Samozřejmě, můžete výrobek objednat u něj, je to Vaše volba, a pokud odeberete 10 kusů, budete mít výhodnější cenu, ale pravděpodobně budete muset počítat s jinou cenou dopravného, s jinou rychlostí dodávky (dovozce nemá smluvní vztah s Českou poštou) a nevím, do jaké míry je možné uplatnit pravidla pro internetové obchody, jako je odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě do 14 dnů atd. Opravdu nás v tomto případě nemrzí, pokud u nás již nenakoupíte, ale prosíme Vás, pokud máte nějaké potíže, zavolejte nám, napište, nebo cokoliv, abychom Vám mohli vyhovět, případně objednávku také zrušit, pokud se rozhodnete objednat jinde, ale prosím, nepišme si přes veřejná hodnocení, je to smutné a nekorektní. Přeji Vám pěkné dny, spokojenost a více lásky! Martina Tomanová, majitelka a zakladatelka obchodu

• rychlost dodání
    • Jednu, menší, z mnou objednaných oveček, mi obchod zaměnil za jinou, protože asi zjistili, že tu, co jsem si objednala, už nemají - v této chvíli už totiž stránka s ovečkou, kterou mi zaměnili, neexistuje.

Obchod bych doporučila jen na půl, protože mi byla doručena jen jedna z mnou objednaných oveček.

Reakce obchodu Medicatus.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale ovečka měla stejnou cenu, stejnou barvu, stejnou velikost, stejný kožíšek, stejný čumáček, jen kopýtka byla jemně růžová na rozdíl od původních jemně okrově žlutých. Velmi se Vám ještě jednou omlouváme a chápeme Vaši nespokojenost. Krásné dny.

Rychlost dodání, kvalitní zboží.

objednávám opakovaně, spolehlivost, příznivé ceny

• ochota

rychlé dodání

Objednáno 7.8.2018, 13.8 jsem obdržela email, že moje objednávka se právě vyřizuje, ale dále se neděje nic, objednávka stále nedorazila a komunikace nulová.

Reakce obchodu Medicatus.cz

Dobrý den paní Jano, je nám líto, že nejste spokojena, ale všechny objednávky pečlivě vyřizujeme, telefony bereme a na e-maily samozřejmě odpovídáme. Bohužel se o problému dozvídáme až v této recenzi. Můžete nám dát vědět Vaše jméno, číslo objednávky, nebo cokoliv, čím bychom mohli Vaši objednávku identifikovat a zjistit, co se s ní stalo? Balík se také mohl ztratit, rozbít nebo mohl nastat nějaký zádrhel. Mockrát Vám děkujeme za zprávu na e-mail: [email protected] a věříme, že objednávku dořešíme k Vaší spokojenosti.

Nakup z domova

• Přírodní produkty
    • Výhodné ceny
    • Široký výběr
    • Dodání zboží trvalo delší dobu