• není žádná výhoda
    • nekomunikace

Obchod rozhodně nedoporučuji. Objednala jsem zboží skladem, po 14 dnech jsem psala mail, kdy zboží dorazí. Žádná odpověď, další týden jsem psala mail ať objednávku zruší, že jsem objednala jinde a měla doma do druhého dne. Za týden mi přišla zpráva, že balíček je na cestě. Absolutně nikdo nekomunikuje, nedovedu si představit řešit vrácení peněz a nebo reklamaci. Nespolehlivý obchod paní Tomanová. A to koukám, že nejsem jediná.

Rozhodně tyto stránky nedoporučuji. Objednala jsem zboží skladem, které nakonec skladem nebylo. Jsou to skoro dva měsice a nemám ani zboží, ani vrácené peníze o které jsem několikrát psala!
    Komunikce na bodu mrazu. Rozhodně nedoporučuji!

• velmi špatná komunikace

Objednáno zboží prezentované jako skladem, uhrazeno obratem, ale skladem nebylo. posláno až po dotazu a urgenci se zdůvodněním, že čekali na potvrzení již objednaného. Po odstoupení od koupě nebyly peníze vráceny zákonné lhůtě 14 dnů , ale opět až po upomenutí a urgenci. Obchod nedoporučuji. Velmi špatná komunikace.

Reakce obchodu Medicatus.cz

Dobrý den, jsme obchod s desetiletou tradicí a velmi nás mrzí, že v množství spokojených zákazníků se najde někdo nespokojený. Na naši obranu však musím uvést, že komunikace s paní byla zmatečná a emocionální. Zboží skladem v den objednávky paní bylo. Platba od paní zákaznice však došla pozdě, tudíž jsme ji opravdu zaznamenali později. Potvrdili jsme a pak jsme zboží připravili k expedici. Paní mezitím objednávku zrušila, takže jsme její peníze dle našich obchodních podmínek odeslali na její účet zpět - hned v náš první pracovní den v novém roce 2020. V den zveřejnění poškozujících zpráv této paní byly již peníze na jejím účtu. Recenze této paní nás mrzí a poškozuje, nicméně svou práci odvádíme dobře, stojíme si za ní, a budeme v ní dále pokračovat. Děkuji za pochopení. Martina Tomanová, majitelka obchodu

• Super

Velký sortiment

Zboží vždy dostanu včas a vše co objednám.Jsem spokojená.

Perfektní komunikace, skvělé kvalitní zboží

• Neumí řešit reklamace
    • Nedostatečná komunikace

Zboží dorazilo rychle, bohužel bylo špatně zabalené a rozlilo se. Vše nafoceno, foto zasláno. Komunikace špatná, bylo mi sděleno, že se mi ozvou, jak se bude dále postupovat, bohužel je to již 14 dní a nikdo se neozval. Takže nemám ani zboží, ani peníze. Určitě tento obchod NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Medicatus.cz

Vaše recenze nás mrzí. Zboží bylo u nás zabaleno správně, zboží dorazilo rychle, jak také sama konstatujete. Z naší strany bylo vše v pořádku. K poškození balíku došlo špatnou manipulací dopravcem. Psali jsme si a zasílala jste nám fotografie, reagovali jsme, že posoudíme a ozveme se. Správně bychom měli požadovat zaslání zboží zpět, ale nechtěla jsem Vás vyčerpávat náklady na zaslání výrobku, proto ty fotografie. Teoreticky jste měla balík odmítnout a sepsat protokol s dopravcem. My bychom měli, pokud bychom reklamaci připustili, vyžadovat řádně vypsaný reklamační protokol. Všechny tyto formality jsme u Vás přeskočili a chtěli Vám vyjít vstříc. Ozonid, který jste si objednala, nebyl asi týden skladem. Proto jsme Vám zatím ani nezaslali nový výrobek. Napíšu Vám ještě na e-mail, ať neřešíme tyto věci veřejně. V každém případě se ale ohrazuji, protože komunikujeme a reklamace řešíme. Pokud nejsme například na dovolené a o této skutečnosti vždy informujeme na našich stránkách.

• rachlost

Zboží dorazilo po 14 dnech- bez udání důvodu, přesto že bylo skladem. Na dotaz ,kde je zbozi-ocekavane v normálním termínu- nikdo neodpověděl. Předpokládala jsem rychlejší dodání. A nějakou komunikaci, proto obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Medicatus.cz

v období, kdy jste balík objednávala, jsme měli dovolenou. Informace byla na webových stránkách a myslím, že jsme si to sdělovali také telefonicky. Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale jsme rádi, že Vám zboží došlo v pořádku. Přejeme hezké dny

• zboží došlo obratem a v naprostém pořádku
    • spokojenost s cenou i kvalitou

Výhoda: můžu se v klidu doma rozhodnout, co chci, ev. vidím i podobné vyrobky

• Jsem spokojená

Vše ok

• Obchod nabízí kvalitní zboží, majitelka obratem komunikuje, vysvětluje, radí.

Byl to můj první nákup, už jsem objednala další zboží.

Profesionální prostředí, spolehlivé dodávky, kvalitní produkty a velká nabídka balení od malých až po zvýhodněná velká množství .

Rychlost a výborná komunikace

• Veskrze pozitivní zkušenosti. Rychlost, ochota, spokojenost s výrobkem naprosto bez výhrad.

Velmi prijemna a vstricna komunikace, rychle dodani, naprosta spokojenost.

rychlé, bezproblémové