• objednávka nedošla, telefony pro dotaz neberou, info email se vrátil prázdný, tak si obchod nepředstavuji !!!

Lavice dorazila bez problemu, ale u produktu chybeli srouby a jedna dira byla spatne navrtana. Pri druhem pouziti praskla latka na sedadle. Pri reklamaci nam bylo odepsano, ze lavici musime zaslat zpet na vlastni naklady.

Objednala jsem si zbozi v tomto obchode, za dva dny mi prisel email, ze v obchode maji celozavodnindovolenou dovolenou, o cemz pri objednavce nikdo neinformoval. Kdyby mel obchod tuto skutecnost uvedenou na svych strankach predem, tak bych si zbozi objednala jinde. Toto jednani mi neprijde zcela vuci zakaznikovi.

• Velice špatné zabalené zboží!

Již jsem uvedl výše.

Reakce obchodu ME-nářadí.cz

velice se omlouváme za pochybení přepravní společnosti.
    Vaše zásilka byla zatížena nadměrnou tíhou jiného balíku.
    Po vzájemné dohodě Vám bezplatně zasíláme výrobek nový.
    Děkujeme za pochopení.
    ME-nářadí.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zboží bylo o trochu levnější než jinde
    • nemá přehled o zboží, které nabízí

výše uvedené

Reakce obchodu ME-nářadí.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace, avšak dodavatel nám oznámil ukončení výroby.
    ME-naradi..cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Ač podle označení výrobku měli skladem , tak za dva dny přišel email že už nemají.

Reakce obchodu ME-nářadí.cz

omlouváme se vzniklé komplikace, dodavatel oznámil ukončení výroby.

Objednala jsem si mop+kyblik měl být k tomu zdarma. Ovšem kyblik přišel šíleně rozmlácený,respektive jeho dno. A jelikož mám doma malé miminko a chtěla jsem si ušetřil práci s úklidem a místo toho abych litala a vyřizovala reklamaci,tak i na nějakou reklamaci kašlu.Někde lítat kvůli kýblu. Prostě nedoporučuji zde nakupovat.