• Flexibilita při výměně zboží a velká ochota

Příjemné nakupování, rychlé dodání, ochota při objednání jiné velikosti než měli naskladněno, rychlá komunikace přes email při výměně zboží (netrefila jsem se s vánočním dárkem do vkusu manžela) a velmi kvalitní materiály.
    Obchod doporučuji.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za milé ohodnocení a vyjádření Vaší spokojenosti. Velmi nás to potěšilo a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

• Vstřícnost

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme moc rádi, když náš obchod navštívíte znovu.
    Krásný den přeje Marie

• Dobré ceny a kvalitu osobný prístup
    • Žiadne som nepostrehol

Výborný

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme moc za pozitivní ohodnocení. Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• výběr zboží, rychlost dodání

výběr zboží, rychlost dodání, dobrá komunikace

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za milé ohodnocení - velmi nás těší, že jste s nákupem spokojený a určitě se budeme těšit i na Vaši příští návštěvu.

• pěkné zboží

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohodnocení. Budeme rádi, když náš e-shop navštívíte zas!

• pěkné oblečení
    • nevím

spokojenost a doporučuji tento obchod

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Jani, moc Vám děkujeme za pozitivní hodnocení i za Vaše doporučení. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

Byla jsem velmi spokojena skvely rychli nakup miry sedely krasne pf vse na jednicku

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Evi, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení i za Vaše doporučení.
    Máme radost, že jste byla s nákupem spokojená a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu.

• Uvítal bych možnost vyzvednutí na Uložence či zásilkovně

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu i za Vaše doporučení. Co se týče možnosti vyzvednout zásilku v kterékoliv pobočce zásilkovny, tak tuto službu kromě PPL dopravy rovněž nabízíme - stačí si při zadávání objednávky tuto možnost zvolit ;). V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na [email protected].
    Přeji krásný den, Marie

Dobré zboží,rychle dodání, možnost vyzvednutí v zásilkovne bez čekání

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme moc za pozitivní ohodnocení. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když náš obchod zase někdy navštívíte ;)
    Hezký den přeje Marie

• Přehlednost velké obrázky

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Renatko, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a jsme moc rádi, pokud jste byla s nákupem spokojená. Budeme se na Vás opět těšit.

• Zatím se rozkoukávam
    • Nevím

Spokojenost

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohodnocení, které nás moc potěšilo. Budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

• Nabídka zboží je přehledná a zboží pěkné

Nákup doporučuji

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení. Pokud jste byl s nákupem spokojený, pak máme velkou radost a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

• jiné výrobky než v jiných obchodech

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Pokud jste byla s nákupem spokojená, pak máme velkou radost a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!

• dobré ceny

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Moc si toho vážíme a už teď se těšíme na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den z MARY Fashion přeje Marie

spokojenost

Reakce obchodu MARY Fashion

Děkujeme moc za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!

maximální spokojenost

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Zdeni, Vaše spokojenost nás moc těší a velmi Vám děkujeme za tuto pozitivní zpětnou vatbu i za Vaše doporučení. Budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

Neni co vytknout, vse v poradku

Reakce obchodu MARY Fashion

Moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení a za Vaše doporučení. Budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!

Super, doporučuji

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

• Nákup z pohodlí domova
    • žádné jsem nezaznamenala

• Rychlost,
    • Zadne

Rychle dodání
    Kvalita
    Velká spokojenost

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Ivi, děkujeme moc za pozitivní hodnocení a za Vaše doporučení. Jsme rádi, že zboží splnilo Vaše očekávání a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu.