• Rychlé dodání, dobrá komunikace.

Mohu jen doporučit!

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

• Slušnost a vstřícnost k zákazníkovi, dokonce zboží již nebylo a po objednání mě informovali, zda zboží nechci, že je již na skladě. Super spolupráce.
    • Jiří Kuchař

doporučuji zde nakupovat, jsou zde ochotní lidé

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Jirko, Vaše pozitivní ohodnocení nás moc potěšilo a máme radost, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• Přehled nabízeného zboží na internetových stránkách a upozornění na probíhající akce.
    • Nevím o žádných.

Výborná kvalita nabízeného zboží a velmi ochotný a příjemný personál obchodu.Moc děkuji.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Ivanko, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení našeho obchodu. Velmi si toho vážíme a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Budeme se určitě těšit na další návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• kvalitní značkové zboží, rozumné ceny
    • nezjistila jsem

Doporučuji, vždy jsem s nákupem spokojená, velikosti sedí podle tabulek, stačí se řádně změřit:-) Pokud výjimečně něco nesedí, spíše střih než velikost, tak není vůbec problém s výměnou zboží, případně s vrácením peněz. Vše je řešeno obratem, okamžitě komunikují, takže maximální spokojenost:-)

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Miluško, moc Vám děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu - velmi nás to potěšilo!... Rádi Vás opět v našem obchodě přivítáme ;)

• Výběr
    • Nemá

Spokojenost

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení - vždy nás to moc potěší! ... Budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu ;)
    Krásný den přeje Marie

• opravdu pěkné, neokoukané zboží
    • celkem příjemné ceny
    • časté slevové akce
    • nevím :-)

Výběr z pěkných kousků za příjemné ceny. Zboží je z kvalitních materiálů.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, Vaše pozitivní zpětná vazba nás moc potěšila. Velmi si toho vážíme a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu.

• velký sortiment

všem obchod doporučuji,super zboží za dobré ceny

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Moc nás potěšila a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu.

• Malí výber panskych polokošel
    • Chcel by som pansku polokošelu FABIANI BORDO VELKOSť L

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jsme pro Vás nemohli zajistit Vámi požadovanou velikost - zboží na našem e-shopu se často mění a velikosti vyprodávají. Pokud byste měl zájem, je možné se přihlásit k odběru novinek, abyste mohl případně objednat, když je nabídka velikostí kompletní ;).
    Děkujeme a těšíme se na Vaši příští návštěvu.
    Krásný den přeje Marie

• Možnost vrácení zboží, anebo jeho výměna.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

• ceny a rychlost
    • x

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• v klidu si vyberu a doma vyzkouším
    • zatím jsem nenašla

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vatbu. Jsme velmi potěšeni, že se Váš nákup setkal se spokojeností a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

• prehlednost stranek
    • Rychlost dodani
    • kvalitni vyrobky

eshop mi poskytl vse co jsem chtel v rekordne rychle dobe dodani. Jako zakaznik jsem spokojen

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohodnocení - jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• Konečně obchod,ve kterém se obleču :)) opravdu,báječné zboží,zatím..vřele doporučuji navštívit jak kamenný obchod tak internetové stránky
    • možná snad jen více oblečení..ale já si prozatím vybral :))

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, velmi děkujeme za pěkné ohodnocení. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme se snažit zvětšit své zásoby, abyste si vybral i příště ;)
    Krásný den přeje Marie

Doporučuji tento obchod na 100%.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za Vaše doporučení - Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!

• Kvalitní zboží.

Doporučuji.

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme moc za doporučení. Velmi nás těší, pokud jste byl s nákupem spokojený a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu!

• kvalita a rychlost
    • neznám

kvalitní zboží ,jednoduchá komunikace,bleskové dodání

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás moc těší a rádi Vás opět v našem obchodě přivítáme.

• Pružnost a komunikativnost

Bez chyby - objednávejte!

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a za Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená a budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu!
    Krásný den přeje Marie

• Tak ako su veci na foto,su aj realne

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme moc za Vaše doporučení. Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme se také těšit na Vaši příští návštěvu!

obchod perfektní, dodávku zdrželo PPL

Reakce obchodu MARY Fashion

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu a také za Vaše doporučení. Pokud máte za to, že PPL kurýr nedodržel sjednanou lhůtu dodání, prosím informujte nás o podrobnostech na [email protected], abychom mohli zjistit okolnosti a vyžádat si jejich vysvětlení.
    Děkujeme a přejeme krásný den

• velký výběr, rychlost dodání a kvalita výrobku
    • uvítala bych, pokud by byla možnost si objednané zboží vyzkoušet, třeba v nějakém obchodě v Liberci. Určitě bych potom objednávala více

Velice mi vyhovuje pestrost a kvalita i provedení nabízených výrobků, jenom to vyzkoušení mi schází. Orientovat se jen podle konfekčních velikostí někdy nestačí. Líbí se mi více vašich výrobků,ale nechci riskovat, případně zboží vracet. Časově bych tak nic neušetřila, naopak. Jinak jste opravdu super obchod.Doporučuji vás.

Dobrý den, paní Holečková,
    moc Vám děkujeme za pozitivní ohodnocení i za Vaše doporučení. Ano, při nákupech přes internet je třeba počítat s případným rizikem nevyhovující velikosti apod., ale ani tohle už dnes není žádným problémem a výměny i vrácení vždy probíhají rychle a ke spokojenosti zákazníka.
    Budeme se tedy těšit na Vaši příští návštěvu.