• Řetěz nebyl MAKITA, ale OREGON... neměl délku 25cm...

• RYCHLE DODANI
    • BEZ BATERIE A NABIJECKY

NEBYLA JSEM UPOZORNENA A NEBYLO ANI NABIDNUTO...ZE NENI U SVITILNY/RADIA NABIJECKA A BATERIE.TAKZE POD STROMKEM ZKLAMANI A DOSUD NEVYZKOUSENO.

Na fotkách respirátoru na e-shopu bylo uvedeno, že je vyroben ve Velké Británii (což by ospravedlňovalo vyšší cenu než u ostatních FFP2 respirátorů na trhu). Nakonec ale dorazil respirátor z Číny.

Objednávka proběhla v pořádku, přišlo i potvrzení, zboží bylo na skladě, takže jsem si ho mohl ihned vyzvednout. V obchodě jsem se ale setkal s velice arogantní a nepříjemnou prodavačkou, která me seřvala za to, že jí otravuju. Vůbec jsem nechápal, jak je v dnešní době takové chování ještě možné a vzpomněl jsem si na dobu socialismu, kdy byl zákazník jenom odporný a obtížný hmyz. Naprosto šílená zkušenost, do tohoto obchodu už nikdy nevkročím.

Reakce obchodu Martinec nářadí s.r.o.

Pane zákazníku, těžko hledat vhodná slova k Vaší návštěvě. Přejeme Vám, abyste našel odpovídající péči.

• Pokladní chytré jako rádio, nepříjemné a arogantní. Výrobky super, ale obsluha šílená. Zkazilo mi to celý nákup.
    • Potvrzení o vyzvednutí zboží spadlo v emailu do spamu, takže by jste se nedočkali

Reakce obchodu Martinec nářadí s.r.o.

To nás velmi mrzí, že jste odcházel se špatným pocitem. Jistě na tom zapracujeme. Martinec nářadí.

• nespolehlivost

Nedávno jsem si zakoupila elektrickou pilu Makita v e-schopu Martinec nářadí , kterou jsem obdržela po zaplacení poštou PPL. Produkt byl dobře zabalený v neporušené černé bublinkové folii na které byla nálepka upozorňující, že se jedná o křehké zboží. Po rozbalení jsme zjistili, že krabice v níž se pila nacházela byla proděravělá na 2 místech, kus hrany roztrhaný a skoro celá stěna odlepená. Produkt vypadal nepoškozen. Fotky poškozené krabice jsem hned odeslala emailem do obchodu se žádostí o slevu za zboží v poškozeném obalu. Telefonem mi bylo zděleno, že k poškození došlo během přepravy a navrhnuto, abych si krabici poslepovala izolepou. Vylučuji variantu poškození dopravou z důvodu, že folie byla po doručení PPL nepoškozená, tudíž minimálně díry museli být patrné osobě která zboží expedovala již v prodejně. V písemné odpovědi na můj email mi byla nabídnuta nová krabice, nebo sleva 100 kč na zakoupení zboží. Jako zákazníka mne uráží vědomé odeslání zboží v poškozeném obalu i nabídka slevy 100 kč když si něco zakoupím (a to něco co ani nepotřebuji), se mi zase prodraží na dalším poštovném. Já bych pro dobré jméno firmy nabídla finanční odškodné bez nutnosti nákupu, nebo zaslala např. náhradní řetěz. Bohužel, u mnoha podnikatelů je dnes marže primárnější než dobré jméno.

Reakce obchodu Martinec nářadí s.r.o.

Vzhledem k tomu, že je autorkou této recenze dáma, nebudeme se k obsáhlé vzájemné komunikaci vyjadřovat.

• žádná komunikace . . . .

Reakce obchodu Martinec nářadí s.r.o.

Velmi se omlouváme za naší chybu, kdy jsme přehlédli Vámi provedenou platbu předem. Zboží jsme dnes odeslali. Děkujeme za pochopení. Martinec nářadí.

• V srpnu 2017 jsem zakoupil nový Li-on aku šroubovák, ale rok výroby aku šroubováku a tedy i akumulátorů je 2014.Nejsem odborník,ale obávám se,že se ty tři roky mohly na kvalitě akumulátorů projevit.Mám zkušenosti u jiných prodejců se stářím zboží 1.rok a proto obchod nedoporučuji.Cena zboží dobrá,ale...

Reakce obchodu Martinec nářadí s.r.o.

Dobrý den, Vámi zakoupený aku šroubovák Makita jsme od dodavatele (Makita ČR) naskladnili dne 21.5.2017 a Vám jej odeslali dne 21.8.2017. Vaší recenze navozuje stav nespokojenosti z naším obchodem, jako bychom prodávali staré výrobky. Z výše uvedeného je zřejmé, že to tak není. Na stroj i aku články máte záruku, u LION baterií se nemusíte obávat zhoršení kvality. Ověřit můžete zde https://www.makita.cz/kontakty/, případně nás kontaktovat.